Hidraulinės sistemos vs Advokatų kontora „Konsus“ (64:62)Kauno mero Mažoji taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 spalio 13 d., Antradienis, 20:45 val. @ Aleksandro Puškino gimnazija, Pagrindinio ugdymo skyrius, V. Krėvės g. 50, Kaunas, LT-50406

Ketvirtfinalio trileryje Fortūna šypsojosi „Hidraulinėms Sistemoms“

2015 spalio 13 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 1029

Spalio13-ąją dieną, antradienį, A.Puškino gimnazijoje įvyko „Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ pagrindinio turnyro ketvirtfinalio dvikova tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių „Hidraulinių Sistemų“ krepšininkų ir svečių vaidmenyje buvusios „Advokatų Kontoros Konsus“ ekipos.

Susitikimo pradžioje „Hidraulinės Sistemos“ buksavo ir tuo naudojosi varžovai. Pirmoje ketvirčio pusėje „Advokatų Kontora Konsus“ kur kas lengviau rinkosi taškus, truktelėjo į priekį spurtu 2:10 ir pasiuntė priešininkus į nokdauną. Tiesa vėliau V.Kirilovo kariauna prabudo ir viskas apsivertė aukštyn kojomis. 7 taškai be atsako leido „Hidraulinėms Sistemoms“ braukti deficitą iki minimumo (11:12), o paskutinėmis ketvirčio sekundėmis, T.Vasiliausko bei S.Klimkevičiaus tandemas išvedė savo komandą į priekį ir leido jai laimėti pirmąsias 10 minučių minimaliu skirtumu – 15:14.

Antrojo kėlinio starte „Hidraulinės Sistemos“ sutvirtino savo pozicijas iki 5 taškų (20:15), tačiau svečiai neketino priešininkų paleisti į priekį. Itin kieta kova lėmė tai, jog šiame ketvirtyje abi komandos prasižengė net 20 kartų, atliko tiek pat baudų metimų ir dažnas vaizdas aikštėje buvo būtent metimai nuo baudų metimo atžymos. Tiesa tuo kur kas sėkmingiau naudojo „Advokatų Kontora Konsus“, kuri iš pelnytų 12 taškų, 10 surinko baudų metimais. Didžiąją kėlinio dalį A.Šiaulio armija alsavo aikštės šeimininkams į nugarą, kol likus žaisti beveik 3 minutes, J.Kalinauskas persvėrė rezultatą savo ekipos naudai (22:23). Tiesa išlaikyti persvaros savo rankose svečiai nesugebėjo ir M,Šumlinsko bei T.Vasiliausko tandemas padėjo „Hidraulinėms Sistemoms“ įpusėjus mačui džiaugtis 3 taškų atotrūkiu – 29:26.

Po didžiosios pertraukos „Advokatų Kontora Konsus“ čiupo jautį už ragų, kėlinį pradėjo 7 taškais be atsako ir pakreipė įvykius sau naudinga linkme (29:33). Tiesa prabudusios „Hidraulinės Sistemos“ atsakė identiška atkarpa ir grąžino viską į buvusias vietas (36:33). Permainingas žaidimas nesiliovė ir vėliau. J.Kalinauskas taikliais baudų metimais nusvėrė rungtynių svarstykles svečių naudai (38:39). Antroje kėlinio pusėje įsismagino „Hidraulinių Sistemų“ snaiperiai, kurie kelis kartus driokstelėjo iš toli ir po I.Krukonio taiklaus šūvio V.Kirilovo kariauna atitrūko 7 taškais (49:42). Vis dėlto paskutinėmis ketvirčio sekundėmis estafetę perėmė „Advokatų Kontoros Konsus“ taikliarankiai ir trečiąją susitikimo dalį baigė pakankamai optimiškai. J.Kalinausko tritaškis pjovė skirtumą iki 4 taškų (49:45), o paskutinę sekundę M.Sadauskas dar kartą iš toli pasiuntė kamuolį į krepšį ir prieš lemiamą dvikovos dalį „Hidraulinės Sistemos“ tenkinosi minimalia persvara – 49:48.

Ketvirtojo kėlinio pirmosios minutėmis geriau klostėsi A.Šiaulio vadovaujamai komandai, kuri ryžtingai pradėjo ketvirtį ir greitai įsitvirtino priekyje. Tiesa pirmoje kėlinio pusėje abiems ekipoms ganėtinai sunkiai sekėsi rinktis taškus ir rezultatas augo lėtai. Tik sužaidus apie 4 minutes, „Hidraulinės Sistemos“ pralaužė priešininkų gynybą (51:52), tačiau ant geros bangos užšokę „Advokatų Kontoros Konsus“ krepšininkai nepaleido pranašumo iš savo rankų 5 taškai be atsako leido svečiams padidinti atotrūkį iki 6 taškų (51:57), bet lemiamu momentu V.Kirilovo auklėtiniai tapo aktyvesni ir ėmė tirpdyti nuostolius. Pora M.Šumlinsko dvitaškių sušvelnino skirtumą iki 2 taškų (57:59), o prasidėjus priešpaskutinei minutei, I.Krukonis atstatė pusiausvyrą (59:59). P.Mickūno baudų metimai išvedė į priekį „Advokatų Kontora Konsus“, tačiau priešingoje barikadų pusėje dvi tikslias atakas užbaigė T.Vasiliauskas ir suteikė „Hidraulinėms Sistemoms“ 2 taškų pranašumą (63:61). Paskutinėmis sekundėmis progų turėjo abi komandos. Abu netaiklūs aikštės šeimininkų baudų metimai ir išprovokuota pražanga, likus žaisti 29 sekundes, sukūrė „Advokatų Kontorai Konsus“ progą išlyginti rezultatą, tačiau vienas metimas skriejo pro šalį ir skirtumas ištirpo iki minimumo (63:62). Sėkmingai apsigynę svečiai susikūrė neblogą progą išplėšti pergalę, bet dvitaškis tikslo nepasiekė, o paskutinę sekundę prie baudų metimų linijos patraukęs I.Krukonis įtvirtino sunkią „Hidraulinių Sistemų“ pergalę rezultatu 64:62.

Vitalijus Kirilovas („Hidraulinės Sistemos“):

Ketvirtfinalis prasidėjo trileriu. Turbūt pabaigoje tik Fortūnos šypsnis nulėmė pergalę?

„Turiu pripažinti, kad šias rungtynes sėkmė nusišysojo mums. Praeituose sezonuose dažniausiai nusisukdavo, o šiandien šyptelėjo. Varžovai buvo labai stiprūs. Tikrai labai gera ir verta pagarbos komanda. Užkūrė parako statinę, kad mūsiškiai turėjo gerokai paprakaituoti. Sakyčiau, kad prie pergalės prisidėjo ir komandos dvasia. Ketvirtojo kėlinio pradžioje užkūrėm tokį lengvą garvežiuką ir po truputį įsipuškavom.. Keli taiklūs metimai, atkovoti kamuoliai, varžovų nervai ir pergalė.“

„Advokatų Kontora Konsus“ rungtynių nekomentavo.

„Hidraulines Sistemas“ į pusfinalį vedė M.Šumlinskas (20 tšk., 12 atk. k., 6 išpr. pr.), T.Vasiliauskas (16 tšk., 7 atk. k.), L.Čekavičius (10 tšk., 6 atk. k.), I.Krukonis (8 tšk., 9 rez. p., 6 išpr. pr.) ir S.Klimkevičius (6 tšk.).

„Advokatų Kontoros Konsus“ gretose išsiskyrė J.Kalinauskas (22 tšk.), M.Sadauskas (17 tšk., 5 rez. p., 8 išpr. pr.), L.Jasevičius (9 tšk., 13 atk. k.), G.Kemzūra (6 tšk., 5 išpr. pr.) ir A.Janonis (5 tšk., 10 atk. k., 2 bl.).

„Kauno Mero Mažosios taurės 2015“ pusfinalyje „Hidraulinių Sistemų“ laukia mūšis prieš BC „Sporto Fėjos – Detagamos“ ir „Baubilo“ poros nugalėtoją.

Bronzinio mūšio atomazgoje „Kauno Aerouostas“ tolimais šūviais nužudė „Hidraulines Sistemas“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)„Senukai“ parodė aštrius dantis, bet paskutiniame kėlinyje nesuspėjo paskui „Hidraulines Sistemas“ (2015 spalio 09 d., penktadienis, 22:39 val.)Sezono atidarymo rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Green Death“ (2015 rugsėjo 18 d., penktadienis, 21:27 val.)Rungtynių tiesiojoje viršų paėmė „Hidraulinių Sistemų“ patirtis (2015 rugsėjo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesunkiai susidorojo su „Laipsniais“ (2015 spalio 02 d., penktadienis, 22:31 val.)Ketvirtą kėlinį galingai pradėjusi „Advokatų kontora Konsus“ pasiekė pergalę (2015 spalio 02 d., penktadienis, 21:58 val.)Vos penkiese susirinkęs KK „Kauno Partizanas“ patyrė eilinę nesėkmę (2015 spalio 09 d., penktadienis, 21:57 val.)23-ijų taškų pranašumą iššvaisčiusi „Advoktų kontora Konsus“ rungtynių pabaigoje išsaugojo pergalę (2015 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 19:27 val.)Beveik visą mačą pirmavusi „Advokatų Kontora Konsus“ apmaudžiai krito prieš „Kauno SRC“ (2015 spalio 06 d., antradienis, 22:51 val.)BC „Sporto Fėja & Detagama“ paskutiniame kėlinyje išsigrynino kelialapį į finalą (2015 spalio 16 d., penktadienis, 22:53 val.)