emobilus.lt & SK „Mattas“ vs BC „Straight“ (82:44)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Emobilus.lt & SK Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Straight“

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 17:28 val., peržiūros: 1371

Sausio 24-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės J pogrupio susitikimas tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusios „Emobilus.lt & SK Mattas“ ekipos ir vos penkiese susirinkusių BC „Straight“ krepšininkų.

Dvikovą taikliu tritaškiu pradėjo svečiai (0:3), tačiau netrukus savo žodį tarė „Emobilus.lt & SK Mattas“. Pastaroji ekipa atsakė 8 taškais iš eilės ir pakreipė įvykius sau naudina linkme (8:3), o po kurio laiko P.Lekečinsko bei A.Gavelio tandemas pridėjo dar 7 taškus ir atstumas tarp komandų tapo dviženklis (15:5). Kritinę ribą pirmajame kėlinyje BC „Straight“ pasiekė po M.Drėzo dvitaškio (21:8), bet ketvirčio tiesiojoje svečių penketukas iniciavo spurtą 0:6 ir braukė nuostolius iki 8 taškų. Po 10 minučių kovos rezultatas buvo 21:13.

Jau antrojo kėlinio starte „Emobilus.lt & SK Mattas“ susigrąžino dviženklį atotrūkį (26:13) ir sumažinti skirtumo iki vienženklio varžovams daugiau neleido. Nors BC „Straight“ puolimas ir netylėjo, bet oponentai taškus rinkosi šiek tiek sparčiau ir atstumas tarp komandų po truputį augo.4 P.Lekečinsko taškai padidino aikštės šeimininkų persvarą iki 15 taškų (32:17), o kiek vėliau E.Daunora truktelėjo savo ekipą į priekį 17 taškų skirtumu (36:19). BC „Straight“ dugną pirmoje rungtynių pusėje pasiekė po K.Dimitrijevo tolimo šūvio (41:22). tačiau paskutinėmis sekundėmis svečiai šiek tiek reabilitavosi ir įpusėjus mačui prisikasė iki 15 taškų – 41:26.

Po didžiosios pertraukos komandos kurį laiką panašiu tempu rinkosi taškus ir rezultato skirtumas svyravo itin neženkiai. Vis dėlto, dar pirmoje kėlinio pusėje „Emobilus.lt & SK Mattas“ paspartino žingsnį, galingai spurtavo ir išvarė intrigą iš salės. Laimėta aikštelės šeimininkų atkarpa 13:0 padidino atstumą tarp ekipų jau iki 31 taško (60:29) ir tapo aišku, jog BC „Straight“ penketukas iš šio nokdauno vargiai pakils. Kiek vėliau žaidimas apsilygino , bet įsismagiinę „Emobilus,lt & SK Mattas“ krepšininkai dar šiek tiek sutvirtino savo pozicijas ir prieš paskutinę susitikimo dalį džiaugėsi 33 taškų bagažu.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kurį sėkmingiau pradėjo L.Garnelio vedama BC „Straight“ ekipa. Minėtas žaidėjas surinko 5 taškus be atsako ir neženkliai sumažino kartėlį (68:40). Vis dėlto, „Emobilus.lt & SK Mattas“ netrukus viską grąžino į vietas (74:40), o paskutinėmis rungtynių minutėmis be keitimų rungtyniaujantiems svečiams vis sunkiau sekėsi regzti rezultatyvias atakas. Dar šiek tiek padidinę ir taip solidų atotrūkį, „Emobilus.lt & SK Mattas“ nepaliko BC „Straight“ penketukui jokių vilčių ir daugiau nei įtikinamą pergalę rezultatu 82:44.

Eimantas Daunora („Emobilus.lt & SK Mattas“):

Šiandien patys varžovai Jums palengvino dalią ir susirinko vos penkiese.

„Na, kad priešininkai susirenka penkiese, ne visada išeina į naudą. Dažnai penkiese žaidžia su didesniu užsivedimu. Mes šiandien žaidėme nelabai nusiteikę ir atsipalaidavę. Šį savaitgalį turėjome dvi rungtynes prieš penkiese susirinkusius varžovus, tačiau svarbiausia, kad abi laimėjome.“

BC „Straight“ atstovai jėgų komentarams nepasiliko.

„Emobilus.lt & SK Mattas“ į pergalę vedė A.Gavelis (17 tšk., 17 atk. k.), P.Lekečinskas (16 tšk., 17 atk. k.), K.Dimitrijevas (14 tšk., 7 rez. p.), M.Dimša (13 tšk., 6 rez. p., 5 per. k.), E.Daunora (8 tšk.), M.Drėzas (7 tšk., 7 atk. k.) ir V.Vainauskas (6 tšk., 6 atk. k.).

BC „Straight“ komandoje pasižymėjo L.Garnelis (12 tšk., 13 atk. k., 8 per. k., 5 išpr. pr.), E.Rinkevičius (12 tšk., 7 atk. k.), T.Laucevičius (8 tšk.), R.Viskantas (6 tšk., 10 atk. k.) ir E.Arbačiauskas (6 tšk., 6 atk. k.).

„C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiojoje taurėje „Emobilus.lt & SK Mattas“ iškovojo septintąją pergalę ir išlieka su vieninteliu pralaimėjimu (7-1). BC „Straight“ žengia su trimis laimėjimais ir keturiomis nesėkmėmis (3-4).

emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Brentex Trailer“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:28 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su „Sparta“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:37 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:58 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:09 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo įveikė „Kauno Technikos Kolegiją“ (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 21:48 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nusileido „Elektromontuotojams“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 00:20 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)„emobilus.lt & SK Mattas“ ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:32 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ po permainingos kovos palaužė „Buritus“ ekipą. (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 23:03 val.)