Coca Cola vs Vėjų linija & Garliavos duona (63:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė pranašumą prieš „Coca Colą“

2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 22:09 val., peržiūros: 1001

Vasario 1 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Coca Cola“ priemė svečius „Vėjų liniją & Garliavos duoną“. „Coca Cola“ buvo iškovoję dvi pergales ir trylika kartų buvo pralaimėję. „Vėjų linija & Garliavos duona“ buvo iškovoję dvi pergales ir vienuolika kartų buvo pralaimėję.

Pirmomis rungtynių minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai. Pirmi taškus pelnė „Coca Cola“, bet varžovai į tai atsakė trim taikliais metimais (2:6). Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (6:6). Netrukus į priekį išsiveržė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (6:8). Aštuntą minutę dviejų taškų persvarą turėjo „Coca Cola“ (12:10). Netrukus spurtą pradėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“, kuri pelnė šešis taškus be atsako (12:16). Baigiantis kėliniui „Coca Cola“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (14:16).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (16:18). Antrą minutę „Coca Cola“ pasivijo varžovus (18:18). Vėliau du iš eilės tritaškius pataikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (18:24). Ketvirtą minutę „Coca Cola“ sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (20:24). Netrukus spurtą pradėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (20:31). Svečių persvara pamažu augo. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 19 taškų (22:41), o minutės pertraukėlės paprašė „Coca Cola“. Per likusį laiką šeimininkai gynėsi be klaidų, o svečių pranašumas sumažėjo iki 16 taškų (25:41).

Sužaidus tris trečio kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 16 taškų (30:46). Nors „Coca Cola“ paprašė minutės pertraukėlės, ketvirtą minutę svečių pranašumas padidėjo iki 21 taško (30:51). Septintą minutę komandas skyrė 18 taškų (37:55). „Coca Cola“ surengė spurtą, kurio metu šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako (47:55). Devintą minutę tritaškį pataikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (47:58). Kėlinio pabaigoje „Coca Cola“ dviem taikliais baudos metimais sumažino svečių persvarą iki devynių taškų (49:58).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes „Coca Cola“ buvo sumažinusi varžovų persvarą iki šešių taškų (54:60). Įpusėjus kėliniui komandas skyrė devyni taškai (54:63), o „Coca Cola“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečių persvara padidėjo iki 14 taškų (54:68). Aštuntą minutę komandas skyrė 13 taškų (61:74). Kėlinio pabaigą užtikrintai sužaidė „Vėjų linija & Garliavos duona“, kuriai pavyko padidinti persvarą iki 20 taškų (63:83).

„Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo trečią pergalę, o „Coca Cola“ pralaimėjo 14 kartą.

„Vėjų linijos & Garliavos duonos“ treneris V.Merkelis: „Varžovai šiandien nervingi. Tokie, kokie mes būname dažniausiai.“ Paklaustas, ką geriau darė šiandien už varžovus, treneris atsakė: „Šiandien tikriausiai tiesiog truputi buvome stipresni už varžovus. Aukšti mūsų žaidėjai gerai sužaidė, o varžovai silpnai puolė.“ Paklaustas, ar lengviau buvo žaisti pirmaujant didžiąją rungtynių dalį, treneris atsakė: „Gal ir lengviau, bet pagrinde dėl to, kad mūsų priekinė linija buvo stipresnė. Galas patraukė priekis padėjo :)“

Coca Cola: Raimondas Jacunskas – 20 tšk. (6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Vytautas Stočkus – 17 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Puodžiūnas – 16 tšk. (6 rezult. perd.)

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 22 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd.), Laurynas Varnas – 17 tšk., Benas Mockus – 14 tšk., Vytautas Merkelis – 12 tšk. (9 rezult. perd.), Mantas Daunoravičius – 10 tšk.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omegą“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 21:57 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Ass & Endress H“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:58 val.)Antroje rungtynių dalyje prabudę „Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo sunkią pergalę (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 00:34 val.)„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)ASU & Co „AgroVIS“ ekipa įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)