Kauno tiltai vs Sweco (74:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 17 d., Antradienis, 21:30 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Sweco“ komanda nusileido, namų tvirtovę gynusiai, „Kauno tiltai“ ekipai.

2015 vasario 18 d., Trečiadienis, 00:35 val., peržiūros: 931

Antradienio vakarą, vasario 17 dieną, Jachtklubo sporto salėje, susitiko Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių dvi ekipos: „Kauno tiltai“ (šeimininkai) ir „Sweco“ (svečiai). Šiandieną pergale džiaugėsi šeimininkų ekipa, kuri laimėjo rungtynes rezultatu 74:58. Šios dvi komandos šį sezoną susitinka jau trečiąjį kartą. Dvejas iš trijų rungtynių pranašesni buvo „Kauno tiltai“.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų komandos rezultatyviomis atakomis ir sužaidus 3 minutes komandas skyrė 6 taškai 8:2. Ne už ilgo sekė „Sweco“ komandos atsakomosios atakos, kurios neleido „Kauno tiltai“ komandai dar labiau atitrūkti nuo varžovų. Sužaidus pirmąsias 10 minučių, rezultatu 20:14, priekyje šeimininkai.

Antrajame ketvirtyje vėl geriau atrodė šeimininkų komandos krepšininkai, kurie sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes susikrovė dviženklį pranašumą (38:27). Per likusias minutes varžovai nesugebėjo sumažinti atsilikimo ir priartėti prie varžovų ir sužaidus 2 kėlinius komandas jau skyrė 12 taškų 43:31 “Kauno tiltai“ komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusi šeimininkų komanda nesiruošė atsipalaiduoti. Ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis, bet svečių komandai nepavyko priartėti prie varžovų. Nors kėlinį komandos užbaigė pelnydamos po 15 taškų, tačiau vis dar tuo pačiu tašku skirtumu priekyje buvo „Kauno tiltai“ komanda. Po 3 kėliniu rezultatas 58:46

Paskutinį ketvirtį „Kauno tiltai“ komanda pradėjo spurtu 14:2 ir padidino svečių deficitą iki rekordinio 24. Per likusį laiką „Sweco“ komanda sugebėjo sumažint skirtumą iki 16 taškų ir rungtynės pasibaigė rezultatu 74:58 šeimininkų komandos naudai.

Kauno tiltai: Šarūnas Labenskas – 25 tšk., Evaldas Jančauskas – 17 tšk., Tomas Kmitas – 11 tšk. (8 rezult. perd.), Mindaugas Mažeika – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Sweco: Arunas Giedraitis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Malinauskas – 13 tšk., Julius Jasaitis – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Liepa – 10 tšk.

Po rungtynių „Kauno tiltai“ komandos treneris Andrius Čekanauskas kalbejo: Pergalę lėmė didesnis susikaupimas, taiklesni metimai ir galbūt įvariapusiškesnis žaidimas. Žaidėm prieš savo principinius varžovus , žinom juos kaip nuluptus, pasiruošėm geriau varžybom ir varžybų planas buvo geriau įvykdytas.

„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno tiltus“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Rapala“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno tiltai“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:09 val.)„KAMS“ antrajame aštuntfinalio mače neleido suabejoti savo pranašumu ir perkopė „Kauno Tiltų“ laiptelį (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:09 val.)„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę išsaugoti „Ryternos“ ekipai (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)Visas rungtynes pralaiminėjusi „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda nugriovė „Kauno tiltus“. (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 00:43 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Chemcentras“ kiek netikėtai paguldė ant menčių „Kauno Tiltus“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:36 val.)„Sweco“ po atkaklios kovos palaužė „Chemcentro“ pasipriešinimą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:23 val.)„Ryterna“ šventė lengvą pergalę prieš penkiese susirinkusius „Kauno Tiltų“ krepšininkus (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 23:52 val.)