Sporto manija – Imlitex vs Kauno Rami (103:56)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 28 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sporto manija – Imlitex“ pervažiavo penkiese susirinkusius Kauno „Rami“

2014 gegužės 28 d., Trečiadienis, 23:11 val., peržiūros: 1163

2014 gegužės 28 dieną, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 , reguliariosiose rungtynėse (1 etapo), d pogrupyje susitiko „Sporto manija – Imlitex“ (šeimininkai) ir "Kauno Rami" (svečiai). Uraganiškai rungtynes pradėję šeimininkai, jau per pirmą kėlinį susikrovė 13 taškų pranašumą. Antrajame varžovams net neleido laisvai "pakvėpuoti" ir laimėję kėlinį 30:9 pirmavo rezultatu – 61:27. Trečiasis ir ketvirtasis kėliniai jau tebuvo formalumas ir nugalėtojas jau nekėlė abejonių – 103:56.

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandoms pasikeitus po keturis taškus – 4:4. Tritaškį pataikė Mantas Kudirka, o septyniais taškais atsakė "Rami". Septynis taškus surinko šeimininkai, penkiais atsakė svečiai ir skirtumas vos du taškai – 14:16. Dvylika taškus pelnė šeimininkai be atsako ir jie jau priekyje – 26:16. Du taškus pelnė Saulius Matusevičius, o kėlinį „Sporto manija – Imlitex“ baigė penkiais A. Gavelio taškais ir po pirmo kėlinio – 31:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo devyniais šeimininkų taškais be atsako ir skirtumas jau 22 taškai – 40:18. Tritaškį pataikė Giedrius Džiaugys, o tritaškiu atsakė ir Mantas Kudirka – 43:21. Du taškus pelnė Aleksandras Sankauskas, o tuomet atkarpą 14:0 laimėjo „Sporto manija – Imlitex“ – 57:23. Kėlinys baigėsi komandoms apsikeitus po keturis taškus ir po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų daugiau nei įtikinantis – 61:27.

Antroji rungtynių pusė jau tebuvo formalumas ir šeimininkai tik dar labiau didino skirtumą ir galutinis rezultatas – 103:56. „Sporto manija – Imlitex“ tai buvo ketvirta pergalė iš tiek pat galimų, o Kauno "Rami" ketvirtasis pralaimėjimas taip pat iš keturių rungtynių.

Sporto manija – Imlitex: Rokas Maleckas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Kudirka – 22 tšk., Aurimas Gavelis – 16 tšk., Ruslanas Babilevas – 14 tšk. (6 perimt. kam.), Mantas Kvedaras – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

Kauno Rami: Saulius Matusevičius – 21 tšk. (15 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 12 tšk. (9 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Aleksandras Sankauskas – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Sporto manija – Imlitex“ palaužė „Akademiją“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Sporto manija ‒ Imlitex“ gana nesunkiai susidorojo su „Restauratoriais“ (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:53 val.)„Sporto Manija ‒ Imlitex“ rungtynių pabaigoje palaužė penkiese žaidusius „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 22:41 val.)„Sporto Manija ‒ IMLITEX“ palaužė „Ryternos“ ekipą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Laikinosios sostinės“ mažajame finale triumfavo „Sporto manija ‒ Imlitex“ (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 19:49 val.)„Šernai & Žaidimų bazė“ po įtemptos kovos nugalėjo „Sporto manija – Imlitex“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)Kauno „Rami“ neatsilaikė prieš „Akademiją“ (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 01:50 val.)„Restauratoriai“ iškovojo nesunkią pergalę (2014 gegužės 11 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Kauno rami“ neturėjo šansų prieš „Ryterna“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 21:43 val.)