Agava ASS & E+H vs Senukai (54:48)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 10 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

"Agava ASS & E+H" po permainingos kovos privertė pasiduoti "Senukų" ekipą.

2015 kovo 10 d., Antradienis, 23:40 val., peržiūros: 921

Antradienį, kovo 10 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Agava ASS & E+H" ir svečiai "Senukų" ekipa. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (11:9). Antrame kėlinyje komandos sužaidė lygiai ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tie patys 2 taškai – (20:18). Trečiame kėlinyje "Agava ASS & E+H" ekipai pavyko padidinti skirtumą dar 4 taškais ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 6 taškai – (40:34). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiai buvo sumažinę skirtumą iki 2 taškų, bet rungtynių galą geriau sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu – (54:48).

Pirmasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, pirmieji taškus pelnė "Agava ASS & E+H" , netrukus "Senukai" atsakė tuo pačiu ir rezultatas tapo lygus – (3:3). Prabėgus dar keliomis minutėms ir kėliniui įpusėjus, komandos dar sukrapštė po kelis taškus ir priekyje minimalia persvara buvo šeimininkai – (7:5). Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (11:9).

Antrasis kėlinys niekuo neišsiskyrė nuo pirmo, komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai, nei puolimui. Sužaidus 5 minutes svečiams pavyko laimėti atkarpą – (2:7) ir pirmaujanti komanda pasikeitė – (13:16). Per likusį laiką "Agava ASS & E+H" surengė spurtą – (7:2) ir vėl įsiveržė į priekį – (20:18).

Trečiasis kėlinys buvo rezultatyvesnis, komandos pirmoje kėlinio dalyje keitėsi rezultatyviomis atakomis, "Senukų" ekipai pavyko sužaidus truputi geriau pavyko išlyginti rezultatą – (30:30). Vėliau svečiai papuolė į duobę, pralošė atkarpą – (10:4) ir po trijų kėlinių "Agava ASS & E+H" vėl buvo priekyje – (40:34).

Ketvirtame kėlinyje "Senukai" ėmė po truputi mažinti skirtumą. Kelios šeimininkų klaidos leido svečiams sumažinti skirtumą iki 2 taškų – (50:48). Visgi rungtynių gale užtikrinčiau sužaidę "Agava ASS & E+H" krepšininkai neleido daugiau priartėti, padidino skirtumą dar 4 taškais ir laimėjo rungtynes rezultatu – (54:48).

Po laimėtų rungtynių "Agava ASS & E+H" komandos treneris kalbėjo: "Pagaliau sužaidėme varžybas nuo pradžios iki galo susikaupę ir nusiteikę. Nes prieš tai varžybose pramiegodavome pradžią, tai galą paleisdavome... Na aišku gale truputi spaudimas išmušė mus iš vėžių, bet visumoje varžybomis esame patenkinti ir gera nuotaika žengiame į atkrintamasias."

Agava ASS & E+H: Almantas Sutkus – 19 tšk. (9 išpr. praž.), Tomas Čepkauskas – 10 tšk. (11 atk. kam.), Giedrius Prabulis – 10 tšk.

Senukai: Mindaugas Vitkauskas – 17 tšk., Andrius Zareckis – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Simanas Karalius – 8 tšk.

„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Permaininga kova baigėsi „Dentist Team“ ekipos pergale (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 19:23 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:20 val.)Agava ASS&E+H laimėjo rungtynes ir pakilo į antrąją vietą grupėje. (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:42 val.)„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)Visas varžybas pirmavusi ,,Agava ASS & E+H” komanda įveikė savo varžovus ,,KMT” užtikrinamu rezultatu. (2015 sausio 23 d., penktadienis, 23:58 val.)