ESS SANTERMITA & ĮSP DNC vs KAMESTA & FREOLITUS-DOREMUS (96:106)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Antrose ketvirtfinalio varžybose "Kamesta & Freolitus-Doremus" atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę

2012 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 23:16 val., peržiūros: 3868

Balandžio 12 dieną Ąžuolo katalikiškos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Baltik Sport" pirmenybių Ketvirtfinalio rungtynės, kuriose savo jėgas išbandė "ESS Santermita & ĮSP DNC" (šeimininkai) ir "Kamesta & Freolitus-Doremus" (svečiai). Pirmasis kėlinys buvo itin atkaklus, ekipos nuo pat pradžių demonstravo panašaus lygio žaidimą ir kėlinys baigėsi beveik lygiosiomis. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai truputį padidino savo persvarą. Likusios minutės daugiau mažiau panašiai susiklostė abejoms ekipoms. Taigi "Kamesta & Freolitus-Doremus" po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 7 taškų skirtumu. Trečiajame ketvirtyje komandos ir toliau varžėsi labai rimtai. Vis tik svečiai po truputį vis bėgo nuo savo persekiotųjų, bei peržengė 10 taškų ribą. Paskutiniajame kėlinyje toliau vyko bekompromisė kova. Nors šeimininkams buvo pavykę priartėti prie savo varžovų, tačiau "Kamesta & Freolitus-Doremus" susikaupė ir išsaugojo pergalę savo rankose (96:106).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo truputį sėkmingiau šeimininkams, šie išsiveržė (8:4). Netrukus "Kamesta & Freolitus-Doremus" rezultatą išlygino, bei surengė spurtą (14:2). Kontratakuoti pavyko ir "ESS Santermita & ĮSP DNC" ekipai. Po spurto (13:0) persvėrė rezultatą savo naudai. Kėlinio pabaigoje didesnių siurprizų nebuvo, o tik 1 tašku pirmasias 10 minučių laimėjo šeimininkai (27:26).

Antrasis ketvirtis vėlgi buvo kupinas nepastovaus žaidimo. "Kamesta & Freolitus-Doremus" dar kartą laimėjo atkarpą ir persvėrė rezultatą. Vis tik šį kartą tai buvo svarbus žingsnis, nes pastarieji sugebėjo išlaikyti pranašumą iki pat kėlinio pabaigos (47:54).

Trečiajame kėlinyje žaidimas buvo itin lėtas, "ESS Santermita & ĮSP DNC", dažniausiai taškus rinko nuo baudų metimo linijos. Tuo tarpu svečiai demonstravo kitokio tipo žaidimą ir taip jiems sekėsi gan neblogai. Po daugelio mažų atkarpų apsikeitimo, vis tik stipresni šiame kėlinyje buvo "Kamesta & Freolitus-Doremus" ir skirtumą padidino jau iki 13 taškų (70:83).

Paskutiniajame kėlinuke aikštelės šeimininkai pradėjo spausti varžovus. Tai jiems sekėsi labai gerai, kadangi likus mažiau nei pusę kėlinio, skirtumas ištirpo iki 3 taškų. Po minėto spurto, "Kamesta & Freolitus-Doremus" sugebėjo nurimti ir susigrąžinti saugesnį pranašumą, bei jį išlaikyti iki pat finalinio švilpuko (96:106).

"Kamesta & Freolitus-Doremus" ekipoje išsiskyrė Povilas Žukaitis (28 tšk. 8 atk.kam) Martynas Karpičius (32 tšk. 10 atk.kam. 10 rez.perd. trigubas dublis) Airidas Nutautas (13 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis).

"ESS Santermita & ĮSP DNC" komandoje pasižymėjo Karolis Meiliūnas (38 tšk. 5 atk.kam) Paulius Valentukonis (15 tšk. 11 atk.kam. 10 išpr.praž. trigubas dublis).

Po rungtynių pralaimėjusiųjų treneris E.Sliežauskas teigė: "Na, ką gi truputį pritrūko. Varžovai, matėsi buvo labiau susikaupę, po pirmų rungtynių. Krito jiems geriau, o mes nepataikėme, o po to, pabaigoje, pavyko iki 3 taškų sumažinti. Bet mums jėgų pritrūko, o varžovai pelnytai laimėjo, sveikiname su pergale. Trečiosios rungtynės, manau, bus vėl tokios įtemptos".

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

SarunasL2012 balandžio 13 d., 23:42 val.

Tada nebepjauk, nepaejo. :))

Anonimas2012 balandžio 13 d., 10:31 val.

Kamesta labai gerai suzaide, pataike nerealiai. Dabar iniciatyva ju rankose, ESSui bus labai sunku.

Tadas142012 balandžio 13 d., 08:17 val.

Šarai, gerai pasidengiai :))) E chebra nebepjaukit, reikia mums finale susitikti :)

"Kamesta & Freolitus - Doremus" antroje rungtynių pusėje iškovojo vietą ketvirtfinalyje (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Kamesta & Freolitus - Doremus“ šventė užtikrintą pergalę (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Lietuvos Dujos" su kaupu atsirevanšavo "Kamestai & Freolitus - Doremus" ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:42 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" palaužė "Kauno švarą" (2012 sausio 31 d., antradienis, 23:35 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" be didesnio vargo įveikė "Kauno energiją" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" nesunkiai įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 sausio 16 d., pirmadienis, 22:13 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" pirmame ketvirtfinalio mače išvykoje nesunkiai susitvarkė su "Kamesta & Freolitus - Doremus" (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 23:17 val.)„Kamesta & Freolitus-Doremus“ įveikė ir "Sweco Hidroprojektą“ (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:12 val.)"Kamesta & Freolitus - Doremus" lengvai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" lengvai sutvarkė reikalus lemiamame ketvirtfinalio mače (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:20 val.)