SK „Vertigo“ vs RBnuoma - IVnet (54:40)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Nerezultatyviose rungtynėse SK“Vertigo“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“

2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 00:37 val., peržiūros: 1034

Sekmadienį, spalio 26 dieną. Jachtklubo sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriose susitko SK"Vertigo" ( šeimininkai) ir „RBnuoma ‒ IVnet“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių SK"Vertigo" susikrovė saugų pranašumą, kur išsaugojo iki rungtynių pabaigos bei šventė pirmąją pergalę, rezultatu – 54:40.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Pirmieji prie šaltos salės prisitaikė šeimininkai, kurie įpusėjus kėlinukui įgijo dviženklį pranašumą (13:3). Vis dėlto, svečiai taip pat pramušė ledus ir sugebėjo sumažinti skirtumą iki 7 taškų. Rezultatas – 15:8.

Antram ketvirčiui prasidėjus toliau ekipos sunkiai rinko taškus ir tarp ekipų išliko dviženklis pranašumas, tačiau likus žaisti apie tris minutes „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipa spurtavo 6:0 atkarpa, kur skirtumas sumažėjo iki 4 taškų. Paskutinę ataką A.Dervinsko taiklus tritaškis metimas leido atstatyti šeimininkams 7 taškų pranašumą prieš ilgąją pertrauką – 26:19.

Trečiam kėlinukui prasidėjus toliau ekipos apsikeisdavo taikliomis atakomis ir nė vienai nepavyko įrodyti kažko daugiau. Rezultatas po trijų kėlinukų – 38:29.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo labai audringai. „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipos žaidėjas G.Babrauskas gavo techninę pražangą, o po kelių akimirkų gavo diskvalifikacinę pražangą. Šeimininkai pasinaudoję varžovų chaosu padidino pranašumą iki 15 taškų. Per likusias minutes „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipai nepavyko nieko intriguojančio sukurti ir pirmąją pergalę šventė SK"Vertigos" ekipa, rezultatu – 54:40.

Po laimėtų rungtynių SK"Vertigos" ekipos žaidėjai kalbėjo:" Buvo pirmosios rungtynės. Daug klaidų bei nerezultatyvios. Vis dėlto, šią pergalę norime skirti mūsų vetaranui, Žilvinui Stašaičiui, nes šiandien švenčia gimtadienį."

SK „Vertigo“: Aurimas Dervinskas – 17 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 16 tšk., Kęstutis Žižys – 10 tšk. (14 atk. kam.)

RBnuoma – IVnet: Gražvydas Davidavičius – 14 tšk., Audrius Bartusevičius – 8 tšk., Mantas Kleiza – 6 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Palshis122014 spalio 27 d., 11:06 val.
Sveikinu Žilviną su gimtadieniu ir su pirma pergale vyrai!!
Andrius32014 spalio 27 d., 00:40 val.
V.Lapėnas-->.G.Daugėla
Nerezultatyvios rungtynės baigėsi „RBnuoma ‒ IVnet“ komandos pergale (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:34 val.)„SK „Vertigo““ antrąjį kartą įveikia „RBnuoma ‒ IVnet“ komandą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:42 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„Korys“ ketvirtame kėlinyje palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 00:08 val.)Emocijų kupinose rungtynėse,pergalę šventė „Šernai“ (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:30 val.)Įspūdingai atsitiesę „Remzos“ krepšininkai palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:39 val.)„Korys“ neturėjo atsakymų į „RBnuoma ‒ IVnet“ tritaškius (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Remza“ antroje rungtynių pusėje nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:28 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)Šernai nesunkiai įveikė SK „Vertingo“ ekipą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:19 val.)