LIETUVOS GELEŽINKELIAI vs RYTERNA (72:74)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 13 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Įspūdingame trileryje Ryterna po pratęsimo palaužė Lietuvos Geležinkelius

2013 sausio 13 d., Sekmadienis, 23:14 val., peržiūros: 2746

2012 sausio 13 dieną, įmonių lygos dvikovoje, Kauno Kolegijos sporto salėje susitiko Lietuvos Geležinkeliai (šeimininkai) ir Ryterna (svečiai). Per pirmus tris kėlinius Geležinkeliai susikrovė apčiuopiamą keturiolikos taškų persvarą, tačiau ketvirtą kėlinį, Ryterna penkias minutes iš laikė Geležinkelius be taškų patys surinkę 16, išsiveržė į priekį. Vis dėlto per keturis kėlinius komandoms išsiaiškinti kas stipresni nepavyko ir teko žaisti pratęsimą, kuriame jau geresni buvo Ryternos vyrai ir galutinis rungtynių rezultatas – 72:74 (19:12, 16:14, 16:11, 9:23, 12:14).

Rungtynes dvitaškiu pradėjo A.Vaičiulis, o į tai keturiais taškais atsakė Ryterna ir išsiveržė į priekį. Dar keturis taškus sumetė tas pats A.Vaičiulis ir jau Geležinkeliai persvėrė rezultatą savo naudai. Dar keturis taškus pelnė šeimininkai, o dviem atsakė svečiai ir 10:6 priekyje Lietuvos Geležinkeliai. Šeimininkai iki kėlinio pabaigos surinko devynis taškus, o svečiai atsakė dviem D. Špakausko tritaškiais ir po pirmo ketvirčio – 19:12 priekyje Lietuvos Geležinkeliai.

Antrasis kėlinys prasidėjo Ryternos dvitaškiu, o šeimininkai į tai atsakė dviem tritaškiais ir skirtumas tuoj pat tapo dviženklis – 25:14. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet dar po du ir skirtumas išliko nepakitęs – 29:18. Tritaškį pataikė Mindaugas Kulys, o šešiais atsakė Lietuvos Geležinkeliai ir skirtumas padidėjo iki keturiolikos – 35:21. Penkis taškus surinko Ryterna ir po dviejų kėlinių rezultatas – 35:26.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet sužaidus dvi minute skirtumas išliko dviženklis – 40:30. Penkis taškus pelnė šeimininkai, tritaškiu atsakė svečiai ir skirtumas dvylika taškų – 45:33. Andrius Čibiras surinko keturis taškus be atsako ir padidino pranašumą iki šešiolikos – 49:33. Keturis taškus pelnė Ryterna, dvim atsakė Geležinkeliai ir po trijų kėlinių – 51:37.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo įspūdingu Ryternos žaidimu, jie penkias minutes neleido pelnyti taškų šeimininkams, patys surinko šešiolika ir išsiveržė į priekį – 51:53. Dvi baudas pataikė Andrius Čibiras ir išlygino rezultatą. Dar penkis surinko Ryterna, o septyniais atsakė Geležinkeliai ir vėl išsiveržė į priekį. Paskutinius taškus šiame kėlinyje Darius Špakauskas ir komandoms teko žaisti pratęsimą – 60:60.

Pratęsimą komandos pradėjo apsikeisdamos tritaškiais, Dar du pelnė Ryterna, o trimis atsakė Geležinkeliai ir jie vėl priekyje. Tritaškį pataikė Darius Špakauskas ir Ryterna vėl priekyje – 66:68. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir rezultatas vis dar lygus – 70:70. Tritaškį pataikė Darius Špakauskas, o dviem baudos metimais atsakė Andrius Čibiras – 72:73. Paskutinį tašką šiose rungtynėse pelnė Mindaugas Gilius ir galutinis rungtynių rezultatas – 72:74.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – Gal kad sekmadienis, tai buvo sunku susikaupt, sunkiai ėjosi žaidimas, ketvirtame kėlinyje sugebėjom pasivyti varžovus kuriuos buvom paleidę per pirmus kėlinius, didžiuojuosi savo vyrais ir manau buvo geros rungtynėms tiek mums, tiek jums.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo – Darius Špakauskas (27, 28 naud. bal., 15 atk. kam., 5 ispr. pr.), Mindaugas Gilius (25, 9 naud. bal., 5 ispr. pr.), Gintaras Rinkevičius (12, 35 naud. bal., 18 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia surinko – Andrius Čibiras (25, 17 naud. bal., 7 ispr. pr.), Andrius Grabauskas (20, 17 naud. bal., 10 atk. kam.), Aurelijus Vaičiulis (15, 18 naud. bal., 9 rez. perd.) taškų.

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" palaužė penkiese kovojusius "Lietuvos Geležinkelius" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:27 val.)Sabonio KC pranoko Lietuvos Geležinkelius (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" išardė bėgius "Lietuvos Geležinkeliams" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:35 val.)Tik antroje rungtynių pusėje"IT-taškas.lt" įveikė "Lietuvos geležinkelius" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 23:01 val.)Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:42 val.)Įtikinama "Lietuvos geležinkelių" pergalė (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 20:37 val.)''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Lietuvos Geležinkelius'' (2013 vasario 08 d., penktadienis, 01:18 val.)"Kauno energija" be didesnio vargo įveikė "Lietuvos geležinkelių" komandą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Ryterna" sezoną pradėjo pergalingai (2012 spalio 26 d., penktadienis, 00:24 val.)Po šalto dušo pirmame kėlinyje "Ryterna" iškovojo pirmąjį trofėjų (2013 balandžio 30 d., antradienis, 23:03 val.)