Hidraulinės sistemos vs Romegas (74:81)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2023 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2023 nugalėtojai ‒ „Romegas“

2023 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 419

Sekmadienio vakare, lapkričio 5 dieną, Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje vyko Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 susitikimas tarp "Hidraulinės sistemos" ir "Romegas".

Pirmajame rungtynių kėlinyje pirmosios 5 minutės komandoms turbūt buvo labai nervingos, nes po jų rezultatu 5:0 pirmavo "Hidraulinės sistemos", kurie buvo įmetę vieną metimą iš žaidimo. Nuo suolo pakilęs "Romegas" žaidėjas D.Daugininkas pelnė 12 taškų, bet po pirmo kėlinio pirmavo "Hidraulinės sistemos" 16:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo geresniu abiejų komandų puolimu ir turėjome lygiaverčių varžovų dvikova, kurioje po dviejų kėlinių pirmavo "Hidraulinės sistemos" 36:33.

Antroje pusėje pamatėme labai dideles "Romegas" pastangas spaudžiant varžovus, kas jiems davė vaisių ir G. Jankausko tiksliais metimais leido susikrauti 9 taškų pranašumą.

Paskutiniame kėlinyje "Hidraulinės sistemos" nežadėjo pasiduodi ir alsavo savo varžovams į nugarą praktiškai iki rungtynių galo, bet šiandien stipresni buvo "Romegas" krepšininkai. Galutinis rungtynių rezultatas 81:74.

Rungtynių MVP išrinktas G.Jankauskas.

Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 varžybose susitiko: "Romegas" vs. "Rimo & Patikima linija" (2023 spalio 03 d., antradienis, 23:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:34 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Skroblų alėja“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Romegas“ krepšininkus (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:31 val.)Jaunystė prieš patirtį ‒ „Hidraulinės sistemos“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Trečiajame kėlinyje užstrigusi „BC „Rhino“ ‒ 1“ nusileido „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 18:58 val.)Visas rungtynes pirmavę „Romegas“ įveikė „Klausučių alaus darykla (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:21 val.)„Arko“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Hidraulines sistemas“ (2023 spalio 03 d., antradienis, 22:00 val.)Kova išsisprendė tik 4-ajame kėlinyje ‒ „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)A. Babelis atvedė „Kautech“ į pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 spalio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)„GZP“ sezoną pradėjo įtikinama pergale (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:51 val.)