RYTERNA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (50:60)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 08 d., Antradienis, 17:45 val. @ Sargėnų vidurinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas LT-47416

Pirmąją rungtynių pusę gerai sužaidę "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" iškovojo pergalę

2011 lapkričio 08 d., Antradienis, 19:35 val., peržiūros: 3978

Antradienį, lapkričio 8 dieną, Sargėnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės, tarp "Ryterna" ir "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" ekipų. Pirmąją rungtynių pusę įtikinamai laimėjo "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" ekipa, tačiau per likusius du kėlinukus "Rytra" grėsmingai prisivijo, bet pergalę vistiek šventė svečiai 50:60 (9:20, 9:17, 19:13, 13:10).

Pirmasis kėlinukas buvo daug sėkmingesnis svečiams. Jie, gausiai palaikomi sirgalių, idealiai sužaidė atkarpą 13:0. Į šią atkarpą šeimininkai atsakė dviem taškais, o šeimininkai pelnė dar tris ir įgijo jau keturiolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau, šeimininkų gretose taškus rinko tik D.Špakauskas, o svečių gretose tik S.Klimkevičius. Skirtumas tarp komandų po pirmojo kėlinuko siekė venuolika taškų. Antrojo kėlinuko pradžioje "Ryternos" krpšininkai sumažino deficitą iki septynių taškų, tačiau netrukus svečiai vėl surengė ilgą spurtą 13:0, kuris truko beveik visą kėlinuką. Šis spurtas leido "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" ekipai įgyti jau devyniolikos taškų pranašumą, kurį, artėjant ketvirčio laikui į pabaigą, šeimininkai sugebėjo sumažinti iki keturiolikos taškų. Per likusį laiką svečiai dar sugebėjo padidinti pranašumą iki devyniolikos taškų 18:37.

Antrojoje rungtynių pusėje išsivystė kiek atkaklesnė kova. Šeimininkų žaidėjai ėmė po truputį artintis varžovų link. Nors trečiojo kėlinuko pradžioje truputį geriau pasisekė svečiams, tačiau vėliau fortūna labiau šypsojosi "Ryternos" krepšininkams. Įpusėjus ketvirčiui, po sėkmingo šeimininkų žaidimo, skirtumas tarp komandų nepastebimai ištirpo iki venuolikos taškų, tačiau "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" komandos žaidėjai nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir vėl padidino pranašumą iki šešiolikos taškų. Prieš paskutinįjį ketvirtį komandas skyrė trylika taškų. Paskutiniąjame kėlinuke komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, kol po E.Budrio tritaškio šeimininkų deficitas ištirpo iki dešimties taškų, toks sirtumas tarp komandų išliko iki rungtynių pabaigos ir pergalę šventė svečiai 50:60.

Po rungtynių, nugalėtojų ekipos žaidėjas Saulius Klimkevičius, sakė, jog pergalę lėmė tai, kad visi smagiai, su nuotaika žaidė. Puikaus kolektyvo gero palaikymo dėka žaidėjai buvo užsivedę.

Pralaimėtojų treneris kalbėjo : " Pralaimėjimo priežastis yra netaiklūs metimai, kažkodėl šienadien labai daug prametėm. Daug klaidų, aišku, tikiuosi, kad šiandien jų bus mažiau, negu vidutiniškai – 28, tačiau jau buvo noras pačiam eiti į aikštelę ".

Pabaigoje pradėjote vytis varžovus, ko pritrūko, kad pasivytumėte?

" Metimai pradėjo "kristi" tik rungtynių gale, jeigu jie būtų pradėję "kristi" anksčiau, tai gal ir būtų buvę kitaip ".

"Ryterna" : D.Špakauskas 21 (5 rez.perd., 8 išprov.praž.), E.Budrys 11, T.Žukauskas 10 taškų.

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera – PLŽMMC" :
M.Kudakas 16 (20 naud., 9 išprov.praž.), S.Klimkevičius 14, L.Kasperavičius 9 (6 per.kam.) taškai.

Sėkmingai trečią kėlinuką sužaidę "Hidraulinės sistemos & Kompiutera" ekipos krepšininkai iškovojo pergalę (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 00:04 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera-PLŽMMC" išsaugojo pergalę savo rankose (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" pasiekė nesunkią pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:11 val.)Rungytnių pabaigoje "Minordija" palaužė "Hidraulines sistemas & Kompiuterą - PLŽMMC" (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 20:07 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" įsirašė lengvą (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" išvaistė pranašumą, tačiau iškovojo nesunkią pergalę (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 14:12 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" KKL "Įmonių" lygos finale (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 19:58 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" po atkaklios kovos palaužė "Minordiją" (2012 vasario 02 d., ketvirtadienis, 21:00 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" antrą kartą nugalėjo "Celsį" (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:18 val.)