Rind vs Košmaras (87:38)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 08 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą

2015 sausio 09 d., Penktadienis, 00:57 val., peržiūros: 1072

Ketvirtadienį, sausio 9 dieną, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko "C" lygos, antrojo etapo, Mažosios taurės rungtynės tarp N pogrupio komandų – "Rind" (šeimininkai) ir "Košmaras" (svečiai). Jau nuo pat pirmųjų minučių aiškiai stipresni atrodė šeimininkai, kurie pradėjo tolti nuo varžovų ir visas rungtynes sužaidė be gilesnių duobių, taip iškovodami daugiau, kaip užtikrintą pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiu komandų žaidimu ir įpusėjus kėlinukui komandas skyrė vos du taškai. Visgi, tuomet šeimininkai spurtavo 15:0 ir nuo varžovų nutolo gerokai, tuo pačiu įgaudami dviženklį pranašumą. Ketvirtį "Košmaro" ekipa užbaigė taikliu dvitaškiu, taip sumažindami šiek tiek atsilikimą. Po pirmojo kėlinio rezultatas 24:9. Antrąjį kėlinį "Rind" ekipa pradėjo pelnydami septynis taškus paeiliui. Kėlinukui įpusėjus, "Rind" ekipa pridėjo dar šešis taškus, o svečiai įmetė septynis. Visgi, kėlinuką šeimininkai užbaigė pelnydami dar šešis taškus be atsako ir po dviejų kėlinių turėjo jau solidų pranašumą – 43:16.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų šturmu į priekį – jie spurtavo 12:0. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė gan apylygiai, tačiau "Rind" ekipa vis labiau didino savo atotrūkį. Po trijų ketvirčių rezultatas 68:25. Ketvirtasis kėlinys jau nieko nelėmė ir liko tik formalumu. Šį kėlinį komandos sužaidė, galima sakyti, apylygiai, kadangi svečiai ketvirtį pralaimėjo vos šešiais taškais bei sužaidė rezultatyviausią kėlinį šiose rungtynėse. Vis dėl to, tai jų neišgelbėjo nuo gėdingo pralaimėjimo. Galutinis rungtynių rezultatas 87:38.

Rind: Marius Kazakevičius – 25 tšk. (21 atk. kam., 5 išpr. praž.), Julius Demenius – 22 tšk. (10 atk. kam.), Airidas Tkačiovas – 20 tšk., Kęstutis Aliukevičius – 10 tšk. (14 atk. kam., 10 rezult. perd.)

Košmaras: Mindaugas Kluonius – 12 tšk., Dainius Labašauskas – 9 tšk. (8 išpr. praž.), Tomas Maluška – 8 tšk.

Po pergalės pakalbintas nugalėtojų treneris sutiko trumpai išsakyti savo mintis: "Manau, kad šiandien buvom tiesiog stipresni, ką ir rodo rezultatas. Žaidėm atsipalaidavę, dalinomės kamuoliu, pakrito tritaškiai ir tiek".

„Baltic Transline“ be didesnio vargo nukovė „Košmarą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 17:50 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Compensa“ ekipą. (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:56 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)„Baltic Transline“ tiesiog nušlavė „Košmarą“ sau nuo kelio (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Darbiečiai“ nepasigailėjo „Košmaro“ ekipos (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 00:17 val.)„Aleksotas“ po permainingos kovos palaužė „Košmaro“ pasipriešinimą (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 02:32 val.)A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt sutriuškino „Košmaro“ ekipą (2014 spalio 31 d., penktadienis, 20:26 val.)„Rind“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Komanda-X“. (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 15:04 val.)„Rind“ nesugebėjo pasipriešinti „Kėdainių & Addeco“ ekipai (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)„Aleksotas“ po atkaklios kovos palaužė „Košmarą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 00:26 val.)