Sanitex vs Elmova (97:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą

2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 970

Sekmadienį, Lapkričio 15 dieną, Ringaudų pradinėje mokykloje, „Rind“ įmonių lygoje susitiko „Sanitex“ (šeimininkai) ir „Elmova“ (svečiai) komandos. Nuo pat pirmųjų akimirkų aikštėje dominavę aikštės šeimininkai nesunkiai susikrovė įtikinimą pranašumą, kurį išlaikė visų rungtynių metu, taip nugalėdami svečius net 35 tašku skirtumu (97:62).

Susitikimą septyniais taškais be atsako pradėjo „Sanitex“ komanda, tačiau į tai „Elmova“ ekipa atsakė 8 taškais ir įsiveržė į priekį (7:8). Šiose rungtynėse tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kuomet svečių ekipa turėjo pranašumą savo rankose. Užtikrintai žaidusi šeimininkų komanda ne tik persverė rungtynių rezultatą savo naudai, bet ir labai greitai įsiveržė į priekį jau dviženkliu taškų skirtumu (20:10). “Sanitex“ žaidėjai pirmąjį kėlinį užbaigė atkarpa 12:3, ko pasekoje po pirmojo rungtynių kėlinio komandas skyrė jau 19 taškų 32:13.

Antrajame kėlinyje daugiausia „Elmovos“ komandos žaidėjo A. Vaivados pastangomis, jo komandas deficitas nedidėjo, įpusėjus antrajam kėliniui komandas skyrė tas pats 19 taškų skirtumas (49:30). Besibaigiant kėliniui „Elmovos“ komandos žaidėjams niekaip nepavyko suregzti sėkmingų atakų, o šeimininkai radę spragų ir „Elmovos“ gynyboje pakartojo pirmojo kėlinio scenarijų ir antrąjį kėlinį užbaigė gerokai sėkmingiau. Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 61:33.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Aikštės šeimininkai nuolat strigo „Elmovos“ gynyboje, o tuo tarpu įspūdingai kėlinį žaidusio svečių komandos žaidėjo S. Staniulio dėka skirtumas tarp komandų po truputį mažėjo. Trečiajame kėlinyje „Elmovos“ komandai pavyko susigrąžinti tai ką jie prarado antrajame kėlinyje – skirtumas tarp komandų po trečiojo kėlinio buvo lygiai toks pats kaip ir po pirmojo – 19 taškų (72:51).

Po šalto dušo trečiajame kėlinyje atsigavusi „Sanitex“ komanda ketvirtąjį kėlinį pradėjo daug labiau susikaupusi. Pasinaudoję vos šešiese žaidusių „Elmovos“ komandos žaidėjų nuovargiu, „Sanitex“ žaidėjai nesunkiai rinko taškus. A. Makūno du tritaškiai iš eilės aikštės šeimininkams leido įgyti rungtynėse rekordinį 35 taškų skirtumą. Per likusį rungtynių laiką komandos dar apsikeitė keliais taikliais metimais, o galutinis rezultatas rodė daugiau nei įtikinimą „Sanitex“ ekipos pranašumą – 97:62.

„Sanitex“: Evaldas Kulboka – 24 tšk. (8 atk. kam., 29 naud. koef.), Aidas Makūnas – 16 tšk. (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Emilis Strumyla – 14 tšk., Paulius Vaškevičius – 11 tšk. (8 atk. kam.)

„Elmova“: Skirmantas Staniulis – 23 tšk. (8 atk. kam., 10 išpr. praž., 8 kld.), Audrius Vaivada – 20 tšk., Vytautas Giedraitis – 2 tšk. (16 atk. kam.)

Įmonių lygoje „Sanitex“ iškovojo nesunkią pergalę (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Enerstena“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikusi „Elmovos“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:55 val.)Pirmą kėlinį puikiai sužaidę „Sanitex“ krepšininkai neturėjo vargo su „Chemcentro“ ekipa. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:30 val.)Puikiai sužaistas pirmasis ketvirtis leido „Sanitex“ ekipai įveikti „Lemorą“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Elmova“ įveikusi „Coca Cola“ iškovojo pirmą pergalę (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)„Sanitex“ įrodė savo pranašumą prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Vilmista“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Elmova“ penketuką. (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 19:03 val.)