ŠERNAI vs BC GRIZLIAI (62:73)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 balandžio 22 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

BC "Grizliai" palaužė "Šernai" komandą 73:62

2013 balandžio 23 d., Antradienis, 01:41 val., peržiūros: 2061

Balandžio 22 dieną Kauno technikos kolegijoje įvyko "C" lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp BC „Grizliai“ ir „Šernai“ komandų. Pirmame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros. Vis dėlto BC „Grizlių“ nedidelis spurtas leido po pirmo kėlinio turėti šiokią tokią persvarą – 19:14. Antrasis kėlinys beveik nesiskyrė nuo pirmojo. Energingiau kėlinio pradžią sužaidę BC „Grizliai“ po pirmo kėlinio turėtą persvarą dar šiek tiek padidino ir po antrojo kėlinuko pirmavo rezultatu 38:29. Po ilgosios pertraukos BC „Grizliai“ nemažino tempo ir įpusėjus kėliniui jau turėjo 11 taškų persvarą . Tačiau „Šernams“ pavyko geriau sužaisti likusią atkarpą ir po trečio kėlinio – 57:51 BC „Grizlių“ naudai. Ketvirtajame kėlinyje persverti rezultato „Šernai“ nesugebėjo ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 62:73 (14:19, 15:19, 22:19, 11:16).

Pirmuosius susitikimo taškus pelnė BC „Grizlių“ komandos kapitonas Tadas Navickas, tačiau priešininkų kapitonas atsakė taikliu tritaškiu ir laikinai išvedė savo komandą į priekį. Tada sekė BC „Grizlių“ spurtas 7:0 kuris neleido perimti iniciatyvos „Šernams“ . Iki kėlinuko pabaigos BC "Grizliai" išsaugojo keletos tšk. skirtumą ir kalinuką baigė pirmaudami rezultatu – 19:14.

Antrojo kėlinio pradžią geriau pradėjo BC „Grizliai“ kurie laimėjo atkarpą 8:3 ir padidino persvarą iki dešimties tšk. Toliau vyko apylygis žaidimas kuris neleido „Šernams“ priartėti . Po antro kėlinio rezultatu 38:29 pirmavo BC "Grizliai"

Trečiajame kėlinyje BC „Grizlių“ komandą tempė Arūnas Budrys ir Simas Skužinskas, kurie surinko beveik visus trečiojo kėlinuko komandos pelnytus taškus, tačiau to buvo negana, kadangi agresyviau sužaidę „Šernai“ sumažino turėtą deficitą iki šešiu tšk. Po trečiojo kėlinuko rezultatas 57:51 BC „Grizlių“ naudai.

Ketvirtajame kėlinyje „Šernai“ taip ir nesugebėjo iniciatyvos perimti į savo rankas ir kėlinuką vėl pralaimėjo 11:16, o tuo pačiu ir rungtynes rezultatu 62:73 (14:19, 15:19, 22:19, 11:16).

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – „Visas rungtynes šiek tiek įrodinėjome savo pranašumą, tačiau manau, kad pergalę nulėmė gerai sužaistas ketvirtasis kėlinys kuriame panaudojome aukštus žaidėjus kietai kovai po krepšiu.“

„Šernų“ treneris sakė – „Laimėti šias varžybas reikėjo fortūnos, kuri šiandien mums nesišypsojo.“

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė – Arūnas Budrys (18tšk. 10atk. kam.), Simas Skužinskas (15tšk, 16naud. bal.), Julius Okunevičius (10tšk. 13atk. kam.)

"Šernų" ekipoje pasižymėjo Karolis Abromavičius (18tšk 7naud. bal.), Mantas Pukalskas (14tšk 11naud. bal.), Egidijus Plenta (10tšk).

Grizliai nubloškė Komandą X (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 22:38 val.)Tik po pratęsimo BC "Grizliai" palaužė "Sporto Maniją - FSM Apskaitą" (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:20 val.)BC "Grizliai" tiesiausiu keliu žengė į ketvirtfinalį (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 21:22 val.)"BC Grizliai" šventė dar vieną pergalę (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:17 val.)"Kaunas" rungtynių pabaigoje palaužė "Šernus" (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 21:06 val.)Ketvirtame kėlinyje "Kaunas" palaužė "Šernus" (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 19:29 val.)BC "Grizliai" tvirtu spyriu pravėrė "C" lygos pusfinalio vartus (2013 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:23 val.)"Grizliai" lengvai nugalėjo "Kaišiadoris" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 22:22 val.)"BC Grizliai" išlieka nenugalėti (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:51 val.)BC "Grizliai" reguliarųjį sezoną užbaigė pergale prieš "Kėdainius" (2013 kovo 11 d., pirmadienis, 23:19 val.)