Ryterna Group vs ICE (83:78)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 29 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Po sunkios kovos „Ryterna Group“ pateko į „Pavasario“ didžiosios taurės finalą

2015 balandžio 29 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 1388

Trečiadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko „Pavasario“ didžiosios taurės pusfinalis, kuriame susitiko „Ryterna Group“ (šeimininkai) ir „ICE“ (svečiai). Nuo pat pirmosios minutės tarp ekipų vyko atkakli kova dėl patekimo į finalą. Rungtynes sėkmingiau pradėjo „ICE“ ekipa, tačiau „Ryterna Group“ ekipa sugebėjo persverti iniciatyvą į savas rankas, kur didžiąją laiko dalį išlaikė saugų pranašumą. Vis dėlto, „ICE“ pademonstravo charakterį ir likus žaisti mažiau nei minutę išlygino rezultatą. Eduardo Straigio taiklus tritaškis metimas paskutinėmis sekundėmis „Ryterna Group“ ekpai padovonajo kelialapį į finalą – 83:78.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „ICE“ ekipa, kuri stabilaus puolimo dėka įgijo 6 taškų pranašumą ( 6:12). A.Silverstravičiaus individualiais veiksmais leido „Ryterna Group“ sumažinti skirtumą iki dviejų taškų. Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir skirtumas tarp komandų nekito. Paskutinę ataką „ICE“ rezultatyvia ataka pavyko išsaugoti trijų taškų pranašumą – 20:23.

Antram ketvirčiui prasidėjus abi komandos apsikeisdavo tritaškiais ir po taiklaus E.Straigio tolimo metimo „ICE“ įgijo 6 taškų pranašumą. Vis dėlto, „ICE“ puolimas ir gynyba subyrėjo, o tuo pasinaudoję „Ryterna Group“ ekipa sugebėjo laimėti atkarpą 12:0, kur leido pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgyti 6 taškų pranašumą – 38:32.

Po ilgosios pertraukos „Ryterna Group“ neužleido lyderės vaidmens ir išsaugojo savo pranašumą ( 50:45). „ICE“ ekipos narys, J.Merkys, sužaidė puikią atkarpą, kur leido skirtumą sušvelninti iki dviejų taškų. Paskutinėmis sekundėmis taiklus Justino Mozerskio dvitaškis metimas atstatė 4 taškų pranašumą – 56:52.

Paskutiniame ketvirtyje „Ryterna Group“ pradėjo kėlinuką vienu žingsniu priekyje ir įpusėjus kėlinukui pranašumas išaugo iki dviženklio ( 72:62). Po minutės pertraukėlės „ICE“ ekipa užklupo varžovus nepasiruošusius prieš spaudimą, kurio dėka „ICE“ per keletą minučių sumažino skirtumą iki trijų taškų ( 78:75). Svarbų tritaškį metimą pataikęs Valentinas Pupšys išlygino rezultatą ( 78:78). Likus žaisti mažiau nei minutę abi komandos nesurezgė rezultatyvios atakos. Vis dėlto, likus 6 sekundėms iki rungtynių pabaigos Eduardas Straigis smeigė mirtiną tritaškį metimą, kuriuo padovanojo kelialapį finalą „Ryterna Group“ ekipai – 83:78.

Po laimėtų rungtynių „Ryterna Group“ ekipos treneris, V.Marcinkevičius, teigė:“ Iš tikrųjų pastudijavome jų žaidimą, bandėme uždengti tritaškį. Pakovojome kamuolį, kaip visada. Nu ir pasisekė šiandien mums, galas buvo toks įtemptas, bet pasisekė. Labai džiaugiamės, kad patekome į finalą. „

Ryterna Group: Eduardas Straigis – 24 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Antanas Silvestravičius – 16 tšk. (20 atk. kam.), Justas Mozerskis – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Giedraitis – 14 tšk.

ICE: Valentinas Pupšys – 27 tšk. (6 rezult. perd.), Justinas Merkys – 18 tšk. (5 perimt. kam.), Vilius Ginevičius – 15 tšk., Marius Vaišvila – 11 tšk.:

„Ryterna Group“ susikaus dėl pirmos vietos didžiajame finale su „Parabelis“ ekipa.

„Ryterna Group“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)„Ryterna Group“ netikėtai lengvai įveikė „Kauno Švarą“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 19:46 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Parabelis“ apgynė pavasario „Sportturo“ taurės nugalėtojų titulą (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:39 val.)Nuo pat rungtynių pradžios vadžias savo rankose turėję „Ryterna Group“ krepšininkai prasibrovė į pusfinalį (2015 balandžio 22 d., trečiadienis, 23:08 val.)„Nematyti“ po permainingos kovos pranoko „Ice“ ir tapo trečiąja komanda pavasario „Sportturas“ taurėje (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinuke palaužė „Žaliai‒Baltus“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„ICE“ po atkaklios kovos žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 23:54 val.)„Pavasario“ taurės starte užtikrinta „ICE“ pergalė (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:02 val.)Galingai startavę „Ice“ parklupdė „Omegą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:05 val.)„ICE“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:39 val.)