Kauno oro uostas & KAMS vs Legama (96:124)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Legamos“ puolimo banga nušlavė negausiai susirinkusius „Kauno oro uostą ‒ KAMS“

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 19:07 val., peržiūros: 992

Sekmadienį, vasario 7 dieną, Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Kauno oro uosto – KAMS“ ir svečių „Legamos“ ekipų. Rungtynes kiek geriau pradėjęs „Kauno oro uostas – KAMS“ iškart išsiveržė į priekį, tačiau iniciatyvos ilgai neišlaikė, nes antrame kėlinuke puolimą pagyvinusi „Legama“ persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau žaidimą pajautę svečiai tik tolo nuo varžovų, ko pasekoje pasiekė nesunkią pergalę rezzultatu 96:124 (21:13, 2334, 27:43, 25:34).

Rungtynės prasidėjo sėkmingu aikštės šeimininkų žaidimu, ko pasekoje jiems pavyko atitolti įgyjant vienuolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Toks žaidimas tarp komandų tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos, ko pasekoje skirtumas tarp jų pernelyg nepakito. 21:13.

Antrasis ketvirtis prasidėjo žymiai aktyvesniu svečių ekipos puolimu, kurio dėka jiems pavyko surengti spurtą 0:10 ir perimti iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau ir toliau vieną po kito sėkmingus išpuolius rengę „Legamos“ krepšininkai tik tolo nuo priešininkų, ko pasekoje skirtumas tarp komandų buvo išaugęs iki septynių taškų. Žaidimą kiek pagyvino du iš eilės taiklūs tolimi šeimininkų šūviai, tačiau, nepaisant to, kėlinuką geriau užbaigė svečiai, įgydami trijų taškų pranašumą. 44:47.

Po pertraukos gana rezultatyviai žaidusios komandos viena po kitos keitėsi greitomis atakomis, tačiau vis dažniau pasižymėdavę „Legamos“ snaiperiai tik padėjo didinti skirtumą tarp komandų, kol galiausiai jis išaugo iki dviženklio. Bėgant laikui skirtumas tarp komandų tik augo, o puolime ir toliau nesustabdomai žaidusi „Legama“ po trijų kėlinių buvo susikrovusi jau devyniolikos taškų persvarą. 71:90.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau ir jį puikiai sutvarkė svečiai. Jau nuo pat pradžių naudodamiesi priešininkų nuovargiu „Legamos“ krepšininkai vieną po kito rinko taškus, ko pasekoje skirtumas tarp komandų tik augo. Aikštės šeimininkus į priekį šiek tiek truktelėjo sėkmingas E.Pavalkio žaidimas, tačiau tai didelės įtakos neturėjo ir nesunkią pergalę vistiek šventė „Legamos“ krepšininkai. 96:124.

Po nesėkmės Tomas Ananka kalbėjo: „Pavargome, priešininkai buvo greitesni. Mūsų, kaip visada, nesusirenka. Kai būsime pilni, gal sužaisime, o dabar yra kaip yra“.

„Kauno oro uostas & KAMS“: Vilius Rudelevičius – 25 tšk. (5 rezult. perd.), Povilas Grikštas – 20 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Ananka – 19 tšk. (10 atk. kam.), Egidijus Pavalkis – 18 tšk.

„Legama“: Martynas Valaitis – 37 tšk. (17 atk. kam.), Arminas Šaulys – 31 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Artūrs Pelšs – 21 tšk. (15 rezult. perd.), Tomas Valatkevičius – 12 tšk., Marius Širvaitis – 10 tšk.

„Legamos“ puolimo mašina tiesiog nušlavė „Kauno švarą“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:01 val.)„Legama“ po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Kauno oro uosto ‒ KAMS“ ekipos pranašumą. (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:51 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)Kauno švara neapgynė savo tvirtovės nuo Kauno oro uostas & KAMS (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:55 val.)„Ryterna“ po permainingos kovos palaužė „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą. (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 21:11 val.)Vilmista nusileido Kauno oro uostas & KAMS (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 02:11 val.)„Legama“ po atkaklios kovos patiesė „Sanitex“ (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 21:04 val.)Pinigų už salę nesurinkę „Baubilo & Verslo Pasaulio“ krepšininkai anksčiau laiko turėjo pripažinti „Kauno Oro Uosto & KAMS“ pranašumą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:10 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Kauno oro uostas & KAMS“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:50 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)