a1 ALTERNATYVA vs STOKKER (82:63)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Užtikrinta "a1 Alternatyvos" pergalė

2006 lapkričio 12 d., Sekmadienis, 22:09 val., peržiūros: 4496

Vėliausiose šios dienos rungtynėse susitko "a1 Alternatyvos" ir "Stokker" komandos. Namuose žaidę "a1 Alternatyvos" krepšininkai nesunkiai iškovojo pergalę rezultatu 82:63. Tai jau buvo 3-ioji jų pergalė iš 5 galimų. "Stokker" ekipai tai buvo antras pralaimėjimas iš eliės.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių į priekį išsiveržė „a1 Alternatyvos“ ekipa. Pirmuosius taškus, pataikęs tolimą metimą, pelnė Kęstutis Pulokas. Netrukus dar po vieną tritaškį pridėjo Tadas Ignatavičius ir Remigijus Bardauskas. Įpusėjus kėliniui šeimininkai pirmavo 7-iais taškais. Netrukus jų persvara buvo išaugus iki 14 taškų, tačiau geriau sužaidę ketvirčio galą, „Stokker“ krepšininkai sumažino savo deficitą iki 8 taškų.
Antrajame ketvirtyje abi ekipos demonstravo greitą ir kokybišką žaidimą. Komandos suklydo vos po du kartus. Šioje rungtynių dalyje svečiai sunkiai susitvarkė su šeimininkų aukštaūgiais. „Stokker“ krepšininkai buvo priversti ne kartą pažeisti taisykles. „a1 Alternatyvos“ komandoje lyderio vaidmens ėmėsi Remigijus Bardauskas, pelnęs 11 taškų, iš jų 9 tolimais metimais. Prieš ilgąją pertrauką keturiais taškais priekyje buvo šeimininkai.
Po pertraukos žymiai pagerėjo „a1 Alternatyvos“ ekipos gynyba. Pradėję kibiai gintis, jie privertė varžovus daryti klaidas. Tuom puikiai pasinaudoję savo aikštelėje rungtyniavę krepšininkai didino pranašumą. Po trijų ketvirčių komandas jau skyrė 15 taškų.
Ketvirtajame kėlinuke šeimininkams tereikėjo neatsipalaiduoti ir išlaikyti įgytą persvarą. Jie tai puikiai ir atliko. Ne tik kad išsaugojo 15 taškų atotrūkį, bet jį dar padidino 4-iais taškais ir šventė galutinę pergalę rezultatu 82:63.
Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Remigijus Bardauskas, pelnęs 32 taškus ( 6/7 tritaškiai, 32 naud.kfc.). 19 taškų ir 12 atkovotų kamuolių prie pergalės pridėjo Kęstutis Pulokas.
Svečių ekipoje išsiskyrė trys žaidėjai. Mindaugas Jakutis pelnė 21 tašką ir atkovojo 14 kamuolių ( 15 naud.kfc.). Darius Vaičekauskas pridėjo 19 taškų ir 9 atkovotus kamuolius ( 23 naud.kfc.), o Linas Baibokas įmetė 18 taškų.
Nugalėtojų treneris Gintautas Ilčiukas po rungtynių teigiamai atsiliepė apie dvikovą. „Rungtynės buvo normalios. Komanda demonstravo gerą komandinį žaidimą, kuom esu patenkintas. Visi žaidė susitelkė ir nedarė daug klaidų. Džiaugiuosi kad buvo galima pasireikšti ir mažiau patyrusiems krepšininkams“.
Sunki "a1 Alternatyvos" pergalė (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 20:58 val.)Įtikinama "Šilduvos" pergalė (2007 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Įtikinama "Projektų gamos" pergalė (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:51 val.)Daug jėgų pareikalavusi "Stokker" pergalė (2006 lapkričio 13 d., pirmadienis, 20:56 val.)"a1 Alternatyva" nepasigailėjo "Autrolio" ekipos (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 21:47 val.)Daug prakaito pareikalavusi "Kauno vandenų" pergalė (2006 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:51 val.)"a1 Alternatyva" reabilitavosi po vakarykštės nesėkmės (2006 gruodžio 11 d., pirmadienis, 20:38 val.)Įtikinama „Kauno energijos“ pergalė (2006 spalio 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)"a1 Alternatyva" neatlaikė rungtynių įtampos ir kapituliavo (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:30 val.)"a1 Alternatyva" neatsilaikė prieš "Agavos" komandą (2007 vasario 25 d., sekmadienis, 21:50 val.)