Vilkijos Ecowood – Extradent vs Kaunas (53:69)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 28 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Kauno“ ekipa nesunkiai įveikė „Vilkijos Ecowood- Extradent“ komandą.

2014 gegužės 28 d., Trečiadienis, 23:49 val., peržiūros: 1206

Gegužės 28 dieną, trečiadienį, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko "Laikinosios Sostinės" Mažosios taurės akistata tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių "Vilkijos Ecowood- Extradent" krepšininkų ir svečių rolėje buvusios"Kauno" komandos. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių pabėgo į priekį (6:23). Antra kėlinuką abi komandos sužaidė lygiai ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (25:42). Trečiame kėlinyje "Kauno" ekipai pavyko dar sužaisti vieną nuostabų kėlinį, kuris leido pabėgti 28 taškų skirtumu – (32:60). Ketvirtame kėlinyje šeimininkų ekipą dar bandė vytis varžovus, bet skirtumas vis tiek išliko dviženklis – (53:69).

Rungtynes geriau pradėjo "Kauno" krepšininkai, kurie pelnė pirmuosius 6 taškus. Netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "Vilkijos Ecowood – Extradent" krepšininkams, po kurių taiklaus metimo rezultatas buvo – (2:6). Prabėgus dar keletai minučių, svečių krepšininkams pavyko surengti dar kelias rezultatyvias atakas ir skirtumas šoktelėjo iki 11 taškų – (2:13), Visgi per likusį kėlinio laiką vaizdas aikštelėje nepasikeitė, svečiai laimėjo dar vieną atkarpą – (4:10) ir po pirmo kėlinio rezultatu – (6:23) pirmavo "Kaunas".

Antrą kėlinį šeimininkams pavyko pradėti spurtu – (7:3), kuris leido sumažinti skirtumą per pusę – (13:26). Bet skirtumas netrukus vėl pakilo, kai "Kauno" krepšininkams pavyko pelnyti 8 sausus taškus iš eilės – (13:24). Kėliniui įpusėjus abi komandos ėmė žaisti apylygiai, nei vienai komandai nepavyko sužaisti rezultatyvesnės atkarpos ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (25:42).

Trečią kėlinį geriau pradėjo " Vilkijos Ecowood – Extradent" komanda, kuri sužaidus porai minučių pavyko surengti keletą rezultatyvių atakų. Vėliau šeimininkų komandą papuolė į dar vieną duobę, po kurios skirtumas šoktelėjo iki 29 taškų – (29:58). Visgi per likusį kėlinio laiką skirtumą šeimininkų komandai pavyko sumažinti vienu tašku ir po trijų kėliniu komandas skyrė 28 taškai – (32:60).

Ketvirtasis kėlinys geriau prasidėjo "Vilkijos Ecowood – Extradent" komandai, kuriai pavyko surengti spurtą – (11:3), po kurios svečiai paprašė minutinės pertraukėlės. Po minutės pertraukėlės "Kauno" ekipai pavyko pelnyti 4 taškus, bet vėliau svečiams pavyko pralošti dar vieną atkarpą (6:2) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (53:69).

Vilkijos Ecowood – Extradent: Vaidas Gadliauskas – 14 tšk., Jonas Tumpa – 13 tšk., Lukas Steikūnas – 12 tšk. (12 atk. kam.)

Kaunas: Justinas Merkys – 16 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Andrius Olberkis – 14 tšk., Gediminas Šuklevičius – 14 tšk.

„Šilainiai“ po atkaklios kovos palaužė Vilkijos „Ecowood ‒ Extradent“ penketuką (2014 gegužės 25 d., sekmadienis, 23:50 val.)„Vilkijos Ecowood – Extradent“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Šernai & Žaidimų Bazė“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2014 birželio 03 d., antradienis, 07:49 val.)„Kaunas“ įrodė savo pranašumą prieš „Green Death“ (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 02:22 val.)„Kaunas“ nusileido „Šilainių“ ekipai (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Kaunas“ sutriuškino tragiškai klydusią „BC AMBI“ ekipą. (2014 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:52 val.)