TRIOBET vs COMPENSA (83:76)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Triobet pranoko Compensą ir žengė į kitą etapą

2012 balandžio 01 d., Sekmadienis, 17:59 val., peržiūros: 3537

2012 balandžio pirmą dieną (melagių dieną) C lygos aštuntfinalyje VDU Rasos gimnazijoje susitiko Triobet (šeimininkai) ir Compensa (svečiai). Rungtynes nutolę po didžiosios pertraukos laimėjo Triobet vyrai rezultatu – 83:76 (20:23, 19:13, 27:19, 17:21).

Rungtynes dvitaškiu pradėjo Compensa, į tai taip pat atsakė ir Triobet. Dar 2 taškus pridėjo tas pats Martynas Vaitiekus. Triobet į tai atsakė atkarpa 8:2 ir skirtumas išaugo iki 10:6. Keturis taškus be atsako pelnė Compensa ir rezultatas jau lygus – 10:10. Du taškus pelnė Triobet, o Compensa spurtavo 10:0 ir rezultatas – 12:20. Kėlinį geriau užbaigė Triobet ir po pirmojo ketvirčio – 20:23.

Antrąjį kėlinį penkiais taškais iš eilės pradėjo Triobet ir jau persvėrė rezultatą. Compensa pataikė tris tritaškius iš eilės, o Triobet pelnė vos dvitaškį ir Compensa išsiveržė į priekį rezultatu 27:32. Triobet spurtavo atkarpa 10:0 ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 37:32. Keturis taškus pelnė svečiai, dvitaškį pridėjo šeimininkai ir po dviejų kėlinių – 39:36.

Trečiąjį ketvirtį tritaškiu pradėjo Compensa ir rezultatas jau lygus. Po keturis taškus apsikeitė abi komandos ir rezultatas vis dar lygus – 43:43. Atkarpa 8:3 kurią laimėjo Triobet ir rezultats jau – 51:46. Dar viena atkarpa 6:2 kurią laimėjo Triobet, o tuomet 5 taškus pelnė Compensa ir skirtumas tapo 4 taškai. Kėlinį 9:2 užbaigė šeimininkai ir po trijų kėlinių – 66:55.

Ketvirtą kėlinį labai galingai pradėjo svečiai ir sužaidus tris minutes – 70:63. Dar viena galinga svečių atkarpa ir skirtumas tampa vos trys taškai – 72:69. Šešis taškus be atsako pelno Triobet ir vėl nutolsta. Atkarpa 7:0 atsako Compensa ir skirtumas vos du taškai – 78:76. Tačiau svečiai daugiau taškų pelnyti nesugebėjo, o Triobet iškovojo pergalę ir šiose rungtynėse ir šioje serijoje rezultatu – 83:76.

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė – Sužaidėm geras varžybas, visi parodė kad gali žaist, nu ir nežinau, laukiam kito etapo ir jeigu žaisim kaip dabar bandysim eit link medalių.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Mantas Čipas (24, 6 išpr. pr.), Danius Jasiulionis (18, 5 rez. perd.), Vytautas Nekrašas (14), Povilas Mickūnas (14) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Martynas Vaitiekus (24, 5 rez. perd., 8 išpr. pr.), Justas Medekšas (22, 33 naud. bal., 16 atk. kam.), Merūnas Visockis (17, 13 atk. kam., 6 per. kam.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Rodmanas2012 balandžio 02 d., 21:50 val.

Puikios varzybos

Lemiamame ketvirtfinalio mače Simple pranoko Triobet ekipą ir žengė į pusfinalį (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 23:13 val.)Triobet pralaimėjo jau laimėtas rungtynes (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Triobet" palaužė "Simple" ir išlygino serijos rezultatą 1-1 (2012 balandžio 25 d., trečiadienis, 21:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Compesa" nugalėjo BC "Liukso" ekipą (2012 vasario 13 d., pirmadienis, 01:29 val.)"Triobet" antroje rungtynių pusėje paklojo pergalės pamatus (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 16:45 val.)"Triobet" šventė dar vieną pergalę (2012 vasario 28 d., antradienis, 00:11 val.)"Triobet" šventė pirmą pergalę "Iššūkio" taurėje (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 20:45 val.)Rungtynių pabaigoje "Triobet" palaužė "Maybe" komandą (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 17:47 val.)"Compensa" suklupo dar kartą (2011 gruodžio 03 d., šeštadienis, 20:37 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo antrąją triuškinamą pergalę per dvi dienas (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 00:09 val.)