IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs Vilmista (58:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 30 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Paskutiniosiomis sekundėmis „Vilmista“ iškovojo pergalę ir pateko į ketvirtfinalį

2014 kovo 30 d., Sekmadienis, 20:56 val., peržiūros: 813

Kovo 30 dieną "Saulės" gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių antrosios aštuntfinalio rungtynės, kuriose vietos "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" priėmė "Vilmista" ekipą. Pirmosios minutės sėkmingiau susiklostė svečiams, tačiau varžovai visą kėlinį neatsiliko ir skirtumas po pirmųjų dešimties minučiu buvo tik 2 taškai. Antrajame kėlinyje "Vilmista" sugebėjo atitrūkti per 9 taškus. Trečiajame ketvirtyje komandos žaidė gana panašiai ir skirtumas sumažėjo iki 6 taškų. Paskutiniajame kėlinyje vyko atkakli kova, po kurios pergalę šventė "Vilmista". 58:61

Rungtynės prasidėjo truputį sėkmingiau aikštelės šeimininkams, kurie išsiveržė į priekį, tačiau varžovai alsavo į nugarą. Praėjus pusei kėlinio "Vilmista" žaidėjai turėjo tik 2 taškų persvarą ir per likusį laiką komandos žaidė taškas į tašką. Paskutinę kėlinio ataką rezultatyviai sužaidė svečiai ir laimėjo ketvirtį. 13:15

Antrąjį kėlinį sėkmingai pradėjo "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" persvėrę rezultatą savo naudai. Vis tik svečiai kontratakavo ir išsiveržė į priekį. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką, tik kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidė "Vilmista" ir padidino persvarą iki 9 taškų. 27:36

Trečiajame kėlinyje svečiai ir toliau demonstravo savo pranašumą, tačiau įsibėgėjus ketvirčiui gavo atsaką, po kurio skirtumas ištirpo iki 4 taškų. Vėliau komandos tęsė atkaklią dvikovą, per kurią skirtumas beveik nesikeitė. Paskutiniąsias atakas truputį rezultatyviau sužaidė svečiai ir padidino persvarą iki 6 taškų. 46:52

Paskutiniajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ekipos ir toliau rimtai kovojo dėl kiekvieno taško. Kėlinio pabaigoje "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" sugebėjo išlyginti rezultatą. Likus mažiau nei pusei minutės "Vilmista" pelnė du taškus su pražangą ir po realizuoto baudos metimo skirtumas pakilo ik 3 taškų. Paskutinieji šeimininkų metimai nepasiekė tikslo ir pergalę išsaugojo "Vilmista", bei užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. 58:61

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 19 tšk., Tautvydas Buzas – 12 tšk., Rytis Gasparavičius – 8 tšk.

Vilmista: Egidijus Plenta – 19 tšk. (12 atk. kam.), Šarūnas Petraitis – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Gytis Mikėnas – 11 tšk.

Po susitikimo "Vilmista" ekipos treneris Mantas Vilimas teigė: "Sunku buvo žaisti, nes susirinkome tik penkiese. Priešininkų komanda stipri ir galinga, bei daug susirinko. Manau, kad tendencingai laimėjome tik pabaigoje pritrūko jėgų ir to pasėkoje vos ne vienu tašku laimėjome. Buvo labai sunku žaisti, nes visi po didelių balių, tačiau įrodėme, kad galime laimėti".

Puikiai startavusi „Vilmista“ pasiekė pirmąją pergalę šį sezoną (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Vilmista“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 01:27 val.)„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 vasario 28 d., penktadienis, 22:31 val.)„Vilmista“ užtikrintai nugalėjo savo varžovus (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:06 val.)Netaiklus „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paskutinis rungtynių metimas leido „Callcredit“ išsaugoti pergalę trapiu skirtumu (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 22:40 val.)Iki paskutinių sekundžių kovojusi „Kauno energija“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:04 val.)„Vilmista“ nepaliko jokių vilčių „Karo Medicinos Tarnybai“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Callcredit“ po atkaklios kovos įveikė „Vilmistą“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Callcredit“ peržengė „Vilmistos“ barjerą (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 21:55 val.)Atkakliose rungtynėse „KTU“ palaužė „Vilmistą“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 23:47 val.)