Restauratoriai & Hausa vs Rapala (93:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Restauratoriai & Hausa neturėjo vargo prieš Rapala

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 22:51 val., peržiūros: 1001

Vasario 7 dieną, sekmadienį, Kauno energijos aikštėje vyko įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo didžiosios taurės F pogrupio komandos, namuose žaidę ir antrąją vietą užimantys Restauratoriai & Hausa (7/1) ir grupė dugne esanti Rapala (2/7) ekipa. Visas rungtynes vis didinę savo pranašumą šeimininkai neleido nei karto pirmauti Rapala komandai. Paskutiniame kėlinuke dar labiau spurtavę šeimininkai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu – 93:65.

Rungtynes pradėjo taiklus M. Čipo tritaškis ir Restautaroriai & Hausa išsiveržė į priekį. J.Goštautas puolime rinkosi kamuolius ir pataikęs dvitaškį šeimininkams suteikė penkių taškų pranašumą. Sužaidus tris minutes pirmuosius taškus pelnė ir svečiai. Tačiau M.Čipas neleido varžovams priartėti, pastarasis iš pirmųjų dešimties savo komandos taškų pelnė aštuonis. Dar sužaidus kiek laiko rezultatas jau buvo – 14:5. Bet du tritaškius iš eilės pataikę svečiai iš karto priartėjo prie savo varžovų. Tačiau geriau sužaidę kėlinuko galą Restauratoriai turėjo šešių taškų pranašumą – 21:15

Antrąjį kėlinuką pradėjo keturi be atsako svečių taškai ir skirtumas tapo du taškai – 21:19. Bet tada šeimininkai iniciavo spurtą – 10:0 ir turėjo dviženklę persvarą – 31:19. Rapala komanda po minutės pertraukėlės nesutriko ir atsakė taip pat spurto – 0:10, kuris leido vėl priartėti iki savo varžovų iki dviejų taškų. Tada vėl pasikartojo scenarijus ir šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir po dviejų kėlinukų turėjo dešimties taškų pranašumą – 39:29.

Po ilgosios petraukos Rapala sunkiai rasdavo kelių link varžovų krepšio. Dar viena atkarpa 8:0 leido šeimininkams lengviau atsikvėpti kadangi pastarieji jau pirmavo – 54:33. Rapala komanda vėl paprašė minutės pertraukėlės. Tai didelių vaisių neatnešė bet likus žaisti dviems minutėms svečiai laimėjo atkarpą – 0:8 ir sušvelnino atsilikimą. Nors svečiai ir gerai sužaidė paskutines kėlinio minutes bendras skirtumas vis dar buvo didelis. Po trijų kėlinukų – 62:48.

Paskutinis kėlinukas parodė Restauratoriai & Hausa komandos pranašumą. M. Čipoas smeigė tritaškį, po to pastarasis pakabino kamuolį P. Mickūnui, kuris sėkmingai užbaigė ataką. Šeimininkai ir toliau rinko taškus, o svečiai tarytum sustojo. Įpusėjus kėlinukui skirtumas jau buvo dvidešimt taškų – 75:55. Skirtumas ir toliau augo likus žaisti tris minutes jau buvo aišku kas nugalės. Keturiolika taškų pralaimėję kėlinuką Rapala buvo priversti pripažinti Restauratoriai & Hausa ekipos pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 93:65.

Naudingiausi žaidėjai:

Restauratoriai & Hausa: Jūris Goštautas – 20 tšk. (16 atk. kam.), Mantas Čipas – 19 tšk., Edgaras Kajalavičius – 15 tšk., Povilas Mickūnas – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

Rapala: Raimundas Mickevičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 11 tšk. (13 atk. kam.)

Restauratoriai & Hausa turėjo rimtai paplušėti prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 00:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ paskutinę sekundę išplėšė pergalę prieš „Callcredit“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 15:35 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:57 val.)Restauratoriai & Hausa pirmajame ketvirtfinalio mače įveikė Kauno tiltus (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 13:49 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)