STOKKER vs AKS & NEKTURTAS (63:48)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Daug jėgų pareikalavusi "Stokker" pergalė

Krepšį atakuoja vienas iš "Stokker"ekipos lyderių Mindaugas Levickas arba tarp draugų tiesiog "Levas"
2006 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 20:56 val., peržiūros: 3852

Namuose žaidę "Stokker" krepšininkai privertė kapituliuoti "AKS & Nekturto" ekipą, nugalėję juos rezultatu 63:48. Nors galutinis skirtumas yra gan nemažas, tačiau visų rungtynių metu vyravo atkakli ir įdomi kova.

Rungtynėse pirmuosius 4 taškus pelnė aikštelės šeimininkai ir išsiveržė į priekį rezultatu 4:0. Tačiau netrukus svečiai atsakė 9 sausais taškais ir jau jie buvo priekyje – 9:4. Iki ketvirčio pabaigos „AKS & Nekturtas“ krepšininkams nepavyko labiau atitrūkti. Atvirkščiai, „Stokker“ ekipa ne tik kad sumažino savo deficitą, bet ir pirmavo minimalia persvara.
Antrajame kėlinuke aikštelėje pradėjo dominuoti šeimininkai. Jie dominavo tiek po savo, tiek po varžovų krepšiu. Gerai sužaidę ketvirčio vidurį, „Stokker“ krepšininkai įgijo 8-ių taškų pranašumą, kurį išlaikė iki didžiosios pertraukos.
Po pertraukos ir toliau kokybiškesnį žaidimą demonstravo šeimininkai. Vedami Dariaus Vaičekausko ir Mindaugo Levicko, kurie pelnė po 7 taškus šiame ketvirtyje, jie dar padidino savo persvarą 5 taškais ir prieš lemiamą dvikovos dalį buvo priekyje 13 taškų. Svečiai bandė situaciją taisyti tolimais metimais, tačiau dažnas jų metimas skriejo pro šalį.
Ketvirtajame kėlinyje aikštėje pradėjo dominuoti gynyba. Abi komandos nesugebėjo lengvai pelnyti taškų. Buvo daroma daug pražangų. Sėkmingiau realizuodami baudos metimus, 5/6 prieš 2/6, „Stokker“ krepšininkai dviem taškais laimėjo šį ketvirtį bei šventė galutinę pergalę rezultatu 63:48.
Daugiausiai taškų ( 28) nugalėtojams pelnė Mindaugas Levickas. Taip pat jis dar atkovojo 8 kamuolius ( 25 naud.kfc.). 15 taškų prie pergalės pridėjo Darius Vaičekauskas ( 17 naud.kfc.).
„AKS & Nekturto“ ekipoje pasižymėjo Egidijus Vaitkevičius, surinkęs 14 taškų. Po 10 pridėjo Donatas Rimkevičius ir Rytis Ermalis.
Po varžybų Linas Baibokas ( „Stokker“) buvo patenkintas pasiekta pergalę. „Pagaliau iškovojome pirmąją pergalę savo jėgomis. Rungtynės buvo sunkios, bet geros. Smagu, jog į komandą sugrįžo traumą išsigydęs Tomas Raudeliūnas“.
Daug prakaito pareikalavusi "Kauno vandenų" pergalė (2006 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:51 val.)Įtikinama "Šilduvos" pergalė (2007 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Įtikinama "Projektų gamos" pergalė (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:51 val.)Užtikrinta "a1 Alternatyvos" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:09 val.)"Stokker" iškovojo lengvą pergalę (2007 vasario 19 d., pirmadienis, 21:11 val.)"Elektros darbai" palaužė "Stokker" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 11:34 val.)"Stokker" įsirašė pergalę net nepradėję rungtynių (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 19:54 val.)"Stokker" iškovojo pergalę prieš "Antarą" (2006 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:41 val.)Galingai sužaidęs trečiąjį kėlinį "AKS & Nekturtas" iškovojo pergalę (2007 vasario 14 d., trečiadienis, 21:08 val.)"Antaras" nesugebėjo atsirevanšuoti "AKS & Nekturtui" (2006 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:43 val.)