VIJORA vs VIČI BANZAI (58:66)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 28 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

"Viči Banzai" pranoko "Vijorą"

2012 sausio 28 d., Šeštadienis, 15:42 val., peržiūros: 2624

2012 sausio 28 dieną, Įmonių Sporto fėja lygoje, susitiko "Vijora" (šeimininkai) ir "Viči Banzai" (svečiai). Rungtynes po atkaklios ir permainingos kovos, gan netikėtai laimėjo Viči krepšininkai rezultatu 58:66 (18:10, 10:19, 14:20, 16:17).

Rungtynės prasidėjo penkiais iš eilės vijoros taškais, tačiau Banzai atsakė tritaškiu ir sušvelnino skirtumą. Dar du tritaškius pridėjo Vijora ir skirtumas išaugo iki 8 taškų – 11:3. Dar vieną tritaškį pataikė Viči ekipa, į tai 4 taškais atsakė šeimininkai – 15:6. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas sumažėjo vos tašku ir po pirmojo ketvirčio – 18:10 priekyje Vijora.

Antrąjį kėlinį labai aktyviu žaidimu tiek puolime tiek gynyboje pradėjo Viči ir po 3 minučių jie jau persvėrė rezultatą savo naudai – 18:19. Kitas 3 minutes komandos žaidė taškas į tašką ir po jų – 24:25 priekyje vis dar buvo Banzai. Iki ketvirčio pabaigos po 4 taškus apsikeitė abi komandos ir po dviejų kėlinių – 28:29 priekyje Viči Banzai.

Trečiąjį kėlinį 4:8 pradėjo Viči Banzai ir skirtumą padidino iki 5 taškų. Kitas 5 minutes komandos sužaidė 8:8 ir skirtumas išliko stabilus – 40:45. Pabaigoje, du taškus surinko šeimininkai, 4 svečiai ir po trijų kėlinių – 42:49.

Ketvirtąjį kėlinį kur kas aktyviau pradėjo Vijora ir sužaidus 3 minutes priartėjo iki 2 taškų – 49:51. Čia pat spurtu 7:0 atsakė Viči Banzai ir skirtumas šoktelėjo iki 9 taškų. Atkarpą 5:2 laimėjo Vijora ir sumažino deficitą iki 6 taškų – 54:60. Tačiau kėlinio pabaigą ramiai ir užtikrintai sužaidė Viči ekipa ir laimėjo rungtynes rezultatu – 58:66.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – Pradžioj buvo duobė, po to atsistojom, žaidimas išsilygino, po to perėmėm iniciatyvą ir išlaikėm skirtumą.

Vijorai daugiausia taškų pelnė – Audrius Karlikauskas (16), Andrius Pusvaškis (15), Julius Gineika (13, 7 rez. perd.) taškai.

Viči Banzai – Vilius Štaupas (15, 21 atk. kam., 28 naud. bal.), Tadas V.spenderis (11), Gytis Urbonavičius (10, 5 rez. perd.) taškų.

"Viči Banzai" neatsilaikė prieš "Lietuvos Kariuomenę" (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:09 val.)"Viči Banzai" galėjo džiaugtis pirma pergale (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:33 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" nepasigailėjo "Vijoros" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 22:49 val.)"Ryterna" rungtynių pabaigoje palaužė "Vijorą" (2012 vasario 14 d., antradienis, 19:54 val.)"Elektromontuotojai" sutriuškino "Vijora" (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 16:33 val.)"Lietuvos Dujos" sutrypė "Viči Banzai" ekipą (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:13 val.)"Ryterna" atsirevanšavo "Viči Banzai" komandai (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 00:18 val.)Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Vijora" (2012 vasario 25 d., šeštadienis, 16:15 val.)"Vijora" gana lengvai įveikė "Viči banzai" komandą (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 20:11 val.)"Viči Banzai" ir toliau neišsuka iš pralaimėjimų kelio (2011 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:30 val.)