Kolpingo kolegija vs Lituanica (55:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų

2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 00:51 val., peržiūros: 1194

Lapkričio 11 dieną, A.Sabonio krepšinio centro antrojoje salėje, įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Kolpingo Kolegijos" (šeimininkai) ir "Lituanica" ekipų. Jau nuo pirmų minučių abi komandos kovėsi taškas į tašką. Visos rungtynės buvo įtemptos, bei apylygės. Visgi, ketvirto kėlinio pabaigoje "Kolpingo Kolegija" jau galima sakyti turėdama pergalę savo rankose, kelis kartus neapdairiai suklydo ir tai lėmė svečių pergalę rezultatu (55 – 57)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo labai rezultatyviai. Jau per porą minučių rezultatas buvo (7-8). Tačiau po šio momento abiems komandoms krepšys tapo tarsi užrištas. Per likusias 8 minutes, abi komandos sugebėjo įmesti vos 9 taškus. Šis nerezultatyvus kėlinukas pasibaigė lygiosiomis (12 – 12)

Antrajame kėlinuke reikalai kiek pasitaisė abejoms barikadų pusėms. Metimai vėl pradėjo po truputį kristi į krepšį ir tai buvo galima matyti švieslentėje. Žaidimas kaip bebūtų, laikėsi stebėtinai lygus. Nė viena komanda nebuvo priekyje daugiau nei 7 taškais visoje pirmoje rungtynių pusėje. Visgi, šį kėlinuką kiek geriau sužaidė svečiai ir laimėjo jį rezultatu (16-18). Taigi, ilgosios pertraukos metu,rezultatas buvo (28 – 30) "Lituanica" ekipos naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimas visiškai sutriko tiek šeimininkams, tiek svečiams. "Kolpingo Kolegija" šiame ketvirtyje metė vos 25% taiklumu, pataikę vos 4 metimus iš 16, o tuo tarpu svečiai metė 15% taiklumu, pataikę 2 metimus iš 13. Šis kėlinukas buvo pats nerezultatyviausias ir šeimininkai įmetę vos 11 taškų jį laimėjo (11-8). Nuskambėjus trečiojo kėlinio sirenai, rezultatas buvo (39 – 36) šeimininkų naudai.

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo ne išimtis. Abi komandos atkakliai bandė atitolti viena nuo kitos, tačiau žaidimas kaip ir pirmus 3 kėlinukus buvo lygus. Visgi, kėlinuko pabaigoje kiek geresnėje padėtyje buvo šeimininkai. Likus žaisti vos 1:30, jie buvo priekyje 7'ais taškais. Tačiau šeimininkai matyt per greit pradėjo džiaugtis pergale. Sekančios 3 atakos iš eilės, jiems baigėsi prarastu kamuoliu ir dvi iš jų – praleistais taškais į savo krepšį. Likus vos 9 sekundėms iki rungtynių pabaigos, "Kolpingo Kolegija" turėjo šansą išlyginti rezultatą prie baudų metimo linijos, tačiau antrasis metimas skriejo pro šalį. "Lituanica" šventė pergalę rezultatu (55 – 57).

Kolpingo kolegija : Aldas Daubaras – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Vaidas Česnauskis – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Aivaras Bisigirskas – 10 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Lituanica: Andrius Šimaitis – 11 tšk., Dmitrij Kvitka – 11 tšk., Simonas Navickas – 9 tšk. (10 atk. kam.)

"Lituanica" komandos treneris Dmitrij Kvitka:

"Sunkios varžybos buvo labai. Kažkodėl daug klaidų padarėm, nepataikėm savo metimų. Varžovai stipriai gynėsi, bet gale sungtynių susikaupėm ir parodėm tikrą savo veida"

„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)„Komanda X“ palaužė „Kolpingo kolegiją“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:50 val.)C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)„Lituanica“ neturėjo vargo su „Naujokų“ ekipa. (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:51 val.)„Lituanica“ netikėtai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2015 vasario 07 d., šeštadienis, 00:38 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:39 val.)„Abstinentų“ ir „Kolpingo kolegijos“ tarpusavio serijoje prireiks trečių rungtynių (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Kolpingo kolegija“. (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:40 val.)Rungtynių parodijoje “laimėjo“ „Kolpingo kolegija“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:10 val.)