Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs DNC Eoltas & ISL Santermita (80:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paskutinę sekundę nusileido „DNC Eoltui & ISL Santermitai“

2015 gruodžio 06 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 1013

Gruodžio 6 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „DNC Eoltą & ISL Santermitą“. Abi komandos buvo iškovoję po tris pergales ir po keturis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai. Sužaidus pirmą minutę rezultatas buvo lygus (4:4). Antrą minutę į priekį išsiveržė „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ (4:7). Ketvirtą minutę į priekį išsiveržė šeimininkai (8:7). Jie pamažu didino pranašumąkuris penktą minutę pasiekė septynis taškus (14:7). Įpusėjus aštuntai minutei „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė šeši taškai (19:13). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai (26:18).

Pirmą antro kėlinio minutę šeimininkų pranašumas sumažėjo iki keturių taškų, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paprašė minutės pertraukėlės (26:22). Po jos komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui penkių taškų pranašumą turėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (32:27). Antroje ketvirčio pusėje komandos žaidė lygiai. Devintą minutę svečiam pavyko pasivyti šeimininkus (39:39). Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė trys taškai (39:42).

Sužaidus pirmą trečio kėlinio minutę komandas skyrė trys taškai (41:42). Dar po dviejų minučių „DNC Eoltas & ISL Santermita“ turėjo vieno taško pranašumą (45:46). Vėliau komandos žaidė „taškas į tašką“, keitėsi taikliais metimais. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos šeimininkai buvo priekyje rezultatu 54:51. Per likusį laiką „DNC Eoltas & ISL Santermita“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (58:57).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė keturi taškai (61:57). Trečią minutę šeimininkų persvara pradėjo augti. Ketvirtą minutę ji padidėjo iki devynių taškų (66:57). Sužaidus šešias minutes šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu komandas skyrė penki taškai (67:62). Aštuntą minutę „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ pavyko persverti rezultatą savo naudai (72:74). Iki paskutinių rungtynių sekundžių vyko atkakli kova. Likus keturiom sekundėm M.Pinkauskas į priekį išvedė šeimininkus (80:79). Visgi baigiantis rungtynių laikui, atkovojęs kamuolį puolime po krepšiu du taškus pelnė A.Kalnutis (80:81).

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pralaimėjo penktą kartą.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuterių“ treneris M.Kadakauskis: „Pritrūko sėkmės rungtynių pabaigoje, gal neesame įpratę prie tokių įtemptų rungtynių. Pirmą kartą tokį įtemptą rungtynių galą žaidėme. Tiesiog nepadarėme to, ką turėjome padaryti.“ Paklaustas, ar ir komandų pajėgumas lygus, treneris atsakė: „Apylygis, o varžovams šiandien nusišypsojo sėkmė.“

„DNC Eolto & ISL Santermitos“ treneris E.Sliežauskas: „Labai džiaugiamės. Labai saldi pergalė. Labai smagu nugalėti turnyrinės lentelės kaimynus, bet dabar tikriausiai patenkame į Didžiąją taure, o gal ir į Mažąją. Bandysime Didžiojoje taurėje pakovoti garbingai. Bus matyt kiek susirinks žaidėjų ir bandysime kovoti.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Martynas Kadakauskis – 19 tšk., Mindaugas Pinkauskas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Egidijus Kumža – 12 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

DNC Eoltas & ISL Santermita: Tomas Každailis – 25 tšk., Airidas Tkačiovas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Esmiraldas Sliežauskas – 12 tšk., Ignas Vanagas – 11 tšk., Arūnas Kalnutis – 10 tšk.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai susitvarkė su „RVG Baldais“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:23 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Dentist Team“ komandą (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)Emocingose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:54 val.)Komandinis žaidimas leido „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipai įveikti „Best 4 You“ (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ privertė „Rapalą“ prisiminti pralaimėjimo kartėlį (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)