A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt vs emobilus.lt & SK „Mattas“ (65:88)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„emobilus.lt & SK „Mattas“ pamatus pergalei susikrovė jau po pirmojo kėlinio

2014 gruodžio 07 d., Sekmadienis, 18:05 val., peržiūros: 961

Sekmadienį, gruodžio 7 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje paskutiniąsias "C" lygos, pirmojo etapo, rungtynes sužaidė D pogrupio komandos – "A.S.K. "Persvara" & Orca.lt" (šeimininkai) prieš "emobilus.lt & SK "Mattas" (svečiai). Jau po pirmojo kėlinio svečiai turėjo susikrovę dviženklę persvarą ir bėgant rungtynėms po truputį ją didino ir išliko nepajautę pralaimėjo skonio.

Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie spurtavo 2:10. Visgi, šeimininkai atsakė keturiais paeiliui taškais ir per pus sumažino atsilikimą. Po šios sėkmingos atkarpos, šeimininkų puolimas visiškai sustojo ir jie šiame kėlinyje daugiau taškų nebepelnė. Tuo tarpu SK "Mattas" ekipa kėlinį pabaigė 0:14 spurtu ir po pirmojo kėlinio turėjo jau didelį pranašumą – 6:24. Antrojo kėlinio pradžia nieko gero nežadėjo šeimininkams. Jie kėlinį pradėjo praleisdami dar vieną spurtą (1:7) ir jų atsilikimas išaugo jau iki 24 taškų. Galiausiai E.Šipila pralaužė ledus ir pataikė du tolimus metimus paeiliui. Likusią kėlinio dalį komandos sužaidė taškas į tašką ir po pirmosios rungtynių pusės skirtumas išliko toks pats, koks buvo pasibaigus pirmajam kėliniui – 30:48.

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo vėl svečiai. Jie spurtavo 4:12 ir padidino savo ir taip turėtą solidų pranašumą. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką, tad skirtumas nepasikeitė. Geriausiai šiame kėlinyje pasirodė SK "Matto" žaidėjas E.Gramauskas, per šį kėlinį pelnęs 10 taškų. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 45:71. Ketvirtąjį kėlinį "Persvaros" kolektyvas pradėjo pataikydami keturis tritaškius (trys jų buvo M. Satkevičiaus), tačiau apsigint jiems nepavykdavo. Svečiai gan sėkmingai rinko taškus baudos aikštelėje ir per daug priartėti šeimininkams neleido. Galutinis rungtynių rezultatas 65:88.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Marius Satkevičius – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Grant Aleksa – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Žygimantas Dovidaitis – 10 tšk.

emobilus.lt & SK „Mattas“: Paulius Lekečinskas – 25 tšk. (15 atk. kam.), Aurimas Gavelis – 15 tšk. (13 atk. kam.), Edvinas Gramauskas – 12 tšk., Kęstutis Dimitrijevas – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Eimantas Daunora – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris pasidalino keliais žodžiais: "Buvom stipresni. Paleidom gale, truputį atsipalaidavom, bet nieko. Svarbu laimėjom. Lengvas prasibėgimas sekmadienio ryte".

„emobilus.lt & SK Mattas“ išlieka be pralaimėjimų (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:14 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pergalę apkartino V.Vainausko patirta trauma (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 03:05 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ aštuntfinalį pradėjo pergalingai (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:51 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ nesunkiai nugalėjo „Nepyk“ ekipą (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:13 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ pasiekė nelengvą pergalę (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:33 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ neturėjo vargo su Elektrėnų „Senoji versmė“ ekipa. (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:01 val.)emobilus.lt & SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su „Žaliai ‒ Balti“ ekipa (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:15 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ savo varžovus sutriuškino beveik dvigubai (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Emobilus.lt & SK Mattas“ po permaningos kovos atsirevanšavo vieninteliems skriaudikams šį sezoną (2015 sausio 30 d., penktadienis, 22:43 val.)