Nepyk vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (61:97)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą

2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 23:13 val., peržiūros: 1524

Pirmadienio vakarą Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Nepyk" (šeimininkai) ir „emobilus.lt & SK „Mattas““ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių „emobilus.lt & SK „Mattas““ pradėjo įrodinėti, kad jie šiandien yra verti pergalės ir neišleido iniciatyv os iš savų rankų. „emobilus.lt & SK „Mattas““ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 61:97.

Rungtynes „emobilus.lt & SK „Mattas““ pradėjo labai užtikrintai ir neleido varžovams pagalvoti apie pergalę ( 2:14). Vis dėlto, "Nepyk" ekipa pademonstravo puikų pataikymą iš tritaškių metimų, tačiau to buvo maža, kad prisivytu varžovus ( 16:24). Ketvirčio pabaigoje svečiai greitomis atakomis atstatė dviženklį pranašumą – 18:28.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus "Nepyk" ekipa toliau demonstravo puikų pataikymą ir pataikė keturis tritaškius metimus, tačiau vis sulaukdavo atsako iš svečių ir skirtumą sugebėjo sumažinti iki 7 taškų ( 32:39). Po minutės pertraukėlės „emobilus.lt & SK „Mattas““ ekipa susitvarkė su gynyba ir besibaigiant kėlinukui padidino pranašumą iki 15 taškų – 37:52.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus "Nepyk" ekipai sunkiai sekėsi rinkti taškus iš tolimos distancijos, o svečiai toliau didino pranašumą ( 41:65). Antroje pusėje kėlinuko abiejų komandų žaidimas nurimo ir „emobilus.lt & SK „Mattas““ ekipa išlaikė 22 taškų pranašumą. Rezultatas po trijų kėlinių – 50:72.

Paskutiniame ketvirtyje „emobilus.lt & SK „Mattas““ toliau nestabdė savo apsukų ir po 13:0 laimėtos atkarpos pranašumas išaugo iki 34 taškų, o dar po keletos minučių ir iki 36 taškų ( 57:93). Per likusias dvi minutes tarp ekipų pranašumas nepakito ir „emobilus.lt & SK „Mattas““ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 61:97.

Nepyk: Vilius Černiauskas – 20 tšk., Ignas Krukonis – 19 tšk., Tomas Valatkevičius – 13 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Paulius Lekečinskas – 18 tšk., Eimantas Daunora – 16 tšk. (9 rezult. perd.), Aurimas Gavelis – 16 tšk., Domas Juknevičius – 15 tšk., Edvinas Gramauskas – 13 tšk.

„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Sporto manija“ nesunkiai įveikė „Nepyk“ ekipą. (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:18 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)„Nepyk“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:52 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ nubaudė „Nepyk“ ekipą (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:56 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pasiekė nelengvą pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ pamatus pergalei susikrovė jau po pirmojo kėlinio (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 18:05 val.)