Restauratoriai & Hausa vs Omega (90:76)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 17 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Omega“

2015 gegužės 17 d., Sekmadienis, 21:17 val., peržiūros: 932

Gegužės 17 dieną įvyko Laikinosios sostinės taurės rungtynės, kuriose susitiko „Restauratoriai & Hausa“ ir svečiai „Omega“. Po pirmojo kėlinio dėka įspūdingos kėlinio pabaigos pirmavo svečiai „Omega“. (20:24). Antrajame kėlinyje jau dominavo šeimininkai (42:36). Trečiajame kėlinyje šeimininkai pradėjo pataikyti iš toli ir varyti savo varžovus į neviltį. Po trijų kėlinių intriga beveik buvo dingusi (66:55). Ketvirtajame kėlinyje vienu momentu skirtumas ištirpo iki 8 taškų, tačiau daugiau svečiams pasiekti nepavyko ir ištiksėjus laikui rezultatu 90:76 laimėjo „Restauratoriai & Hausa“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie įpusėjus kėliniui pirmavo rezultatu 16:11, visgi oponentai atsakė atkarpa 4:13 ir persvėrė rezultatą. Šio kėlinio statistika abiejų komandų buvo beveik identiška, nenuostabu kad komandos panašaus pajėgumo ir kaunasi dėl išlikimo. Prieš antrąjį kėlinį intriga tik didėjo.

Antrąjį kėlinį vedini savo lyderių vėl geriau pradėjo „Restauratoriai & Hausa“, kurie į kiekvieną rezultatyvią oponentų ataką atsakydavo dviem taikliomis atakomis. Viduryje kėlinio šeimininkai perėmė rungtynių vadžias, kurių nebeatleido iki pat rungtynių pabaigos. Nors taiklumas, kova dėl atšokusių kamuolių ir kiti pagrindiniai statistiniai rodikliai buvo panašūs, klaidos buvo lemiamas rodiklis kuris neleido „Omegos“ komandai pirmauti. (42:36).

Trečiajame kėlinyje iššovė šeimininkų snaiperiai, kėlinio pabaigoje pataikę tris tritaškius, sugniuždė varžovus psichologiškai. „Omega“ atsarginis žaidėjas P.Liesis pakilęs nuo suolo pelnė greitus 6 taškus, taip sušvelnindamas atsilikimą ir išlaikydamas minimalią intrigą. Šiame kėlinyje taip pat išryškėjo šeimininkų jėga po krepšiu, kur dominavo J.Goštautas. Šiame kėlinyje šeimininkai laimėjo kova dėl kamuolių 9:4. Prieš lemiamą kėlinį „Omega“ turėjo 11 taškų deficitą.

Pirmos ketvirtojo kėlinio minutės svečiams nežadėjo nieko gero, skirtumas beveik nekito, o laikas bėgo. Visgi atsiliekančiai komandai pavyko surengti spurtą, dėka minėtojo P.Liesio ir R.Kasparavičiaus pastangų skirtumas sumažėjo iki 8 taškų. Pakilusias emocijas greitai užgesino J.Snudaičio tritaškis, nulėmęs „Omegos“ griūvimą. Per likūsį laiką nieko pakeisti nepavyko ir „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo labai svarbią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 90:76.

Po rungtynių nugalėtojų treneris A.Milkius rungtynes komentavo taip : Nuotaikos nėra pačios geriausios, kadangi kad išlikti reikia sulaukti palankių rezultatų iš kitų rungtynių. Džiugu kad šiandien laimėjome, visgi neturėjome kur trauktis.

„Omega“ treneris R.Urkis sakė: Smagu kad pažaidžiame, taip praleidžiame laiką. Žinoma gaila kad pralošėme, pralaimėjimai neišvengiami.

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 26 tšk., Martynas Veršinskas – 25 tšk., Juris Goštautas – 20 tšk. (15 atk. kam.)

Omega: Donatas Šliogeris – 18 tšk., Remigijus Kasperavičius – 17 tšk., Marius Gadiliauskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Rolandas Urkis – 12 tšk., Povilas Liesis – 10 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė BC „Straight“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 20:53 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai“ įveikė „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkus (2015 gegužės 26 d., antradienis, 21:02 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio „Omegos“ pasipriešinimo (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:19 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Omegos“ pasipriešinimą (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 23:48 val.)„Omega“ Advokatų kontorai „Konsus“ priešinosi tik du kėlinius (2015 gegužės 12 d., antradienis, 22:30 val.)