Akademija vs Kauno Rami (81:59)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 13 d., Antradienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kauno „Rami“ neatsilaikė prieš „Akademiją“

2014 gegužės 14 d., Trečiadienis, 01:50 val., peržiūros: 1126

Vėlyvą antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje, "Laikinosios sostinės" mažosios taurės rungtynėse susitiko Kauno "Rami" ir "Akademija". Pirmajame kėlinyje komandos kovėsi taškas į tašką, tačiau vėliau ėmė ryškėti "Akademijos" krepšininkų pranašumas, atnešęs aikštės šeimininkams pergalę rezulatu 81:59.

Susitikimo pradžioje vyko permainingas žaidimas, pirmieji į priekį išsiveržė "Akademijos" krepšininkai (0:3), "Rami" atsakė serija 6:2 ir persvėrė rezultatą (6:5). Po pirmojo kėlinio minimalia persvara priekyje buvo "Akademija" – 17:16.

Antrasis ketvirtis prasidėjo aikštės šeimininkų spurtu 13:0, po kurio "Akademija" pirmavo 14-os taškų skirtumu (30:16). "Rami" krepšininkai netrukus isibėgėjo ir iki kėlinuko pabaigos aptirpdė taškų deficitą – 40:30.

Trečiąjį kėlinį vėl pradėjo "Akademijos" spurtas 10:4, po kurio skirtumas tarp komandų padidėjo iki 16-os taškų (50:34). Vėliau žaidimas išsilygino ir "Rami" sugebėjo pristabdyti tolstančius varžovus. Po trijų kėlinių komandas skyrė 13 taškų – 60:47.

Paskutiniajame kėlinyje "Akademija" nemažino tempo ir pamažu didino atotrūkį. Rungtynės baigėsi "Akademijos" pergale rezultatu 81:59.

Akademija: Marius Čeponis – 27 tšk. (11 atk. kam.), Tadas Vasiliauskas – 23 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Dainius Balkus – 13 tšk.

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 23 tšk. (6 perimt. kam.), Giedrius Džiaugys – 16 tšk., Jonas Jančiukas – 6 tšk.

„Kauno rami“ neturėjo šansų prieš „Ryterna“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Sporto manija – Imlitex“ palaužė „Akademiją“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Baubilas & Granex“ po atkaklios kovos peržengė „Akademijos“ barjerą (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Restauratoriai“ iškovojo nesunkią pergalę (2014 gegužės 11 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Akademija“ pranoko „Restauratorius“ (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:29 val.)„Akademija“ lengvai susitvarkė su „Ryterna“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Sporto manija – Imlitex“ pervažiavo penkiese susirinkusius Kauno „Rami“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:11 val.)