Makroflex vs Šernai (77:62)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Makroflex“ pusfinalį pradėjo pergalingai

2015 balandžio 15 d., Trečiadienis, 23:53 val., peržiūros: 1105

Balandžio 15-ąją dieną, trečiadienį, Kauno Kolegijos mažojoje salėje įvyko pirmosios „30+“ lygos „Vaigoros“ pirmenybių pusfinalio serijos rungtynės tarp namuose žaidusių „Makroflex“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „Šernų“ ekipos.

Rungtynių pradžia „Šernams“ klostėsi ganėtinai sunkiai ir pirmųjų svečių taškų teko laukti 4 minutes. Per šį laiko tarpą „Makroflex“ surinko 7 taškus, o kevirčio viduryje tritaškį smeigęs M.Motiejaitis, padidino aikštės šeimininkų atotrūkį iki 8 taškų (10:2). Vis dėlto kėlinio tiesiojoje „Šernai“ atrado savąjį žaidimą, paskutinėmis minutėmis neleido priešininkams pasižymėti, o patys pelnė 8 taškus ir po 4 S.Staniulio taškų, į priekį įsiveržė bei pirmąją dvikovos dalį laimėjo „Šernai“ – 13:14.

Antrojo kėlinio starte „Šernai“ pratęsė sėkmingą pasirodymą, pridėjo į savo kraitį dar 5 taškus ir atsiplėšė į priekį 6 taškais (13:19). Visgi tuomet prabilo D.Milaknis, kuris pelnė 7 taškus paeiliui ir pradėjo savo ekipos spurtą 11:2, po kurio rungtynių svarstyklės nusviro į kitą pusę (24:21). Po A.Lapinsko baudų metimų, skirtumas tapo minimalus (24:23), tačiau į žaidybinę duobę įkritę „Šernai“, per paskutines 3 minutes nepelnė nė taško, užsidirbo techninę pražangą ir tuo netruko pasinaudoti „Makroflex“. 9 taškais be atsako finišavę aikštelės šeimininkai, įpusėjus mačui susikrovė dviženklę persvarą – 33:23.

Po didžiosios pertraukos „Šernai“ gavo dar vieną skaudų antausį. Įsismaginę „Makroflex“ snaiperiai įsūdė tris tolimus metimus, leido savo komandai spurtuoti 11:0 (8 taškus pridėjo M.Motiejaitis) ir pasiuntė priešininkus į nokdauną (44:23). Prabilę svečiai atsakė dviem tritaškiais ir pjovė deficitą iki 15 taškų (44:29), tačiau įsismaginę varžovai toliau terorizavo „Šernų“ krepšį, surinko dar 7 taškus paeiliui ir padidino atotrūkį iki 22 taškų (51:29). Kėlinio tiesiojoje „Šernai“ atsigavo po šio skaudaus akibrokšto ir ėmė mažinti nuostolius. Paskutinę trečiojo ketvirčio atkarpą svečių ekipa laimėjo 5:11 ir prieš lemiamą dvikovos dalį prisikasė iki 16 taškų – 56:40.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „Šernai“ porą kartų driokstelėjo iš toli ir sumažino atsilikimą iki 12 taškų (60:48). Visgi vėliau svečių puolimas nutilo ir tuo su malonumu pasinaudoti „Makroflex“. Aikštės šeimininkai surengė galingą spurtą 11:0 ir įpusėjus kėliniui išsklaidė visas abejones dėl šio susitikimo baigties (71:48). Rungtynių pabaigoje „Makroflex“ leido sau atsipalaiduoti ir nebenturintys kur trauktis „Šernai“ dar pamėgino išnešti sveiką kailį. Nors paskutinėmis rungtynių minutėmis aikštėje dominavo „Šernai“ ir paskutinę rungtynių atkarpą laimėjo rezultatu 6:14, tačiau dvikovos tėkmės pakeisti nepavyko ir įtikinamą pergalę rezultatu 62:77 šventė „Makroflex“.

Tadas Litinskas („Makroflex“):

Pogrupyje sunkiau sekėsi kovoti su šiais varžovais, o šiandien buvo kur kas lengviau. Kas tą lėmė?

„Lėmė tas, kad pataikėm savo laisvus metimus. Jie truputį nesustygavo savo gynybos, o mes truputį greičiau pažaidėm ir sumetėm laisvi savo metimus. Ankstesnėse rungtynėse jie dažniau spėdavo į gynybą, o mes nepataikėm. Trečiame kėlinyje gerai pataikėm. Tas ir lėmė mūsų pergalę šiandien.“

Andrius Lapinskas („Šernai“):

Sakyčiau, kad antrame ir trečiame kėliniuose turėjot prastas atkarpas, o paskui buvo sunku vytis varžovus. Kodėl taip nutiko?

„Tiesiog mes nežaidėm taip, kaip mes žaidžiam, o žaidėm taip, kaip jie žaidžia. Jie mums diktavo sąlygas, o mes vyjomės. Toks krepšinis, koks buvo šiandien – tai jų krepšinis. Jie šiame krepšinyje dominuoja, o mes neturim jokių šansų. Kitose rungtynės mes padarysim taip, kad jie žaistų, kaip mes žaidžiam.“

„Makroflex“ gretose pirmaisiais smuikais griežė M.Motiejaitis (29 tšk., 5 išpr. pr., 38 naud. b.), D.Milaknis (15 tšk.), A.Matuzevičius (12 tšk., 11 rez. p., 7 išpr. pr.), A.Knezys (10 tšk., 9 atk. k.) ir D.Rimkevičius (10 tšk., 6 atk. k.).

„Šernų“ komandoje pasižymėjo S.Staniulis (18 tšk., 5 išpr. pr.), P.Juchnevičius (16 tšk., 8 atk. k.), A.Lapinskas (11 tšk.), V.Čibirka (7 tšk.), P.Atkočiūnas (6 tšk., 9 atk. k.) ir E.Plenta (4 tšk., 6 atk. k.).

Antrosios serijos rungtynės vyks balandžio 20-ąją dieną, pirmadienį, 20:30 val., Kauno Kolegijos mažojoje salėje.

Gausiau susirinkusi „Makroflex“ ekipa pasiekė pergalę. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:41 val.)„Makroflex“ nesunkiai palaužė „Remzos“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:43 val.)„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Makroflex“ be vargo sutiuškino „Remzą“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 19:14 val.)Makroflex paskutines grupes rungtynes užbaigė pergalę. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Makroflex“ po puikaus trečio ir ketvirto kėlinio palaužė „Šilainių“ ekipą. (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:32 val.)Komandinį žaidimą žaidę „Makroflex“ neturėjo vargo su „ACME grupe“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:08 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)„ACME grupė“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „Šernų“ pranašumą (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ patyrė penktą pralaimėjimą (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:05 val.)