KG Group – Paskoliukas vs UNITED & Radijas Tau (105:96)Elito lyga, „TopSport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„KG Group – Paskoliukas“ pusfinalį pradėjo pergale

2015 balandžio 10 d., Penktadienis, 00:45 val., peržiūros: 1248

Ketvirtadienį, balandžio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Elito“ lygos pusfinalio dvikova tarp dviejų Kauno ekipos komandų – vietos „KG Group – Paskoliukas“ ir svečių „UNITED & Radijas Tau“. Pirmus tris kėlinius komandos žaidė apylygiai ir nei vienai ekipai nepavyko per daug nutolti. Visgi, lemiamą ketvirtį spurtu pradėję šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą ir lemiamu momentu atlaikė varžovų spaudimą bei pirmose pusfinalio rungtynėse iškovojo pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandų taikliais metimais ir nei vienai komandai nepasisekė pelnyti bent keturių taškų paeiliui. Visgi, vėliau „UNITED & Radijas Tau“ komandai pavyko įgauti keturių taškų pranašumą, tačiau netrukus rezultatas vėl tapo lygus. Likusią kėlinuko dalį komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir dėka A. Gedmino bei L. Lukošenkino tritaškių, svečiams pavyko turėti trapų pranašumą po pirmojo ketvirčio – 28:30. Antrąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo „KG Group – Paskoliukas“ komanda, kuri po truputį pasivijo varžovus, o vėliau ir persvėrė rezultatą. Šeimininkams per daug nutolti neleido „UNITED & Radijas Tau“ komandos tolima artilerija, kuri per šį kėlinuką įmetė šešis tritaškius, tad „KG Group – Paskoliukas“ teko tenkintis dviejų taškų pranašumu po pirmosios rungtynių pusės – 56:54.

Trečiąjį kėlinį kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie netrukus padidino savo pranašumą iki šešių taškų. Tuomet penkis taškus paeiliui pelnė svečiai, bet tuo pačiu atsakė ir jų varžovai. „UNITED & Radijas Tau“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki trijų taškų, bet tada dar penkis taškus paeiliui pelnė „KG Group – Paskoliukas“ ir padidino pranašumą iki aštuonių taškų. Visgi, kėlinuką dvitaškiu užbaigė svečiai ir po trijų kėlinių komandos skyrė šeši taškai – 79:73. Lemiamą ketvirtį svečiai pradėjo kiek geriau bei sumažino atsilikimą iki keturių taškų. Tačiau tuomet įvyko rungtynių lūžis – „KG Group – Paskoliukas“ spurtavo 14:2 ir įgijo 16 taškų pranašumą. Visgi, „UNITED & Radijas Tau“ nesiruošė pasiduot ir T.Žioba pelnė septynis taškus paeiliui, kurie leido sumažinti atsilikimą iki devynių taškų. Tuomet svarbų tolimą metimą pataikė T.Barštys ir vėl leido savo komandai džiaugtis dviženkliu pranašumu. Tada T.Žioba ir A.Gedminas pataikė po tolimą metimą ir sumažino atsilikimą perpus. Visgi, pergalę „KG Group – Paskoliukas“ užtvirtino taikliais baudų metimais ir iškovojo pergalę pirmose serijos rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 105:96.

KG Group – Paskoliukas: Karolis Pupinis – 35 tšk. (18 atk. kam., 7 išpr. praž.), Kęstutis Vaičekauskas – 24 tšk., Tautvydas Barštys – 24 tšk. (7 rezult. perd.), Eimantas Aukštikalnis – 12 tšk.

UNITED & Radijas Tau: Tautvydas Žioba – 32 tšk. (6 rezult. perd.), Andrius Gedminas – 24 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Tarvydas – 10 tšk.

A.Praninskas („KG Group – Paskoliukas“):
„Visas varžybas atkakliai gynėmės ir varžovus į priekį vedė taiklūs tolimi metimai, kurie pirmoj rungtynių pusėj labai gerai krito, o antroje rungtynių pusėje šiek tiek nuvarginom su savo gynyba ir pradėjo jie sunkiau pataikyt. Tada įgavom pranašumą ir išlaikėm iki varžybų pabaigos“.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2015 balandžio 10 d., 10:44 val.
Pupini, tu nerealus, is kur tiek pas tave parako ?:)
„KG Group – Paskoliukas“ sostinėje iškovojo pergalę prieš „Tegrą“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„KG Group ‒ Paskoliuko“ penketukas antrą kartą parklupdė „Tegrą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 18:13 val.)„KG Group – Paskoliukas“ ‒ Elito lygos čempionai (2015 gegužės 12 d., antradienis, 23:56 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ nesunkiai susitvarkė su „Vilniaus kolegija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 23:29 val.)„KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau žengia be kluptelėjimų „Elito“ lygoje (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:32 val.)„KG Group – Paskoliukas.lt“ sostinėje neišvargo pergalės bei turėjo pripažinti „Vilniaus kolegijos“ pranašumą (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Trisdešimties taškų pranašumą iššvaistęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ vos peržengė pusfinalio barjerą (2015 balandžio 14 d., antradienis, 23:25 val.)„KG Group – Paskoliukas“ komanda tarsi per treniruotę sutriuškino „Jaunalietuviai – R2P Sport“ krepšininkus (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:33 val.)Didžiąją dalį rungtynių laiko pirmavęs „KG Group ‒ Paskoliukas“ ir toliau išlieka nesustabdomas (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 23:35 val.)„PazintysXXX.com“ pirmąjį pralaimėjimą privertė patirti „KG Group – Paskoliukas“ (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:57 val.)