Dumblas vs Lietuvos šaulių sąjunga (74:67)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą.

2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 17:27 val., peržiūros: 1206

Sekmadienį. spalio 26 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Dumblas" ir "Lietuvos šalių sąjungos" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (15:9). Antrame kėlinyje "Dumblo" ekipai pavyko dar labiau padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (40:24). Trečiasis kėlinys vėl geriau susiklostė aikštelės šeimininkams, kurie po trijų kėlinių pirmavo rezultatu – (60:40). Ketvirtame kėlinyje "Lietuvos šaulių sąjungai" buvo pavykę sumažinti skirtumą iki vienženklio, bet puikiai sužaidę rungtynių galą šeimininkai šventė pergalę rezultatu – (74:67).

Rungtynės prasidėjo "Dumblo" 4 pelnytais taškais, į tai "Lietuvos šaulių sąjungos" komanda atsakė taikliu tolimu metimu ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (4:3). Sužaidus dar 3 minutes šeimininkai surengė spurtą (7:1) ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 7 taškai – (11:4). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko surengti 3 rezultatyvias atakas iš eilės ir skirtumas aptirpo iki minimumo – (11:10). Kėliniui baiginėjantis "Dumblo" ekipa pelnė 4 taškus ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:9).

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų rezultatyviomis atakomis, sužaidus apie 3 minutes komandas skyrė tie patys 6 taškai – (21:15). Vėliau sekė šeimininkų spurtas (13:2), kuris leido pirmą kartą rungtynėse įsiveržti dviženkliu taškų skirtumu – (34:17). Vėliau komandos apsikeitė dar keliomis atakomis ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (40:24).

Trečiais kėlinys prasidėjo "Lietuvos šaulių sąjungos" 5 taškais, veliau sekė "Dumblo" spurtas (13:4) ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 20 taškų – (51:31). Antroje kėlinio dalyje abi komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (60:40).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo galingu svečiu spurtu – (5:18), kuris leido vėl sumažinti skirtumą iki vienženklio skirtumo – (65:57). Visgi kėliniui baiginėjantis "Dumblo" ekipa susikaupė, nebeleido daugiau varžovams priartėti ir šventė pirmą pergale šį sezoną.

Po laimėtu rungtynių "Dumblo" komandos treneris kalbėjo: "Šiaip, kol pirmame kėlinyje varžovai nesigynė zona, tol mums visai neblogai sekėsi. Prieš zona sustojo mūsų puolimas, varžovai pataikė kelis tritaškius, bet šiaip mūsų žaidimu esu patenkintas. Reikia patobulinti prieš zoną puolimą ir viskas bus gerai."

Dumblas: Mantas Didžiulis – 19 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Pukelevičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Partikas – 10 tšk. (7 išpr. praž.)

Lietuvos šaulių sąjunga: Danielius Pranskevičius – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 13 tšk., Tomas Juraitis – 10 tšk.

„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)„Sparta“ palaužė „Lietuvos Šaulių Sąjungos“ ekipą (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:59 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „Straight“ ekipą. (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)„BK Centre“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 19:06 val.)„R2P Sport ‒ 2“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:17 val.)„Kėdainiai & Addeco“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Elektromontuotojas“ nusileido „Lietuvos Šaulių Sajungai“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Lietuviški patiekalai“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Dumblas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno technikos kolegija“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 19:02 val.)Vyriškoje kovoje „Green Death“ pranoko „Lietuvos Šaulių Sąjungą“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 23:05 val.)