BuyPCgame.eu vs Grizliai (63:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ M. Mažvydo pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 55, Kaunas, LT-49202

„Grizlių“ penketukas neatsilaikė prieš „BuyPCgame.eu“ komandą

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 1315

Gruodžio 20 dieną, 19:45 val., M.Mažvydo mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „BuyPCgame.eu“ (šeimininkai) ir „Grizliai“ (svečiai). „Grizliai“ šiose rungtynėse susirinko vos penkiese, o tai iškarto gerokai komplikavo komandos situaciją tiek ginantis, tiek ir norint rotuoti sudėtimi puolime. „BuyPCgame.eu“ jau pirmame kėlinuke sugebėjo pabėgti nuo varžovų ir pasiekti 9 taškų pranašumą. Nors vėliau svečiai ir buvo priartėję, bet „BuyPCgame.eu“ vis atsitiesdavo ir sėkmingai išlaikė pranašumą savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 63:53.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana lygiai, bet žaidimas nebuvo rezultatyvus, daug metimų skriejo pro šalį, o krepšininkai nevengė kietos kovos, ypač arčiau krepšio. Vis tik jau pirmojo kėlinuko metu „BuyPCgame.eu“ komandai pavyko nutolti, o tai leido padaryti tikslūs tolimi metimai. Skirtumas šoktelėjo iki 9 taškų, bet jau antrojo kėlinuko metu „BuyPCgame.eu“ ekipos puolimas visiškai sustojo. Šeimininkai net 5 minutės nesugebėjo pelnyti taškų, bet tuo varžovai pasinaudojo tik iš dalies, nes ir jų puolimas dabar gerokai strigo. Prasidedant ilgajai pertraukai „BuyPCgame.eu“ komanda išlaikė nedidelį pranašumą savo pusėje 29:25.

Antroje rungtynių dalyje „BuyPCgame.eu“ ekipai pavyko nutolti. Labai sėkmingai komanda žaidė arčiau krepšio, o dar vienas kitas tritaškis leido dar labiau nutolti ir vienu metu komandas jau skyrė 15 taškų riba. Nuo to momento skirtumumas nustojo augęs, o aišktelėje vis daugėjo chaoso ir skuboto žaidimo. „Grizliai“ neturėdami keitimų visiškai negalėjo rotuoti sudėtimi, o ir veiksmai ginantis buvo sukaustyti dėl pražangų. Bet svečiai nenuleido rankų ir pasinaudoję varžovų klaidomis ėmė artėti. Rungtynių pabaigoje jie sumažino atsilikimą iki 10 taškų, bet tai buvo viskas. „BuyPCgame.eu“ atsilaikė ir laimėjo rungtynes rezultatu 63:53.

Vytautas Gaidys („BuyPCgame.eu“):

„komanda buvo labai gerai nusiteikusi prieš rungtynes, norėjome laimėti ir tai mums padėjo. Smagu, kad metus pabaigėme pergale, o dar ir dviejų žaidėjų gimtadieniai išpuolė kaip tik šiandien. Taip pat visiems linkime gerų švenčių.“

BuyPCgame.eu: Aivaras Pūras – 19 tšk., Domas Kondrotas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Justas Draudvila – 8 tšk.

Grizliai: Tadas Navickas – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Valatkevičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Čerkauskas – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kėdainiai“ vos neprisižaidė su „BuyPCgame.eu“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 23:37 val.)„VU KHF“ po įtemptos kovos palaužė „BuyPCgame“ ekipą (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:38 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ lengvai palaužė „BuyPCgame.eu“ komandos pasipriešinimą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Kėdainiai“ išvykoje nesunkiai susidorojo su „BuyPCgame.eu“ ekipa (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 23:08 val.)Renesansas ketvirtajame kėlinuke leido „Grizliams“ palaužti „BuyPCgame.eu“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2016 vasario 05 d., penktadienis, 00:14 val.)Klampiame mače „Dumblas“ pranoko „BuyPCgame.eu“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:45 val.)Įnirtingos kovos pratęsime triumfavo „BuyPCgame.eu“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:17 val.)Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:37 val.)Tomo Petrošiaus dvitaškis paskutinę rungtynių sekundę nugramzdino „BuyPCgame.eu“ komandą į L pogrupio dugną (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 23:43 val.)