Kauno SRC ‒ 2 vs Savi (116:49)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno statybininkų rengimo centras, V. Krėvės pr. 114, Kaunas, LT-50315

„Kauno SRC ‒ 2“ savo valdose nepaliko vilčių „Saviems“

2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 23:00 val., peržiūros: 1330

Gruodžio 3-ąją dieną, ketvirtadienį, Kauno SRC salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažosios taurės N pogrupio akistata tarp savo aikštėje žaidusių „Kauno SRC – 2“ krepšininkų ir svečių teisėmis atvykusio „Savų“ šešetuko.

Jau susitikimo starte „Kauno SRC – 2“ komanda ėmė demonstruoti, jog savo arenoje jaučiasi kaip žuvis vandenyje ir šovė į priekį. Vėlavę ir ne visi gerai apšilę „Savi“ sunkiai įsivažiavo ir pirmuosius taškus pelnė beveik įpusėjus ketvirčiui. Tuo tarpu A.Žadeikis ramiu veidu žvelgė į aikštę, kurioje jo kariauna pelnė 14 taškų ir nuo pirmųjų akimirkų čiupo iniciatyvą į savo rankas (14:0). Pralaužę ledus svečiai sušvelnino nuostolius iki vienženklės ribos (14:5), tačiau „Kauno SRC – 2“ vadžių neatleido ir toliau diktavo savo sąlygas. Nepaisant poros „Savų“ blykstelėjimų, aikštelės šeimininkai po truputį didino atotrūkį ir gerokai lenkė priešininkus taškų rinkimo lenktynėse. Spurtu 9:0 baigusi pirmąjį kėlinį, „Kauno SRC – 2“ ekipa po pirmųjų 10 minučių turėjo pagrindo džiūgauti, kadangi jų pusėje buvo pakankamai solidus, 20 taškų pranašumas – 33:13.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „Kauno SRC – 2“ ir vėl pakankamai lengvai rasdavo būdų pelnyti taškus, bet kurį laiką „Savi“ atsišaudė. Vis dėlto, dar pirmoje ketvirčio pusėje A.Žadeikio armija įjungė aukštesnę pavarą, kelias minutes neutralizavo varžovų puolimą, o pati surengė spurtą 13:0 ir atstumas tarp ekipų tapo ne itin padorus (55:19). Pirmosios dvikovos pusės finiše „Savi“ minimaliai sumažino defcitą, tačiau įpusėjus mačui rezultato skirtumas nekėlė abejonių – 58:23.

Po didžiosios pertraukos pirmieji prabilo svečiai (58:25). bet į tai „Kauno SRC – 2“ atsakė 7 taškais (65:25), o ir vėliau nesuteikė oponentams iliuzijų. Kelių minučių atkarpą aikštelės šeimininkai laimėjo rezultatu 18:4 ir atstumą tarp ekipų darėsi vis sudėtingiau skaičiuoti (76:29). Nepaisant trumpalaikio prašviesėjimo antroje kėlinio pusėje, „Savi“ paskutinėje 2 minučių atkarpoje gavo dar vieną skaudų antausį. Pagrindinio budelio rolėje buvęs P.Aleksynas surinko paskutinius 8 iš 10 savo komandos taškų, į kuriuos „Savi“ atsakyti nesugebėjo, ir po pusvalandžio kovos „Kauno SRC – 2“ triuškino varžovus rezultatu 86:33.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame įvykiai tekėjo sena vaga. Akivaizdžiai kokybiškesnį žaidimą demonstruojantys aikštelės šeimininkai, kelias pirmąsias ketvirčio minutes toliau dominavo ir po spurto 15:0, įgijo 77 taškų persvarą (102:35), o po Ž.Gulbino dvitaškio, svečių atsilikimas pasiekė rekordinę ribą – 79 taškus (113:44) Vis dėlto, vėliau A.Žadeikio auklėtiniai atleido vadžias, o „Savi“ vis dažniau rasdavo spragų varžovų gynyboje ir po truputį tirpdė milžinišką deficitą. Deja, papūsti prieš vėją „Savų“ šešetukas nesugebėjo ir turėjo pripažinti daugiau nei akivaizdų „Kauno SRC – 2“ pranašumą rezultatu 116:49.

Mantas Birutis („Kauno SRC – 2“):

„Rezultatas kalba pats už save. Šiandien buvome aiškiai geresnė komanda, todėl ir pasiekėme lengvą pergalę.“

Nugalėtojų gretose smaginosi P.Aleksynas (36 tšk., 34 naud. b.), A.Bubelis (18 tšk., 14 atk. k., 6 rez. p., 39 naud. b.), M.Birutis (17 tšk., 11 atk. k., 5 per. k., 6 išpr. pr.), Ž.Gulbinas (16 tšk., 12 atk. k., 5 per. k.) ir A.Zybartas (15 tšk.).

„Savų“ komandoje išsiskyrė A.Viesulas (13 tšk., 8 išpr. pr.), D.Štabokas (11 tšk., 2 bl.), G.Petrulis (9 tšk., 7 atk. k.), M.Jatkonis (8 tšk., 9 atk. k.) ir K.Bankauskas (6 tšk., 8 atk. k.).

„Kauno SRC – 2“ „C“ lygos „ALT reklama“ pirmemybių Mažojoje taurėje pasiekė antrąją pergalę iš tiek pat mėginimų (2-0). „Savų“ padėtis kardinaliai priešininga – abi nesėkmės (0-2).

„Kauno SRC ‒ 2“ neturėjo vargo su „LejuoTransa“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „NTI ‒ PN“ ekipą. (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ iškovojo pergalę prieš „LejuoTransa“ penketuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:03 val.)„ICE“ nepasigailėjo „Savų“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 05:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Kauno NTI-PN“ iškovojo pergalę prieš keturis likusius „Savus“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 09:37 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ dažnai klydo, bet vis tiek pasiekė pergalę (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:04 val.)„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)