Krugės kariai vs Alaina (103:72)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Šv. Mato gimnazija, Vaidoto g. 11, Kaunas, LT-45388

Negausiai susirinkę „Krugės kariai“ sutriuškino „Alainą“

2017 lapkričio 05 d., Sekmadienis, 22:46 val., peržiūros: 775

Vėlų sekmadienio vakarą Šv. Mato gimnazijoje vyko C lygos D pogrupio mačas tarp „Krugės karių“ (šeimininkų) ir „Alainos“​ (svečių). Visas 40 žaidimo minučių dominavę aikštės šeimininkai nepaliko vilčių „Alainai“.

​Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo taikliais R. Snieškaus ir J. Povilaičio dvitaškiais, tačiau po jų sekė „Krugės karių“​ spurtas 9:0. Likusią kėlinio dalį komandos aktyviai keitėsi taikliais metimais. Kėlinys baigėsi rezultatu 25:20 šeimininkų naudai.

​Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti šeimininkų pranašumas. Beveik pusę taškų šiame ketvirtyje šeimininkams pelnė nesustabdomai žaidęs rungtynių lyderis E.Ramanauskas. Jo vedami „Krugės kariai“​ susikrovė solidžią 25 taškų persvarą. Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 58:33.

​Antrosios rungtynių pusės pradžia neatnešė didesnių permainų. Šeimininkų gretose žaidęs R.Grigonis surinko net 10 taškų iš komandos kėlinyje pelnytų 17, taip neleisdamas priartėti stabiliai žaidžiantiems „Alainos“​ krepšininkams. Rezultatas po trijų kėlinių – ​76:57.

Paskutinysis rungtynių kėlinys suteikė vilčių svečiams pagalvoti apie pergalę. Po dviejų iš eilės sėkmingų V. Čypo atakų „Alainai“ pavyko sumažinti turėtą taškų deficitą iki 11 taškų (83:72). Tačiau paskutiniosios 3 rungtynių minutės buvo itin palankios šeimininkams – ​rungtynes jie užbaigė įspūdingu spurtu 20:0 (103:72).

​Po rungtynių pakalbintas vienas iš nugalėtojų komandos lyderių Ž.Karalius kalbėjo:

„​Manau, kad pergalę lėmė geras pataikymas, pavyko pataikyti laisvus metimus. Komandos draugai stengėsi agresyviai žaisti prieš fiziškai stipresnius varžovus ir tai pavyko. Sunku vertinti pergalės indėlį sezono rezultatui, nes nežinom dar visų varžovų, bet manau, kad kiekviena pergalė yra svarbi.“

„Krugės kariai“ sutriuškino „KMAIK“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Krugės kariai“ patiesė „Randerį“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Krugės kariai“ įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Krugės kariai“ neprilygo „Smeliavimas24.lt“ (69:80) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Krugės kariai“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Elektromontuotoją“ (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Krugės kariai“ antroje rungtynių pusėje nepaliko vilčių „Vilkams“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)KK „Alfa būrys“ užtikrintai įveikė „Alainą“ (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Krugės kariai“ nesutrukdė „Neveronys ‒ LKK“ pratęsti pergalių serijos (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 19:18 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Hermis“ įveikė „Alainą“ (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Kauno NTI-PN“ atkakliose rungtynėse įveikė „Alainą“ (2018 sausio 02 d., antradienis, 20:50 val.)