BEST 4 YOU vs LIETUVOS GELEŽINKELIAI (60:75)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 05 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

Lietuvos Geležinkeliai neturėjo daug vargo su Best 4 You

2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 01:14 val., peržiūros: 2650

2012 vasario 5 dieną, Santaros gimnazijoje, įmonių Sporto Fėja lygoje susitiko Best 4 you (šeimininkai) ir Lietuvos geležinkeliai (svečiai). Rungtynes vykusias ramiai, be didesnės intrigos, nesunkiai laimėjo Lietuvos Geležinkeliai rezultatu – 60:75 (20:21, 10:22, 16:22, 14:10).

Rungtynes dvitaškiu pradėjo Best 4 you komanda, tačiau 7 taškais į tai atsakė Geležinkeliai. Čia pat 8 bet atsako pelnė Best ekipa ir rezultatas 10:7. Best 4 you pralaimėjo atkarpą 2:12 ir Geležinkeliai labai greitai šovė į priekį 12:19. Kėlinį 8:2 užbaigė šeimininkai ir po pirmojo ketvirčio rezultatu – 20:21 priekyje Lietuvos Gležinkeliai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo Geležinkelių spurtu 8:0 ir skirtumas išaugo iki 9 taškų. Vos 3 taškus pelnė Best, o Geležinkeliai į tai atsakė 7 ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 23:36. Iki ketvirčio pabaigos abi komandos sugebėjo surinkti po 7 taškus ir po dviejų kėlinių 30:43.

Trečiąjį kėlinį 11:5 pradėjo šeimininkai ir sušvelnino skirtumą iki 41:48. Best pralaimėjo dar vieną atkarpą – šįkart 2:9 ir Geležinkeliai jau priekyje 43:57. Kėlinį užbaigė dar vienas Geležinkeliečių spurtas 3:8 ir po trijų kėlinių 46:65.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas komandos žaidė savo malonumui, per daug nepersistengdamos ir galutinis rungtynių rezultatas užfiksavo Lietuvos geležinkelių pergalę rezultatu – 60:75.

Po rungtynių Geležinkelių treneris teigė – Šiaip varžovams leidom mus pasivyt, kai aš įėjau į aikštę, bet šiaip sužaidėm neblogas rungtynes.

BEST 4 YOU – Remigijus Kulikauskas (21), Gintaras Mardosa (13), Ramūnas Šimanskas (8)

LIETUVOS GELEŽINKELIAI – Tomas Žvirblis (28), Mindaugas Kulys (15), Aurelijus Vaičiulis (14)

"Lietuvos geležinkeliai" nugalėjo "Best 4 You" (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" eliminavo "Best 4 You" (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 01:22 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" nesunkiai įveikė savo varžovus (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)"Lietuvos geležinkeliai" ketvirtfinalių seriją pradėjo pergale (2012 kovo 30 d., penktadienis, 23:08 val.)Dėl pergalės "Lietuvos geležinkeliai" turėjo gerokai paprakaituoti (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 21:05 val.)"Lietuvos geležinkeliai" iškovojo lengvą pergalę (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 22:52 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" neturėjo daug vargo su "Lietuvos Geležinkeliais" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 21:24 val.)"Lietuvos geležinkeliai" sutriuškino "Mechel nemunas" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 00:01 val.)Hidraulinės sistemos & kompiutera lengvai nugalėjo Best 4 you (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:56 val.)"Lietuvos geležinkeliai" tik po atkaklios kovos palaužė "Dobilo" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:23 val.)