STAŠAITIS & PARTNERS ADVOKATŲ KONTORA vs HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA (63:69)Kauno Mero taurė 2011 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Po atkaklios kovos pergalę šventė "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera"

2011 lapkričio 02 d., Trečiadienis, 23:25 val., peržiūros: 2596

Trečiadienį, lapkričio 2 dieną, VDU Sporto centro salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Kauno Mero Mažosios taurės" 2011 rungtynės, tarp vietos "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" ir svečių "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" ekipų. Nors pirmąjį kėlinuką žymiai geriau sužaidė šeimininkai, per likusius tris svečiai parodė, ko yra verti, ir po atkaklios kovos iškovojo pergalę rezultatu 63:69 (22:12, 11:23, 14:15, 16:19).

Jau pačioje rungtynių pradžioje šeimininkai įgijo penkių taškų pranašumą. Vėliau, abiems ekipoms apsikeitus rezultatyviomis atkarpomis, komandas tebeskyrė penki taškai. Į svečių ekipos tritaškį metimą, sumažinusį skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų, šeimininkai atsakė penkiais taškais iš eilės, ir po šio spurto "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" ekipos deficitas buvo išaugęs iki septynių taškų. Kiek vėliau, taikliu tolimu metimu, A.Milūnas padidino savo komandos pranašumą iki dšimties taškų. Iki kėlinuko galo abiejų ekipų žaidėjai dar spėjo surengti kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas, tačiau komandas vis tiek skyrė dešimt taškų 22:12.

Antrąjame kėlinuke viskas apvirto aukštyn kojomis. Nors pradžioje šeimininkai dar sugebėjo padidinti pranašumą iki keturiolikos taškų, tačiau netrukus, po dviejų iš eilės M.Markevičiaus taiklių tolimų metimų, bei dar komandos draugų pridėtų dviejų dvitaškių metimų, svečių deficitas ištirpo iki keturių taškų. Po P.Grėbliūno dviejų taškų sekė dar du taiklūs M.Markevičiaus šūviai iš toli, kurie leido "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" ekipai persverti rezultatą bei įgyti minimalų pranašumą. Per likusį laiką skirtumas tarp komandų svyravo, tačiau svečiai laikėsi tvirtai ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo dviejų taškų pranašumą 33:35.

Nuo trečiojo kėlinuko tarp komandų užvirė atkakli kova. Ketvirčio pradžioje, po dviejų taiklių L.Babaliausko baudos metimų, rezultatas jau buvo lygus. Abiems ekipos apsikeitus sėkmingomis atakomis, keturis iš eilės taškus pelnė svečių žaidėjas A.Eitutis, kurio dėka komanda įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau netrukus A.Miliūnas smeigė tolimą metimą ir ištirpdė atsilikimą iki minimumo. Svečių žaidėjai nesutriko ir spurtavo 7:0 bei įgijo aštuonių taškų persvarą, kurią, iki kėlinuko galo šeimininkai sugebėjo sumažinti iki trijų taškų 47:50.

Ketvirtasis kėlinukas buvo pats įtempčiausias. Kėlinuko pradžioje, A.Eitučio pastangomis skirtumas tarp komandų išaugo iki septynių taškų, tačiau Ž.Šeškauskio tritaškis braukė tą persvarą beveik perpus. "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" ekipos žaidėjai nesiruošė nusileisti ir po keturių iš eilės M.Markevičiaus taškų, komandas skyrė aštuoni taškai, iš kurių, netrukus, po kelių sėkmingai šeimininkams susiklosčiusių atakų beliko tik keturi taškai. Svečiai atkakliai stnegėsi nepaleisti iniciatyvos, kas jiems puikiai pavyko iki rungtynių pabaigos. "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau pastangos buvo bevaisės ir svečiai šventė sunkiai iškovotą pergalę rezultatu 63:69.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris trumpai sakė : " Šiandien pergalę lėmė nuostabus veterano žaidimas – jis metė viską, ką galėjo. Taip pat Tado Vasiliausko pasiaukojimas ".

"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" : Ž.Šeškauskis 23 (5 rez.perd., 6 išprov.praž.), A.Miliūnas ir M.Špokas – po 9 taškus.

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" : M.Markevičius 18 (5 išprov.praž.), A.Eitutis 15, T.Vasiliauskas 13, G.Katliorius 10 taškų.

"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" keliauja į "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Mero Mažosios taurės" 2011 pusfinalį, kuriame susitiks su SK "Dainavos" krepšininkais. Tuo tarpu "Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" baigė savo pasirodymą.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 lapkričio 07 d., 16:32 val.

Gerb. advokatai, pas jus atsidure vienu kamuoliu per daug butu smagu ji gauti atgal :) 861184767

"Radijas Tau & Detagama" nušlavė "Hidraulines Sistemas & Kompiuterą" (2011 spalio 01 d., šeštadienis, 19:18 val.)SK "Dainava" rungtynių pabaigoje palaužė "Hidraulines Sistemas & Kompiuterą" (2011 spalio 09 d., sekmadienis, 22:17 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" vos neprisižaidė su JKK "Fortūna" (2011 spalio 16 d., sekmadienis, 22:55 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" gynybos gniaužtuose sukaustė KK "Šernus" (2011 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:15 val.)"Kauno Mero Mažosios taurės 2011" finale "Sporto Manijai & Vailendui" nepavyko pasivyti "Hidraulinių Sistemų & Kompiuteros" (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 12:55 val.)Fantastškas Arūno Eitučio tritaškis paskutinę sekundę atvėrė "Hidraulinėms Sistemoms & Kompiuterai" duris į "Kauno Mero Mažosios taurės 2011" finalą (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:32 val.)"Renversa" nerezultatyviose varžybose įveikė "Stašaitis & Partners advokatų kontorą" (2011 spalio 05 d., trečiadienis, 23:30 val.)"Stašaitis & Partners advokatų kontora" pasiekė lengvą pergalę (2011 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:08 val.)"Stašaitis & Partners Advokatų Kontora" tik lemiamomis minutėmis įtvirtino savo pergalę (2011 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 21:48 val.)