SPORTO MANIJA & EKODORA & FSM vs KAUNAS (72:66)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

"Sporto manija&Ekodora&FSM" pergalę išplėšė tik paskutiniame ketvirtyje

2011 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 03:02 val., peržiūros: 4415

Lapkričio 6-tą dieną, sekmadienį, 16:15 Lietuvos laiku, "Kauno Kolegijos" sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp "Sporto manija&Ekodora&FSM" ir "Kaunas" ekipų. Puikiai pirmoje pusėje žaidusi svečių ekipa nedarė skubotų sprendimų, ir beveik visą laiką laikė dviženklį pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos vaizdas apsisuko – daug klydę šeimininkai pradėjo žaisti drausmingai, ir po labai sunkios kovos, paskutinę žaidimo minutę išsiveržė į priekį. Nebesugebėję palenkti eigos kita linkme, svečiai turėjo nusileisti rezultatu 72:66.

Rungtynių pradžioje trumpam į priekį išsiveržę šeimininkai (5:2) netrukus pasimetė, ir pradėjo daryti skubotas atakas, kurios nedavė jokios naudos. Tuo tarpu svečiai, niekur neskubėędami, pamažu tolo nuo savo oponentų. Viso kėlinio metu augęs pranašumas pasiekė 7 taškus, o paskutinę sekundę pataikęs tolimą metimą R.Pranauskas išvedė savo ekipą į priekį dviženklių skirtumu (10:20).

Antrame ketvirtyje vaizdas nesikeitė – „Ekodora“ ir toliau nesugebėjo suregzti pozicinių atakų, tad didelis kiekis klaidų jiems neleido artėti prie varžovų, o tuo tarpu „Kauno“ stovykloje pokyčių taip pat nereikėjo, toliau žaisdami savo žaidimą jie ir toliau didino pranašumą. Antroje kėlinio dalyje šeimininkai dar bandė savo sėkmę iš toli, tačiau ir tai jiems nedavė jokių vaisių. Taigi antro kėlinio metu skirtumas padvigubėjo – „Kaunas“ buvo priekyje 20-imčia taškų (22:42).

Antroje pusėje žaidimas, kažkodėl, apsisuko – „Kauno“ žaidėjai rpadėjo skubėti, nesusitvarkė gynyboje, ko pasekoje per kėlinį jie gavo net 10 baudų (7/12 baudos metimų buvo realizuoti). Tai davė šiokios tokios ugnelės „Ekodora“ žaidėjams, kurią išnaudoję dar trečiame ketvirtyje šeimininkai priartėjo iki 15 taškų (40:55).

Lemiame kėlinuke svečiai buvo visiškai pasimetė – pamažu vienas po kito pradėję kristi žaidėjai dėl didelio baudų kiekio nebuvo geras ženklas – „Ekodora“ ir toliau rengė gražias atakas, daugiausiai aštrias, ir greitu tempu tirpdė skirtumą. Per kėlinį realizavę 11/13 baudos metimų jie sumetė tiek, kiek varžovai viso kėlinio metu, o pridėjus dar 9 dvitaškius bei tritaškį, lemiame rezultate 6 taškais priekyje jau buvo „Ekodora“. Per kėlinį išbarstę didelę persvarą šiandien „Kaunas“ turėjo nusileisti – rezultatu 72:66 pergalę iškovojo „Ekodora“.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris Artūras Darašas teigė:“Esu pavaduojantis treneris, iš pradžių nežinojau žaidėjų. Pirmoje pusėje žaidimas buvo padrikas. Tačiau antroje pusėje žaidimas susitvarkė, žaidėjai nusiramino, ir laimėjom“.

Mantas Lenkus iš „Kauno“ teigė: „Susikrovėm didelį pranašumą, atsipalaidavom, ir už tai buvom nubausti. Ką darysi.“

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo L.Akstinavičius, pelnęs 27 taškus, išprovokavęs 12 pražangų (14/18 baudos metimų) bei surinkęs 35 naudingumo balus. Taip pat išsiskyrė Tomas Čerba, sumetęs 21 tašką, bei surinkęs 24 naudingumo balus.

"Kauno" gretose pastebimiausias buvo 28 naudingumo balus surinkęs A.Juškevičius (19 taškų, 10 atk. kamuolių) bei M.Lenkus (6 taškai, 7 rez. perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos).

Paskutiniai komentarai (3 iš 14)

Anonimas2011 lapkričio 09 d., 21:54 val.

Vienintelesvarzybos kurias jis suzaide pries C lygos sezono pradzia yra cia http://www.rkl.lt/protokolas/1325  2011 10 21. zaide jis lygiai 2 minutes ir daugiau nebezaide. Dqugiau jis RKL nebezais tai reiskia kad atitinka C lygos nuostatu punkta:  3. Komanda gali registruoti 1 žaidėją, turėjusį 2011/2012 metų sezono RKL galiojančią licenciją ir kuris jau nebežaidžia RKL lygoje;

Kodel pergyvenat del zaidejo kuris RKL suzaide vos 2 minutes ir tai daratitinka nuostatus?

Kauno komandos vadovas

Anonimas2011 lapkričio 09 d., 15:25 val.

Kauno komanda apie tai ispejo dar pries sezono pradzia, ta glaiu patvirtiniti, taip kad jie tikrai nesiruose gudrauti. Viskas yra daroma pagal taisykles. Mano ziniomis zaidejas suzaide dvi rungtynes RKL bet paskui isejo is tos komandos ir zaide KKL. o tai yra galima.

Anonimas2011 lapkričio 09 d., 11:20 val.

Geriausia butu, jei Esmis parasytu savo nuomone apie tai, nes siaip ar taip si sezona RKL rungtynese jis jau zaide...

"Sporto manija & Ekodora & FSM" iškovojo pergalę prieš negausiai susirinkusius "Banga & Lyga.eu" (2012 kovo 09 d., penktadienis, 21:23 val.)"Sporto manija & Ekodora & FSM" buvo sutriuškinta namuose (2012 vasario 24 d., penktadienis, 20:55 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" minimalia persvara iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2012 balandžio 16 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Sporto manija & Ekodora & FSM" palaužė "Forto Amicus -2" (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 01:17 val.)"Sporto manija & Ekodora & FSM" nesunkiai įveikė "Compensą" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 22:09 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" nesunkiai įveikė varžovus (2012 sausio 27 d., penktadienis, 22:40 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" nesunkiai palaužė savo varžovus (2012 sausio 20 d., penktadienis, 22:36 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" nesunkiai palaužė "Banga & Lyga.eu" (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" neturėjo didesnių problemų su BC "Ambi" (2012 vasario 14 d., antradienis, 00:22 val.)„Sporto Manija & Ekodora & FSM“ įveikė ir "Vėją" (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 22:44 val.)