JAUNALIETUVIŲ SPORTO ORGANIZACIJA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC (83:74)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Hidraulinės sistemos & kompiutera PLŽMMC

2012 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 01:06 val., peržiūros: 3066

Šį sekmadienio vakarą (12.09), "Kauno sporto mokykloje, "Jaunalietuvių sporto organizacija" "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių "C" pogrupio rungtynėse priėmė "Hidraulinės sistemos & kompiutera PLŽMMC" ekipą. Viso susitikimo metu aikštelėje vyko atkakli kova ir tik trečiąjame kėlinyje "Jaunalietuvių sporto organizacija" padidino apsukas, susikrovė solidesnį pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 83:74. Tai buvo septintoji jų pergalė per tiek pat žaistų rungtynių ir ji leidžia tvirtai įsitaisyti 2-oje grupės vietoje. Tuo tarpu, "Hidraulinės sistemos & kompiutera PLŽMMC" su 7 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu žengia 1-oje pozicijoje.

Rungtynės prasidėjo Jaunalietuvių komandos šešiais taškais, o Hidraulinės sistemos atsakė keturiais ir rezultatas – 6:4. Dar šešis surinko šeimininkai, o tritaškiu atsakė svečiai – 12:7. Du baudos metimus pelnė Mantvydas Stašelis, o dviem tritaškiais atsakė Giedrius Gadliauskas ir skirtumas ištirpo iki vieno taško – 14:13. Po keturis taškus apsikeitė komandos, o kėlinį dvitaškiu užbaigė Tomas Klimavičius20:17.

Penkiais taškais paeiliui antrą kėlinį pradėjo Hidraulinės Sistemos ir išsiveržė į priekį. Čia pat rezultatą išlygino Tomas Miškinis, o Giedrius Gadliauskas pataikęs vieną baudą iš dviejų vėl išvedė į priekį svečius – 22:23. Šešis taškus sumetė šeimininkai, dviem atsakė svečiai ir skirtumas trys taškai. Atkarpą 10:5 laimėjo Hidraulinės Sistemos ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 33:35. Rezultatą išlygino Mantvydas Stašelis, o kėlinio pabaigą geriau sužaidę Jaunalietuviai turėjo dviejų taškų persvarą – 39:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 8:2 ir jie nutolo jau aštuoniais taškais – 47:39. Po keturis taškus apsikeičia komandos ir skirtumas lieka nepakitęs. Per kitą minutę dar ir po du baudos metimus apsikečia komandos – 53:45. Dar viena geresnė šeimininkų atkarpa, šįkart 5:1 ir skirtumas tapo jau dvylika taškų – 58:46. Atkarpa 7:2 laimėjo Hidraulinės Sistemos ir sumažino skirtumą iki septynių – 60:53. Septynis taškus paeiliui sumetė šeimininkai ir rezultatas – 67:53. kėlinį trimis taškais užbaigė šeimininkai ir po trijų kėlinių – 67:56.

Ketvirtą kėlinį po keturis taškus apsikeitė komandos ir rezultatas – 71:60. Šešis surinko šeimininkai, o keturiais atsakė svečiai ir rezultatas – 77:64. Atkarpą 5:2 laimėjo Hidraulinės Sistemos ir skirtumą sumažino iki dešimties. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas nemažėjo. Iki ketvirčio pabaigos niekas per daug nepasikeitė ir galutinis rezultatas – 83:74.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – laimėjom lengvai, nors varžovų komanda tikrai labai stipri. Pavyko gerai sužaisti tiek puolime tiek gynyboje ir nugalėjom.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Mantvydas Stašelis (30, 5 rez. perd., 5 ispr. pr., 30 naud. bal.), Modestas Riauka (18, 15 atk. kam., 31 naud. bal.), Tomas Miškinis (18, 20 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Martynas Kudakas (20, 5 ispr. pr., 22 naud. bal.), Giedrius Gadliauskas (18, 5 rez. perd. 18 naud. bal.), Saulius Klimkevičius (18, 6 ispr. pr., 19 naud. bl.), Marius Markevičius (17, 5 ispr. pr.) taškų.

Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Kauno Oro Uostas & Lana Lecta (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:57 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija lengvai susitvarkė su Ryterna (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija susitvarkė su Lietuvos Dujom (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 23:14 val.)Kauno Grūdai nepasipriešino Hidraulinėms Sistemoms & Kompiuterai PLŽMMC (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:33 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pasismagino su "Lietuvos Dujomis" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 00:09 val.) „Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ šventė dar vieną pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:24 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ neturėjo vargo rungtynėse su „Dentist team“ ekipa (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 23:16 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" iškovojo lengvą pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:29 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse "LSMU VA - Statybų vizija" palaužė "Hidraulines sistemas & Kompiuterą - PLŽMMC" (2013 balandžio 16 d., antradienis, 22:47 val.)Jaunalietuvių sporto organizacija žengė pirmą žingsnį pusfinalio link (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 12:48 val.)