Kuom jei NE vs Omega (50:80)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 15:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Omega“ komandos kokybė, be vargo, susitvarkė su „Kuom jei NE“ komandos kiekybe.

2015 kovo 29 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 1149

Kovo 29 dieną, Jachtklubo sporto salėje, susitiko dvi pavasario „Sportturas“ taurės komandos „Kuom jei NE“ (šeimininkai) ir „Omega (svečiai). Šiame susitikime, didesnio pasipriešinimo nesulaukę svečiai, šventė pergalę rezultatu 80:50 (23:8; 17:15; 18:15; 22:12;)

Rungtynės prasidėjo svečių aiškiu dominavimu ir organizuotesniu žaidimu tiek puolime, tiek gynyboje. Sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes „Omega“ komanda buvo jau pelniusi 17 taškų, kai tuo tarpu šeimininkai turėjo savo sąskaitoje vos 5 taškus. Per likusias minutes žaidimo braižas nesikeitė ir rezultatu 23:8 buvo priekyje svečiai.

Antrajame kėlinyje „Omega“ ekipa šiek tiek savo žaidimą pristabdė. Komandos keitėsi rezultatyviais metimais. Nors „Kuom jei NE“ komanda per šį kėlinį įmetė 15 taškų, tačiau jiems nebuvo jokių šansų pasivyti varžovus. Po pirmos rungtynių pusės rezultatu 40:23 priekyje svečiai

Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Omega“ komanda pradėjo ketvirtį Juozo Keršio 5 taškais be varžovų atsako. Šeimininkai pirmuosius taškus pelnė tik sužaidus kiek mažiau nei 3 minutes, tačiau tai nesutrukdė per šį kėlinį pelnyti 15 taškų ir kėlinį pralošti vos 3 taškais. Po 30 minučių vis dar užtikrintai pirmavo svečiai 58:38.

Paskutinis kėlinys buvo tik formalumas, per kurį, svečiai sugebėjo dar labiau atitrūkti ir rungtynės laimėjo rezultatu 80:50.

Kuom jei NE: Šarūnas Krilavičius – 15 tšk. (15 atk. kam.), Šarūnas Docius – 7 tšk., Laimis Čekanavičius – 7 tšk.

Omega: Juozas Keršys – 30 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Tadas Vaitkevičius – 16 tšk., Ričardas Brovka – 14 tšk., Mantas Zubavičius – 12 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Po rungtynių „Omega“ komandos treneris R. Urkis kalbėjo: Mūsų kai kurie žaidėjai yra aukštesnio meistriškumo, daugiau noro gal turėjo, tas ir lėmė pergalę. Komandos tikslai yra kiek galima daugiau laimėti ir pažaisti šioje taurėje.

BC „Ambi“ įveikė „Kuom jei NE“ komandą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė BC „Ambi“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:03 val.)„Omega“ po permainingos kovos žengė į pusfinalį (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:13 val.)„Pavasario“ taurės starte užtikrinta „ICE“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:02 val.)Kuršių sėkmingas ketvirtas kėlinys leido jiems žengti į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 18:35 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudusi „Omega“ žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)Galingai startavę „Ice“ parklupdė „Omegą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:05 val.)Po nerezultatyvios, bet atkaklios kovos sunkiu žingsniu finalą priėjo „Omega“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:18 val.)