GZP vs ICE (90:78)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 spalio 18 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„GZP“ atlošė dviženklį deficitą ir įveikė „ICE“

2022 spalio 18 d., Antradienis, 20:53 val., peržiūros: 365

Spalio 18 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 aštuntfinalio rungtynės tarp „GZP“ ir „ICE“ ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „ICE“ krepšininkai, kurie po kelių tolimų metimų nutolo 9:17. Visgi, L.Aleksiūnas keliais metimais pirmo kėlinio pabaigoje šiek tiek sušvelnino rezultatą – 16:20.

Antrojo kėlinio pradžioje po trijų E. Puzaro tolimų metimų iš eilės svečiai tolo 18:31. Visgi, kėlinio antroje pusėje dėka kelių tolimų metimų bei greitų atakų „GZP“ artėjo. Įpusėjus susitikimui 37:42.

Trečio kėlinio pradžioje šeimininkai labai greitai persvėrė rungtynių svarstykles 43:42. Ir toliau „GZP“ nepaleido iniciatyvos ir po D. Nemeikšos tritaškio jau tolo 51:44. Visgi, „ICE“ ekipą kiek į priekį patraukė E.Puzaras, o po trijų kėlinių rezultatas rungtynėse buvo 60:56.

Lemiamame kėlinyje „GZP“ labai greitai įgijo dviženklį pranašumą 69:58. Po kelių greitų atakų „ICE“ kiek priartėjo – 76:68. Visgi, šeimininkai jau pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 90:78 (16:20, 21:22, 23:14, 30:22).

Paulius Bacevičius

„Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje „Hidraulinės sistemos“ įveikė ICE (2022 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 23:08 val.)„GZP“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 20:30 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)„GZP“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 21:42 val.)Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022m. varžybose susitiko komandos „ICE“ ir „Kautech“. (2022 spalio 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Skroblų alėja“ atlaikė „ICE“ ekipos spaudimą ir iškovojo antrąją pergalę (2022 spalio 05 d., trečiadienis, 20:42 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau pasirodžiusi „GZP“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 12:28 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ išplėšė pergalę prie GZP komandą (2022 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:04 val.)Po šalto dušo pirmame kėlinyje atsigavę „ICE“ įveikė „Valpainiai“ ekipą (2022 spalio 03 d., pirmadienis, 22:00 val.)„Galera“ susitvarkė su „GZP“ ir keliauja į pusfinalį (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)