Lietuvos šaulių sąjunga vs Elektromontuotojas (84:63)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“

2015 vasario 10 d., Antradienis, 12:52 val., peržiūros: 1437

Vasario 9-ąją dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių "Lietuvos šaulių sąjunga" ir svečių "Elektromontuotojas". Prieš šį susitikimą šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 11 pergalių ir 7 pralaimėjimus, o svečiai 5 pergales ir 12 prailaimėjimų.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir kovingai. Nors svečiai ir buvo susirinkę tik 5-se, bet tas jiems netrugdė žaisti taškas į tašką su varžovais. Sužaidus kiek daugiau nei 7 minutes, įmetęs taiklų tritaškį metimą, Dovydas Znutas priartino savo komandą iki minimumo, bet tai buvo arčiausiai, kiek "Elektromontuotojas" priartėjo prie savo varžovų per visą likusį susitikimą. "Lietuvos šaulių sąjunga" surengę spurtą 8:0 taip ir užbaigė pirmąjį ketvirtį, laimėdami jį rezultatu 24:15.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai. Smeigę du tritaškius paeiliui, jie atitrūko jau 15-os taškų skirtumu, tačiau svečiai nenuleido rankų ir surengė atkarpą 8:0, taip sumažindami atsilikimą iki 7 taškų. Tolimesni kėlinio eiga klostėsi apylygiai, nei viena nei kita ekipos, nesugebėjo sukurti didesnių rezultatyvumo atkarpų. Vis tik šeimininkai laimėjo ketvirtį 23:20, o po dviejų kėlinukų rezultatas tapo 47:35.

Po ilgosios pertraukos "Lietuvos šaulių sąjunga" nusprendė galutinai užbaigti reikalus šiandienos rungtynėse ir ketvirtajame kėlinyje tiesiog žaisti savo malonumui. Po biški, minimaliomis atkarpomis didindami savo persvarą, šeimininkai krovėsi vis solidesnį pranašumą. Po trijų ketvirčių rezultatas tapo 67:48.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai matydami, kad rungtynių jau nelaimės, perdaug nebesistengė kovoti. O gal ir jėgos išsęko, vis dėlto žaidė tik šešiese. Šeimininkai leisdami pasireikšti rezerviniams žaidėjams, laimėjo paskutinį ketvirtį rezultatu 17:15, o rungtynes 84:63.

Nugalėtojų ekipos žaidėjas Tomas Juraitis po rungtynių kalbėjo: "Pergalę lėmė gera nuotaika ir pats pirmadienis. Kaip sakoma: kaip pradėsi pirmadienį taip ir užbaigsi savaitę".

Lietuvos šaulių sąjunga: Mantas Ručinskas – 16 tšk., Artūras Kaminskas – 15 tšk., Tomas Kmitas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Evaldas Jančauskas – 10 tšk., Šarūnas Karūnaitis – 10 tšk.

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 25 tšk. (7 išpr. praž.), Arnas Gilius – 20 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Kolupaila – 8 tšk. (5 rezult. perd.)

„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo su „Kauno liberalų“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „Kulautuvos“ ekipos. (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:51 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ šventė lengvą pergalę prieš „Kulautuvą“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:41 val.) „Lietuvos šaulių sąjunga“ rungtynių pabaigoje palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„ Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai nugalėjo „R2P Sport-2“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 23:21 val.)„Kulautuva“ išvargo pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Lietuvos šaulių sąjunga“ nugalėjo „RIND“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)