Kulautuva vs A.S.K. „Persvara“ – 2 (68:59)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 11 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2

2015 vasario 12 d., Ketvirtadienis, 00:19 val., peržiūros: 1175

Vasario 11 dieną "Kauno kolegijos" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALT reklamos" pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kulautuva" priemė svečius A.S.K. „Persvarą“ – 2. "Kulautuva" buvo iškovoję penkias pergales ir trylika kartų buvo pralaimėję. A.S.K. „Persvara“ – 2 komandos sąskaitoje buvo dvi pergalės ir šešiolika pralaimėjimų.

Rungtynes geriau pradėjo "Kulautuva". Aikštės šeimininkai įpusėjus ketvirtai minutei pirmavo rezultatu 8:2. Netrukus įsižaidė A.S.K. „Persvara“ – 2. Svečiai laimėjo atkarpą rezultatu 0:10 (8:12). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (12:21). Per likusį laiką "Kulautuva" gynėsi be klaidų, o A.S.K. „Persvara“ – 2 pranašumas sumažėjo iki penkių taškų (16:21).

Antrą kėlinį dviem taikliais tolimais metimais pradėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (16:27). Baigiantis trečiai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė "Kulautuva" (19:27). Šeimininkai pamažu vijosi varžovus. Septintą minutę komandas skyrė tik du taškai (27:29). Dviejų taiklių tolimų metimų dėka A.S.K. „Persvarai“ – 2 aštuntą minutę pavyko šiek tiek padidinti pranašumą (29:35). Paskutines dvi minutes geriau sužaidė "Kulautuva". Šeimininkai gynėsi be klaidų, o aštuoni pelnyti taškai leido įgyti dviejų taškų pranašumą (37:35).

Sužaidus pirmas dvi trečio ketvirčio minutes "Kulautuvos" persvara buvo padidėjusi iki šešių taškų (41:35). Trečią minutę A.S.K. „Persvara“ – 2 sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (41:38). Netrukus svečių puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję šeimininkai pelnė 11 taškų be atsako (52:38). Aštuntą minutę A.S.K. „Persvara“ – 2 sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (52:43). Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė "Kulautuva", kuriai pavyko padidinti persvarą iki 17 taškų (60:43).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi A.S.K. „Persvara“ – 2, o aštuoni pelnyti taškai paliko "Kulautuvai" devynių taškų persvarą (60:51). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė "Kulautuva" (62:51). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (64:55). Devintą minutę "Kulautuva" pranašumą padidino keturiais taškais (68:55). Rungtynių pabaigoje du taiklūs svečių metimai sumažino "Kulautuvos" persvarą iki devynių taškų (68:59).

"Kulautuva" iškovojo šeštą pergalę, o A.S.K. „Persvara“ – 2 pralaimėjo septynioliktą kartą.

"Kulautuvos" treneris Šarūnas Mačiulis paklaustas, kaip komandos žaidimą įvertintų, atsakė: "Normaliai šiandien komanda sužaidė." Paklaustas, kuo pasikeitė žaidimas antroje pusėje, kai komanda įgijo pranašumą, treneris atsakė: "Per ilgąją pertrauką padidinome koncentraciją, susikoncentravome tiesiog į žaidimą, greičiau pradėjome žaisti." Paklaustas, kiek įtakos komandai turėjo A. Latvelio žaidimas, kuris sunkiais momentais tempia komandą į priekį, bet kartu dažnai klysta rungtynių metu, treneris atsakė: "Čia tokia yra lyderių dalia. Net ir NBA žaidėjai daro daug klaidų, kurie yra tikri komandų lyderiai."

A.S.K. „Persvaros“ – 2 treneris Vytautas Juknevičius: "Paskutinės rungtynės buvo. Pralaimėjome, bet stengėmės, kovojome." Paklaustas, ar netrūko aukštaūgių, treneris atsakė: "Mes ir neturime aukštų žaidėjų, po krepšiu pas mus visada problema buvo ta pati. Šiandien kaip ir normaliai žaidėme, bet eilinį kartą varžovai greitomis atakomis patraukė į priekį." Paklaustas, kodėl pirmoje rungtynių pusėje geriau sekėsi nei antroje, treneris atsakė: "Gynyboje minusai buvo, o taip pat strigome puolime."

Kulautuva: Arnas Latvelis – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Aivaras Šilenka – 15 tšk., Jurgis Abramavičius – 13 tšk. (20 atk. kam.)

A.S.K. „Persvara“ – 2: Vilius Narbutas – 17 tšk., Marius Mitkus – 9 tšk., Ugnius Petrauskas – 9 tšk.

„Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)„Elektromontuotojas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 20:47 val.)Birštono „Olimpas“ nesunkiai nugalėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:37 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.)Visus kėlinius laimėjusi „Lietuvos šaulių sąjunga“ nesunkiai įveikė „A.S.K. „Persvarą“ -2“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Compensa“ pirmoje atkrintamųjų akistatoje įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:18 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)„Kulautuva“ krito prieš „Compensa“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)„Kulautuva“ po atkaklios kovos palaužė „Sportiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:53 val.)