BC „Straight“ vs A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (80:60)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 19:40 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt

2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 23:34 val., peržiūros: 1061

Gruodžio 9 dieną Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC "Straight" priemė svečius A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt.

Rungtynes geriau pradėjo "Straight". Sužaidus pirmas dvi minutes šeimininkai turėjo penkių taškų pranašumą (7:2). Netrukus du L. Garnelio tritaškiai padidino "Straight" persvarą iki 11 taškų (13:2). Penktą minutę A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (13:5). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Straight" persvara sparčiai augo. Šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako ir įpusėjus aštuntai minutei pirmavo rezultatu 23:5. Po A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt minutės pertraukėlės svečiai pelnė keturis taškus, bet kėlinį taikliu tolimu metimu baigė "Straight" (26:9).

Antro kėlinio pradžioje A.Eitutis pelnė du taškus su varžovo pražanga (29:9). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (29:16). Ketvirtą ir penktą minutėmis geriau rungtyniavo "Straight", padidinę pranašumą iki 18 taškų (34:16). Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkis taškus be atsako pelnė A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt (34:21). Šeimininkai neleido varžovams labiau priartėti. Devintą minutę komandas skyrė 15 taškų (41:26). Visgi ketvirčio pabaigoje A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt pelnė keturis taškus, po kurių "Straight" persvara aptirpo iki 11 taškų (41:30).

Pirmas dvi trečio ketvirčio minutes "Straight" gynėsi be klaidų, o A.Eitutis padidino persvarą iki 14 taškų (44:30). Į tai A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt atsakė pelnydami septynis taškus be atsako (44:37). Penktą minutę vėl taškus pavyko pelnyti "Straight", o sužaidus šešias minutes komandas skyrė 11 taškų (48:37). Netrukus tritaškį pataikė svečiai, o šeimininkai į tai atsakė dviem taikliais tolimais metimais (54:40). Aštuntą minutę A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (54:44). Ketvirčio pabaigoje du taiklūs A. Eitučio metimai atstatė 15 taškų "Straight" pranašumą (59:44).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (61:46). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė "Straight" (68:46). Įpusėjus ketvirtai minutei A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt paprašė minutės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės dvi su puse minutės be klaidų gynėsi svečiai, o patys pelnė penkis taškus (68:51). Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė apylygiai. Devintą minutę du svečių žaidėjai patyrė traumas, bet vienas jų tęsė rungtynes. "Straight" iškovojo pergalę rezultatu 80:60.

"Straight" treneris Edvinas Rinkevičius: "Šiandien pavyko iškovoti pergalę nes komanda gerai susirinko. Ir paspaudėme varžovus, ir asmeniškai pasigynėme, ir zona. Keitaliojome gynybą, o varžovai gal nespėjo prisitaikyti prie mūsų. Greičiausiai šeši varžovų žaidėjai pavargo, o mes tuo pasinaudoję laimėjome rungtynes." Paklaustas, kodėl po gerai pradėtų rungtynių vėliau komanda šiek tiek sustojo, treneris atsakė: "Teko leisti daugiau pažaisti ir atsarginiams žaidėjams, todėl truputi žaidimas išsiderino. Mes to ir siekėme, kad tolimesnėse rungtynėse būtų kuo geresnis susižaidimas ne tik startinio penketo, bet ir visos komandos."

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt komandos žaidėjas Grant Aleksa: "Pradžioje rungtynių trūko agresyvumo gynyboje ir puolime. Gal trūko noro, bet jo turėjo būti daug, nes šie varžovai buvo iš praeitų metų finalo. Tikėjomės geresnių rungtynių." Paklaustas, kodėl kaip prisivijo varžovus jie vėl labiau nutolo, žaidėjas atsakė: "Trūko jėgų, trūko komandos narių, trūko visų žaidėjų mūsų. Buvome šešiese, du traumas gavo, sunku žaisti buvo. Vienas traumuotas žaidė visą ketvirtą kėlinį tai buvo sunkoka ir trūko jėgų."

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 21 tšk., Arūnas Eitutis – 19 tšk., Vilius Ramonas – 16 tšk.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Saulius Pakalniškis – 16 tšk., Karolis Zujus – 14 tšk. (13 atk. kam.), Grant Aleksa – 12 tšk., Marius Satkevičius – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

„Darbiečiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Akademija“ be didesnio vargo susitvarkė su „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:11 val.)„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Straight“ be vargo įveikė „Savus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:24 val.)„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 02:08 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)„Dumblas“ nesulaukė didelio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara & Orca.lt“ ekipos. (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 15:26 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt nesunkiai įveikė „Olimpyc“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 18:54 val.)Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:04 val.)