Acme vs Kauno technologijos universitetas (38:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 927

Gruodžio 1 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius „Kauno technologijos universitetą“. „ACME“ turėjo vieną pergalę ir šešis kartus buvo pralaimėję. „Kauno technologijos universitetas“ buvo iškovojęs dvi pergales ir keturis kartus buvo pralaimėjęs.

Rungtynių pradžioje „Kauno technologijos universitetas“ gerai rungtyniavo gynyboje ir sužaidus tris minutes pirmavo rezultatu 0:5. Ketvirtą minutę pirmus taškus rungtynėse pelnė „ACME“ (3:5). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Sužaidus septynias minutes „Kauno technologijos universitetas“ paprašė minutės pertraukėlės (8:11). Po jos svečiai pelnė šešis taškus be atsako, o likus minutei su puse iki kėlinio pabaigos „ACME“ paprašė minutės pertraukėlės (8:17). Per likusį laiką svečių pranašumas padidėjo iki 13 taškų (8:21).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas vis dar skyrė 13 taškų (8:21), o „Kauno technologijos universitetui“ prireikė dar vienos minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė lygiai, o įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 13 taškų (13:26). Sužaidus septynias minutes „ACME“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė 16 taškų (13:29). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė apylygiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 15 taškų (18:33).

Pirmą dviejų minučių atkarpą trečiame kėlinyje rezultatu 0:4 laimėjo „Kauno technologijos universitetas“ (18:37). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „ACME“ (20:37). Po šio metimo šeimininkų puolimas užstrigo, o svečiai pelnė 12 taškų be atsako (20:49). Aštuntą minutę, po ilgos pertraukos, vėl taškus pavyko pelnyti „ACME“ komandai. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 37 taškai (21:58).

Per pirmas tris ketvirto kėlinio minutes „ACME“ sumažino varžovų persvarą iki 31 taško (27:58). Komandos žaidė nerezultatyviai, o sužaidus šešias minutes komandas skyrė 29 taškai (31:60). Septintą minutę keturis taškus be atsako pelnė „ACME“, o „KAuno technologijos universitetas“ paprašė minutės pertraukėlės (35:60). Per likusį laiką abi komandos puolime nežibėjo. Rungtynės baigėsi rezultatu 38:62.

“Kauno technologijos universitetas“ iškovojo trečią pergalę, o „ACME“ pralaimėjo septintą kartą.

„Kauno technologijos universiteto“ treneris A. Sukovas: „Ne visi šiandien susirinkome. Bandėme kovoti, nors mūsų lyderio nebuvo V. Pliaugos. Tiesiog bandėme žaisti savo žaidimą, prisitaikę prie varžovų taikomos gynybos.“ Paklaustas, kiek varžovų žaidimui įtakos turėjo jų nervingas žaidimas, treneris atsakė: „Manau, juos išmušė iš vėžių. Pirmos pražangos, mano akiai nebuvo niekuo ypatingos, teisėjai atliko savo darbą. Aišku, pasitaiko klaidelių, bet teisėjų darbą vertinčiau teigiamai. Aišku, juos tai išmušė iš vėžių, rezultatas buvo didelis ir žaidėjai nervinosi, tai yra natūralu.“ Paklaustas, ar lengva buvo pergalė, treneris atsakė: „Nėra ji lengva. Daug darbo įdėjome gynyboje, stengėmės užpulti, apsiginti.“

„ACME“ treneris J. Čižauskas: „Nekrito metimai šiandien. Nors visi susirinkome, bet nesužaidėme gerai galo ir tiesiog pralaimėjome.“ Paklaustas, kodėl komanda dažnai klydo puolime, treneris atsakė: „Tiesiog žaidėjams nesisekė ir jie nesumetė tų metimų savo. Kamuolio perdavimai buvo, bet tiesiog neįmetėme.“

Acme: Audrius Kmita – 13 tšk., Darius Arlauskas – 8 tšk., Aurimas Jozeliūnas – 7 tšk.

Kauno technologijos universitetas: Antanas Kilas – 26 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Vytautas Tilinskas – 11 tšk., Valdas Grigaliūnas – 7 tšk. (12 atk. kam.)

„Kauno technologijos universitetas“ be didesnio vargo įveikė „Celsis“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:59 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ saldžiai revanšavosi „ASU & Co AgroVIS“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:09 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.) „Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 18:45 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išvargo pergalę prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)