Kauno technologijos universitetas vs RVG Baldai (83:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“

2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 19:24 val., peržiūros: 1178

Vasario 21 dieną „Kauno technologijos universiteto“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ priemė svečius „RVG Baldus“.

Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „RCG Baldai“ (0:2). Sužaidus dvi minutes „Kauno technologijos universitetas“ turėjo vieno taško pranašumą (3:2). Netrukus šeimininkų persvara padidėjo iki trijų taškų (5:2). Visgi taiklūs „RVG Baldų“ metimai leido septintą minutę svečiams įgyti penkių taškų persvarą (7:12). Po „Kauno technologijos universiteto“ minutės pertraukėlės geriau rungtyniavo šeimininkai, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (15:12). Per paskutines dvi su puse minutės komandos žaidė lygiai, o „Kauno technologijos universitetas“ išsaugojo trijų taškų persvarą (20:17).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (20:20). Prasidėjus penktai minutei „Kauno technologijos universitetas“ turėjo vieno taško persvarą (24:23). Po „RVG Baldų“ minutės pertraukėlės svečiai pasivijo šeimininkus (24:24). Vėliau du iš eilės tritaškius pataikė „Kauno technologijos universitetas“ (30:24). Netrukus svečiai prisivijo šeimininkus. Sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus (24:24). Antroje kėlinio pusėje komandos rungtyniavo daug rezultatyviau. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė penki taškai (45:40).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei „Kauno technologijos universitetas“ pelnė šešis taškus be atsako (51:40). Komandos buvo sužaidusios dvi minutes, o „RVG Baldai“ paprašė minutės pertraukėlės. Septintą minutę komandas skyrė devyni taškai (56:47). „RVG Baldai“ surengė spurtą, kurio metu svečiai pelnė devynis taškus be atsako, o rezultatas tapo lygus (56:56). Paskutinę minutę komandos sužaidė apylygiai, o sužaidus 30 minučių vienu tašku pirmavo „RVG Baldai“ (58:59).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus keturias minutes vieno taško persvarą turėjo „Kauno technologijos universitetas“ (68:67). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „RVG Baldai“ (68:71). Septintą minutę „Kauno technologijos universitetas“ pasivijo varžovus (74:74). Prasidėjus aštuntai minutei du taškus pelnė „RVG Baldai“ (74:76). Po šio metimo svečių puolimas užstrigo, o „Kauno technologijos universitetas“ pelnė septynis taškus be atsako (81:76). Rungtynių pabaigoje „Kauno technologijos universitetas“ žaidė užtikrintai ir iškovojo pergalę rezultatu 83:78.

Pirmą pergalę serijoje iki dviejų pergalių pasiekė „Kauno technologijos universitetas“. Antros aštunfinalio rungtynės vyks vasario 22 dieną 19:55 Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje.

„Kauno technologijos universiteto“ treneris A.Kilas: „Abi komandos buvo lygaus pajėgumo. Rungtynės buvo įtemptos, aktyvios. Rungtynių pabaigoje mums pasisekė, pavyko persverti rezultatą savo naudai. Ryt vėl viskas vyks nuo nulio.“ Paklaustas, kodėl šiandien susirinko daug daugiau žaidėjų nei rinkdavosi grupės rungtynėse, treneris atsakė: „Tikiuosi rytoj visi susirinks vėl ir bus pergalė.“

„RVG Baldų“ treneris J.Eibukas: „Šiandien mums labai trūko M. Gailiūno ir viskas.“ Paklaustas, apie rytojaus rungtynes, treneris atsakė: „Rytoj laimėsime. Mes turėjome ir anksčiau laimėti, jei būtų rungtynes nukėlę.“

Kauno technologijos universitetas: Laurynas Andriuškevičius – 26 tšk., Vytautas Pliauga – 26 tšk., Darius Čiužas – 11 tšk. (13 atk. kam.)

RVG Baldai: Grant Aleksa – 27 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Karolis Zujus – 21 tšk., Mantas Stankevičius – 15 tšk., Justinas Pileckas – 13 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2016 vasario 21 d., 22:42 val.
gan netiketa pergale:)
„Celsis“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)„Kauno technologijos universitetas“ be didesnio vargo įveikė „Celsis“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:59 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.) „Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ saldžiai revanšavosi „ASU & Co AgroVIS“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:09 val.)„RVG Baldai“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Coca Colą“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 22:09 val.)