IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs Baltic Logistic Solutions (62:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus

2015 kovo 08 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 1248

Sekmadienį, kovo 8 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, antrojo etapo, Mažosios taurės, K pogrupio dvikova tarp vietos „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ bei svečių „Baltic Logistic Solutions“. Pirmuosius du kėlinius kiek geriau atrodė svečiai, kurie turėjo šiokį tokį pranašumą, tačiau trečiąjį kėlinį šeimininkai sužaidė nepriekaištingai ir persvėrė rezultatą savo naudai bei taip iškovojo pergalę šiose rungtynėse.

Pirmasis kėlinukas buvo gan įtemptas. Abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis bei neleido viena kitai sukurti sėkmingų atakų bei taip įgauti solidesnį pranašumą. Visgi, šiame kėlinyje svečiai pataikė tris tolimus metimus, o šeimininkai visus taškus rinko dvitaškiais, tad „BLS“ po pirmojo kėlinio turėjo šiokį tokį pranašumą – 10:13. Antrąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo tie patys svečiai, kurie netrukus padidino savo pranašumą iki septynių taškų. Tuomet „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ pelnė šešis taškus paeiliui bei apkarpė deficitą iki minimumo. Tačiau šešis taškus be atsako pelnė ir svečiai bei atstatė turėtą septynių taškų pranašumą. Visgi, kėlinuką sėkmingiau užbaigė šeimininkai, kurie laimėjo atkarpėlę 7:2 ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo dviejų taškų deficitą – 27:29.

Trečiajame ketvirtyje įvyko rungtynių lūžis. Šeimininkai kėlinį pradėjo 15:3 spurtu bei įgavo dviženklį pranašumą. Likusią kėlinio dalį „Baltic Logistic Solutions“ ekipai pavyko sužaisti apylygiai, tad po trijų kėlinių jie turėjo aštuonių taškų deficitą – 48:40. Lemiamą ketvirtį „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ pradėjo dar vienu spurtu – 13:4 – bei įgavo jau 17 taškų pranašumą. Likusią kėlinio dalį šeimininkų puolimas sustojo, o tuo pasinaudojo svečiai, kurie pelnė 10 taškų be atsako, tačiau tai jau nekeitė rungtynių baigties. Galutinis rungtynių rezultatas 62:54.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Škimelis – 10 tšk., Martynas Kadakauskis – 8 tšk. (7 rezult. perd.)

Baltic Logistic Solutions: Darius Lukšys – 13 tšk., Aurimas Bruožis – 11 tšk. (8 rezult. perd.), Gediminas Raguckas – 10 tšk.

Nugalėtojų trenerio paklausus kas lėmė pergalę, šis atsakė: „Greičiausiai buvom kažkiek stipresni. Iš tikrųjų gerai sekėsi greičiau užpulti, priešininkai daugiau kartų pažeidė taisykles, greičiausiai ir daugiau kamuolių pasiimėm ir antroj rungtynių pusėj gal kažkiek jie ir pavargo, tad ko gero tas ir lėmė mūsų pergalę“.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ lemiamose rungtynėse dėl ketvirtfinalio įveikė „ACME“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:26 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko oponentus be pergalių (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 21:19 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko „Fima & Elmova“ be pergalių (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:05 val.)„IT-taškas.lt kompiuteriai & Festo“ garbingai atsilaikė prieš „Sweco“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:05 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ nesunkiai susitvarkė su Sporto Asociacijos „Persvaros ‒ 2“ penketuku (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:35 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)„IT-Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ ketvirtfinalio starte skėlė antausį „Vieningam Kaunui“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ prikėlė intrigą, bet pergale džiaugėsi „Best 4 You“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:26 val.)