RENVERSA vs SOLUM GRINDYS (66:77)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2012 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

"Solum grindys" žengia į "Iššūkio" taurės finalą

2012 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 22:31 val., peržiūros: 2454

Ketvirtadienį, balandžio 12 dieną, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių "Iššūkio taurės" trečiosios pusfinalio rungtynės tarp vietos "Renversa" ir svečių "Solum grindys" ekipų. Jau rungtynių pradžioje svečiai galingai spurtavo ir įgijo net aštuoniolikos taškų persvarą. Vėliau šeimininkams pavyko kiek apmažinti skirtumą, tačiau sėkmingai sužaidę antrą kėlinuką svečiai įgijo aštuoniolikos taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje daug geriau sektis pradėjo "Renversos" žaidėjams ir šie, po itin sėkmingo trečiojo ketvirčio sumažino atsilikimą iki šešių taškų, tačiau paskutinėje rungtynių dalyje svečių žaidėjams pavyko atsilaikyti ir iškovoti pergalę bei kelialapį į finalą. 66:77 (10:22, 13:19, 32:20, 11:16).

Pirmojo kėlinuko pradžioje kiek netikėtai į priekį iššovė svečių krepšininkai, kurie surengė spurtą net 18:0. Šeimininkai, savo pirmuosius taškus pelnė tik praėjus maždaug penkioms pirmojo kėlinuko minutėms. Kiek vėliau, po penkių iš eilės "Renversos" žaidėjų taškų, skirtumas tarp komandų sumažėjo iki trylikos taškų. Į tai "Solum grindys" ekipos krepšininkai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, kurio dėka svečių pranašumas išaugo iki penkiolikos taškų. Kėlinuko pabaigoje kiek geriau pasisekė aikštės šeimininkams, kurie sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki dvylikos taškų. 10:22.

Antrojo kėlinio pradžioje, po dviejų taiklių M.Motiejaičio tritaškių metimų, bei dar vieno komandos draugo dvitaškio, skirtumas tarp komandų išaugo iki aštuoniolikos taškų, tačiau netrukus, taiklus S.Korlov tritaškis leido šeimininkams sumažinti atsilikimą iki penkiolikos taškų. Į tai svečiai atsakė atkarpa 5:0, taip įgydami jau devyniolikos taškų pranašumą. Toliau žaidimas klostėsi vangokai ir jame dominavo netaiklūs tolimi metimai bei pražangos, ko pasekoje buvo mesta daug baudos metimų. Baudos metimus truputį geriau sekėsi mesti svečių ekipos krepšininkams ir šie, prieš ilgąją pertrauką jau galėjo džiaugtis aštuoniolikos taškų persvarą. 23:41.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje šeimininkų puolimas žymiai pagerėjo, ko pasekoje buvo surengtas spurtas 6:0 ir sumažintas atsilikimas iki dvylikos taškų. Į tai svečių krepšininkas M.Motiejaitis atsakė dar dviem iš eilės taikliais tolimais metimais, kurių dėka skirtumas tarp komandų buvo sugrąžintas į senąją padėtį. Tačiau "Renversos" žaidėjai nepasimetė ir atsakė į tai sausa atkarpa 8:0 ir sumažino savo deficitą iki dešimties taškų. Kiek vėliau abi komandos panašiai keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau netrukus svečiai vėl atitrūko ir įgijo keturiolikos taškų persvarą. Netrukus šeimininkai surengė spurtą 11:0, kuri dėka į rungtynes buvo sugrąžinta intriga ir skirtumas tarp komandų sumažintas iki trijų taškų, tačiau svečiai nepasidavė ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo šešių taškų persvarą. 55:61.

Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje buvo tikėtasi atkaklios ir inirtingos kovos. Tokie spėjimai pasiteisino tik pirmoje ketvirtojo ketvirčio pusėje. Joje abi ekipos ir toliau atkakliai aiškinosi santykius. Komandos apsikeitus trumpomis atkarpomis skirtumas tarp jų nepakito, tačiau taiklus tolimas E.Bacevičiaus metimas leido svečiams įgyti devynių taškų persvarą. Vėliau šeimininkams dar buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki šešių taškų, tačiau netaiklūs R.Švagždžio tolimi metimai vis labiau gramzdino "Renversą", kuo puikiai pasinaudoję "Solum grindų" krepšininkai padidino pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 66:77, bei pateko į "B" lygos "Iššūkio" taurės finalą.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris Arūnas Šunskis kalbėjo : " Pergalę lėmė susikaupimas. Pirmojo kėlinio pradžioje pasidarėme skirtumą, aišku, vėliau, iš dalies, tas skirtumas pakišo koją, nes patikėjome lengva pergale, to pasekoje varžovai, praktiškai išlygino rezultatą, bet kažkaip sugebėjome atsilaikyti ".

"Renversa" : R.Švagždys 18 (8 rez.perd., 5 išprov.praž.), J.Grigaras 15, T.Stonys 14 (25 naud., 12 atk.kam., 6 išprov.praž.) taškų.

"Solum grindys" : M.Motiejaitis 37 (48 naud., 7 išprov.praž.), E.Bacevičius ir E.Černevičius (5 išprov.praž.) – po 9 taškus.

"Solum grindys" žengia į "Iššūkio" taurės pusfinalį (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)"Solum grindys" iškovojo lengvą pergalę (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)"Solum grindys" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)"Kauno SRC" KKL "B" lygos "Iššūkio" taurės auksinė komanda (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 01:26 val.)"Solum Grindys" šventė pergalę svečiuose (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 22:38 val.)"Solum Grindys" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 23:36 val.)"Renversa" nugalėjo "Darbo" ekipą ir žengia į pusfinalį (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 22:45 val.)"Solum Grindys" atsirevanšavo "Renversai" (2012 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)B lygos "Iššūkio taurės" mažojo finalo atomazgoje triuškinanti "Eigulinių" pergalė (2012 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)"Solum Grindys" neatsilaikė prieš "Stašaitį & Partners Advokatų Kontorą" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:52 val.)