Kauno technikos kolegija vs Birštono „Olimpas“ (83:73)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno Technikos kolegija“ paskutiniame ketvirtyje palaužė „Birštono Olimpą“

2015 sausio 21 d., Trečiadienis, 21:42 val., peržiūros: 1506

Sausio 21 dieną Kauno Technikos kolegijoje vyko C lygos, reguliariosios I pogrupio rungtynės tarp 'Kauno Technikos kolegijos" (šeimininkai) ir "Birštono Olimpo" (svečiai) Pirmame kėlinuke geriau atrodė svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių pirmavo 27:19. Antrame ketvirtyje "Birštono Olimpas" sugebėjo išlaikyti iniciatyvą, tačiau šeimininkai jau lipo ant kulnų – 44:41. Trečiame kėlinyje vyko apylygė kova ir po kėlinuko tik vienu tašku pirmavo svečiai – 60:59. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai spurtavo ir susikrovė šiokią tokią persvarą, kurios užteko pergalei pasiekti rezultatu 83:73.

Geriau rungtynes pradėjo svečiai, kurie pirmavo 10:2, tačiau 8:0 spurtavę "Kauno Technikos kolegijos" krepšininkai išlygino rezultatą (10:10). Svečiai netrukus susigrąžino persvarą, kurią sugebėjo išlaikyti iki kėlinuko pabaigos. Po pirmų dešimties minučių 27:19 pirmavo "Birštono Olimpas".

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai toliau didino savo persvarą, kuri vienu metu siekė dviženklę ribą (34:23). Šeimininkai toliau tolti varžovams neleido ir netrukus sumažino atsilikimą daugiau ne per pus (29:34). Antroje kėlinuko pusėje svečiai buvo susigrąžinę dviženklę persvarą, tačiau "Kauno Technikos kolegija" geriau sužaidusi kėlinuko galą atsilikinėjo tik trimis taškais. Po pirmosios rungtynių pusės 44:41 vis dar pirmavo "Birštono Olimpas".

Trečiame kėlinuke užvirė nuožmi kova. Komandos žaidė apylygiai ir rezultatas kėlinyje lygus buvo net 6 kartus. Tik kėlinuko pabaigoje, tinklelį skrodęs A. Marchockio tritaškis metimas leido "Birštono Olimpui" minimaliai pirmauti po trijų kėlinių – 60:59.

Paskutinio ketvirčio pirmoje pusėje vis dar vyravo apylygė kova ir rungtynių nugalėtojas dar nebuvo aiškus. Tada, K. Jankaičio pastangomis, "Kauno Technikos kolegija" laimėjo atkarpą 13:2, kuri leido šeimininkams išsiveržti į priekį 83:71. Pritrūkę laiko ir jėgų, "Birštono Olimpo" komanda privalėjo pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 83:73. Įdomu tai, jog į pergalę "Kauno Technikos kolegiją" vedęs Klaidas Jankaitis plenė 19 iš savo 36 taškų paskutiniame ketvirtyje.

Rungtynių interviu pateiktas video galerijos skiltyje.

Kauno technikos kolegija: Klaidas Jankaitis – 36 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tadas Miliūnas – 14 tšk., Sigitas Vaitkus – 10 tšk., Nerijus Aleknavičius – 10 tšk.

Birštono „Olimpas“: Osvaldas Braždžionis – 29 tšk. (10 atk. kam., 5 perimt. kam.), Artiomas Marchockis – 24 tšk., Justinas Tamošiūnas – 10 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Kauno SRC ‒ 2“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:07 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80). (2015 vasario 06 d., penktadienis, 01:23 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Kauno technikos kolegija“ pasiekė nesunkią pergalę namuose (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)