Vilniaus kolegija vs Banga (99:85)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Vilniaus kolegija, Verslo vadybos fakultetas, Didlaukio g. 49, Vilnius, LT-08303

L. Kirlio vedama „Vilniaus kolegija“ įveikė Kauno „Bangą“

2014 vasario 12 d., Trečiadienis, 23:00 val., peržiūros: 1478

42 taškus pelniusio Lauryno Kirlio vedama Vilniaus "Kolegijos" komanda VKL Elito divizione įveikė svečius iš Kauno – "Bangos" ekipą rezultatu 99:85

L. Bankietos du taškai pradėjo šį mačą, tolimą trijų taškų vertės metimą smeigė L.Kirlys ir aikštelės šeimininkai atitrūko 5:0. Kiek nesėkmingai susitikimą pradėję kauniečiai, vėlavę į rungtynes, po truputį deficitą mažino, o jau netrukus tritaškį smeigė A.Lubys (12:7). Vis tik Vilniaus „Kolegijai“ ir vėl pavyko atitrūkti, o L. Bankietos dėjimas šeimininkų persvarą padidino iki dviženklio skaičiaus 20:10. Sunkiai įsivažiavę „Bangos“ atstovai“, kėlinio pabaigoje, dėka sėkmingo V. Stanevičiaus žaidimo, įrodė, jog į Vilnių atvažiavo ne po senamiestį pasivaikščioti. Šeši šio žaidėjo iš eilės taškai kauniečių ekipos deficitą sumažino iki keturių taškų 22:18. Tokiu rezultatu ir baigėsi pirmasis ketvirtis.

P. Grikšto tolimas metimas antrojo kėlinio pradžioje Kauno „Bangos“ deficitą sumažino iki minimumo 24:23, o Vilniaus „Kolegijos“ žaidėjai vis dažniau pradėjo klysti. Netrukus tritaškį smeigė A.Lubys ir rezultatas švieslentėje tapo lygus – 26:26. Tiesa, vilniečiai ir vėl įgijo nedidelę persvarą, o L. Bankietos dvitaškis pranašumą padidino iki 5-ių taškų 31:26. L.Kirlys ir G.Bačiulis kėlinio antroje pusėje apsikeitė tolimais metimais. Pažymėtina, jog tai buvo dešimtasis iš eilės L. Kirlio taškas. Prieš didžiąją pertrauką 49:37.

Trečiąją trečiojo kėlinio minutę penktąją asmeninę pražangą užsidirbo A.Lubys. Nors ginti savo ekipos garbės liko vos vienas narys ant kauniečių atsarginių žaidėjų suolelio, pasiduoti svečiai lengvai neketino. Tolimą metimą smeigė A.Karbauskas bei kiek sušvelnino „Bangos“ deficitą. Tačiau apsiginti šiai komandai nesisekė (62:47), o L. Skapo dvitaškis padidino šeimininkų persvarą iki 13-os taškų 66:53. Po trisdešimties žaidimo minučių 68:58.

Du tolimus metimus iš eilės smeigė L.Kirlys bei išvedė savo komandą į priekį 76:63. Šis žaidėjas trečiadienio vakarą pademonstravo solidžią sportinę formą – įpusėjus paskutiniajam ketvirčiui savo sąskaitoje jis turėjo 32 taškus (83:76). Nors Kauno „Bangos“ žaidėjai šiame kėlinyje smeigė net 6 tritaškius, pakeisti rungtynių eigos komandai nepavyko. Rezultatu 99:85 Vilniaus „Kolegija“ įveikė Kauno „Bangos“ komandą.

Vilniaus kolegija: Laurynas Kirlys – 42 tšk., Lukas Bankieta – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Jonikas – 9 tšk.

Banga: Gitanas Bačiulis – 18 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Liudas Valantinas – 17 tšk., Vitalijus Stanevičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Karbauskas – 13 tšk. (6 perimt. kam.), Arnas Lubys – 10 tšk.

Stasys Radziulis, Vilniaus „Kolegijos“ treneris:

Šį kartą, manau, gerai sekėsi tiek puolime, tiek gynyboje. Be to, gerai sužaidė vedantieji komandos nariai. Ar puikiai sužaidęs Laurynas Kirlys šiandieną šventė savo gimtadienį? Na, ne. Jį buvo užpuolusios traumos ir niekaip negalėjo atsigauti. Tai pirmos rungtynės, kuomet jis gerai sužaidė.

Kalbant apie priešininkus, jie stiprūs. Išvykoje „Bangos“ komandai pralaimėjome. Šiandieną jie gal nesitikėjo tokio mūsų žaidimo, neįvertino mūsų. Pirmame ture beveik visas rungtynes žaidėme išvykoje ir dabar prasidėjo mačai namuose. Tikiuosi, jog atsiras tų pergalių, ir visoms kauniečių komandoms nepasiduosime.

Be abejo, labai džiaugiamės pergale. Ar ji turi įtakos turnyrinėje lentelėje? Ko gero, turės. Bus matyt kaip kiti sužais.

Šarūnas Liesis, Kauno „Bangos“ treneris:

Kas nutiko? Visko negaliu atskleisti (juokiasi, – aut. past.). Nepataikėme iš po krepšio, per daug praleidome taškų į savo krepšį. Viskas susidėjo. Šį sezoną sunkiai renkamės į rungtynes. Tai darbai, tai savaitės vidury visi užimti. Reik velnių duot? Jiems? Velniai nepadės (juokiasi, -aut. past.). Paprasčiausiai tokia situacija – vieniems darbai, kitiems traumos. Kai kurie žaidėjai tik dabar išsigydė tas traumas. Bet nieko, yra kaip yra.

Vilniaus „Kolegija“ – gerai pataikanti komanda. Žinoma, mes neišnaudojome progų, kuomet galėjome palaikyti savo žaidimą, tačiau priešininkai kovėsi, žaidė savo žaidimą ir atrodė visai neblogai.

Įdomus faktai:

Didžiausia turėta persvara: Vilniaus „Kolegija“ 18, Kauno „Banga“ 0.
Didžiausias spurtas: Vilniaus „Kolegija“ 11:0 (42:28), Kauno „Banga“ 8:0 (57:47).
Pirmaujanti komanda keitėsi 0 kartų, rezultatas buvo lygus 1 kartą.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga

Emocingame mače „Banga“ įveikė SLK „Patriotus“ (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 11:10 val.)Vilniaus „Pažintysxxx.com“ nepasigailėjo Kauno „Bangos“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Tegra“ pranoko „Bangą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Vilniaus kolegija“ nokautavo negausiai susirinkusį Prienų „Rūdupį-2“ 94:82 (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 12:35 val.)Vilniaus kolegija neprilygo „United & Radijas Tau“ komandai (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Per vėlai pabudę SLK „Patriotai“ nusileido „Vilniaus Kolegijai“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:26 val.)„Tegra“ ‒ Vilniaus kolegija (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Vilniaus Kolegija“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2014 gegužės 13 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno Autobusai“ antrą kartą įveikė „Vilniaus Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 00:33 val.)SLK „Patriotai“ palaužė Vilniaus kolegiją (2014 vasario 18 d., antradienis, 23:43 val.)